Skip to content

Jak usunąć Double Blue Check z mojego WhatsApp na iPhonie?

18 de wrzesień de 2022

na pewno jeśli powiem WhatsApp jesteś całkiem jasny, do której aplikacji mam na myśli. Ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest zdecydowanie najczęściej używana na całym świecie. kto nie ma WhatsApp? Korzystają z niego miliony ludzi.

W ciągu ostatnich lat i aktualizacji, które pojawiły się w tej aplikacji, znaleźliśmy wiele funkcji, które rozszerzały użyteczność tej aplikacji.

Ale jedną z najlepszych była opcja ustawienia maksymalnej prywatności. Nie tylko nasze rozmowy nie mogą być odczytane nawet przez tych, którzy pracują na WhatsApp. Ale możemy też wyłącz niebieskie podwójne sprawdzenieupewnij się, że nikt nie może zobaczyć naszego zdjęcia profilowego, statusu itp.

Kiedy wyszedł podwójny niebieski czek, bez wątpienia włączyły się alarmy. Stało się to najpierw z Facebookiem, a potem z WhatsApp. Ale na szczęście wkrótce wydali nową aktualizację i teraz jest to dość łatwe do nauczenia jak usunąć podwójną niebieską kontrolę na iPhonie czyli dokładnie to, co zobaczymy dalej.

Jak usunąć Seen on WhatsApp

Do tej pory prawdopodobnie już wiesz, że gdy pojawia się podwójny niebieski znacznik oznacza, że ​​druga osoba przeczytała twoją wiadomość. To samo dzieje się, gdy go aktywujesz. Co bez wątpienia może prowadzić do nieporozumień.

Najlepiej wyłączyć tę opcję i kontynuować korzystanie WhatsApp jak zwykle. W tym celu będziesz musiał wykonać następujące kroki:

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć WhatsApp, a następnie przejść do „Ustawienia” możesz znaleźć tę opcję u dołu ekranu, naciskając ikonę koła zębatego.
  • Teraz musisz przejść do opcji „Rachunek”, gdzie będziemy mogli znaleźć dużą liczbę opcji, które możemy modyfikować, w tym podwójną niebieską kontrolę.
  • Następnie będziemy musieli przejść do „Prywatność”.
  • Jeśli spojrzysz tutaj, zobaczysz między innymi zablokowane kontakty. Ale opcja, która nas interesuje, to ta, która mówi „przeczytaj paragony” czyli w skrócie dwukrotnie sprawdź niebieski.
  • Aby usunąć potwierdzenie odczytu, wystarczy przesunąć przełącznik tak, aby był szary. Kliknij i voila.

ożywić

Usuń Double Blue Check z WhatsApp na iPhonie

Należy pamiętać, że w rozmowach grupowych dwukrotnie sprawdź niebieski. Inną rzeczą jest to, że po wyłączeniu tej opcji, aby nikt nie widział, kiedy czytasz ich wiadomości, nie będziesz mieć włączonej opcji, aby wiedzieć, kiedy Twoi znajomi czytają Twoje.

Prywatność ma fundamentalne znaczenie, a tym bardziej w tym wieku, w którym żyjemy cały czas połączony z Internetem. Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak usunąć podwójny niebieski czek z WhatsApp na iPhonie? musisz po prostu zostawić to trochę dalej w sekcji komentarzy. W tej sekcji mamy również wiele innych sztuczek WhatsApp.wyłącz dwukrotnie sprawdź WhatsApp

Konsekwencje usunięcia podwójnej kontroli?

Kiedy WhatsApp zdecydował się zaktualizować swoją aplikację i przyniósł ze sobą podwójną kontrolę, wielu szukało i nadal szuka rozwiązania problemu pojawienia się tych dwóch niebieskich czeków.

Sprawienie, by zniknęły, jest problemem nie tylko dla tych, którzy to robią, ponieważ tracą również możliwość poznania, czy już przeczytali ich wiadomości, ale także dla tych, którzy są po drugiej stronie i są ignorowani przez tę aplikację.

Teraz, chociaż nie będzie można zobaczyć kleszczy otrzymanej wiadomości, ani niebieskich czeków, nie będzie to możliwe w rozmowach grupowychzachowają to, aby wskazać, czy wiadomości zostały przeczytane, czy nie.

Konsekwencje wyeliminowania tego sprawdzenia będą zależeć od tego, co chcesz zignorować, czy są to niewygodne wiadomości, czy rozmowy, na które nie chcesz odpowiadać, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji, dlatego gdy je wyeliminujesz, będą zależeć od tych momentów .

Kiedy ta funkcja pojawiła się po raz pierwszy, została okrzyknięta przez użytkowników jako ulepszenie, przełom w rozmowie. Obecnie jest jednym z najbardziej przerażających ze względu na to, co sugeruje jego wygląd bez wiadomości zwrotnej, bez odpowiedzi na wiadomość, którą wysłał i jak została zignorowana.

dołącz do naszego kanału telegram