Skip to content

Jak ustawić niestandardowy dzwonek alarmu lub powiadomienia na Androida

9 de Maj de 2021

Kupując telefon z Androidem, niezależnie od marki i modelu, możemy zauważyć, że przynosi on pewne domyślne dźwięki można użyć do aktywacji powiadomień takie jak wiadomości tekstowe (sms), sieci społecznościowe, alarmy, rozmowy telefoniczne itp.

Wiele osób woli zignorować te już zainstalowane dźwięki i zdecydować, że jest lepiej dostosuj te dźwiękidzięki czemu łatwiej jest rozpoznać rodzaj powiadomienia, które dotarło do naszego urządzenia, a nawet rozróżnić wiadomości lub połączenia od jednej lub drugiej osoby, od której otrzymujemy ciągłe powiadomienia oraz od samych aplikacji.

Dlatego przynosimy ci prosty i bardzo praktyczny sposób będzie to bardzo pomocne w spersonalizowaniu tych dźwięków i nie tylko korzystaniu z tych, które oferuje sam system, ale zamiast tego jest to kwestia umieszczenia aktualnych tematów, takich jak piosenki lub inne dźwięki, które możemy znaleźć w sieci.

Jak pobrać plik muzyczny MP3

To naprawdę łatwa i czasochłonna praca pobrać piosenkę z internetu Jednak w przypadku naszego urządzenia z Androidem może to być obecnie trochę uciążliwe, ponieważ nie wiemy, jak niezawodne jest pobranie z dowolnej strony.

Ale jeśli chcesz to zrobić w praktyczny sposób i bez ryzyka polecamy następujące aplikacje: pierwsza to YouTube Go, służy to do całkowicie darmowego, szybkiego i niezawodnego pobierania. Druga opcja to użycie SpotifyJest to aplikacja płatna, ale równie bezpieczna.

Jak ustawić niestandardowy dźwięk alarmu

Jeśli masz dość słuchania tego samego domyślnego tonu przez cały czas, gdy się budzisz i myślisz, że nadszedł czas, aby zmienić go na wygodniejszy i przyjemniejszy, to jest miejsce, w którym możesz Nauczymy Cię, jak dostosować swój alarm w ten sposób możesz obudzić się na właściwej nodze i rozpocząć dzień. Oprócz muzyki, która jest na Twoim urządzeniu, mogą łatwo zawierać niektóre z YouTube

 1. Musisz wejść do aplikacji zegara swojego Androida, a następnie przejść do alarmu
 2. znajdź, gdzie pojawia się menu (trzy kropki w prawym górnym rogu)
 3. Tam kliknij dźwięk lub ton
 4. Wybierasz opcję, która mówi „inny dźwięk; lub wstaw nowy dźwięk”
 5. Tutaj musisz po prostu przeszukać pamięć pod kątem utworu, który lubisz, i ostatecznie go zapisać

Jak ustawić niestandardowy dźwięk powiadomienia

Kiedy chcesz dostosować powiadomienia swoich bliskich (rodziny, partnera, przyjaciół, sąsiadów itp.) Musisz postępować zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby w ten sposób w bardzo łatwy sposób rozróżniać wiadomości przychodzące na Androida i dokładnie wiedzieć, od kogo pochodzi każde powiadomienie

Aby wykonać tę czynność w rozmowach telefonicznych, wykonaj następujące czynności

 • Wprowadzasz ustawienia swojego telefonu komórkowego
 • Potem spójrz, gdzie mówi dźwięk
 • Będąc w środku, naciśnij sygnał telefonu
 • Tam otrzymasz dostępne motywy i możesz dodać te, które chcesz
 • Wybierasz preferowany ton w swojej pamięci
 • Poddajesz się bezpieczny i gotowy

Aby dostosować powiadomienia

Istnieje możliwość, że nie wszystkie aplikacje pozwalają na takie dostosowanie, jednak wyjaśnimy w skrócie, jak można to zrobić i zweryfikujemy, w których, na przykład przypadek Skype’a, a która to aplikacja niemożliwe do zrobienia. Z drugiej strony, niektóre aplikacje pozwalają tylko na ustawienie własnych dzwonkówto znaczy, że nie obsługują nowych motywów. Ale przekonaj się sam i naucz się!

 • Musisz przejść do Ustawień aplikacji
 • Poszukaj sekcji dźwięków powiadomień
 • Jeśli widzisz opcję dodaj nowy temat, możesz to zrobić, wybierając z magazynu
 • Ostatnie liczby pierwsze do uratowania

Jeśli ta opcja się nie pojawia, to dlatego, że Aplikacja nie obsługuje nowych motywów poza domyślnymi że sama sobie radzi, więc jedyne, co możesz zrobić, to zmienić ton, który najbardziej Ci się podoba.

dzwonek powiadomienia dla Androida

Czy do wprowadzenia tych zmian można użyć innych aplikacji?

Jeśli to możliwe, a także łatwo, aby móc zmienić dźwięki alarmu i powiadomienia z innych środków lub aplikacji, z którymi często korzysta wielu użytkowników i które są łatwe w użyciu, takie jak: Zedge, Audiko i MTP.