Skip to content

Jak ustawić czat TikTok z aplikacji na Androida lub iPhone’a?

11 de Listopad de 2021

Platforma społecznościowa TikTok jest trendem w zakresie narzędzi, które ma do tworzenia i udostępniania filmów, w niej można używać różnych filtrów i efektów, zawsze nagradza swoich użytkowników, włączając więcej funkcji do swojej aplikacji. Mówimy tak, ponieważ TikTok nie opiera się tylko na przesyłaniu filmów, chociaż jest to najbardziej dominująca funkcja w aplikacji, ale także z tą samą aplikacją kontakt z obserwującymi możesz nawiązać za pomocą wiadomości.

A jeśli jakiś czat jest dla Ciebie interesujący, możesz przypiąć go u góry ekranu, aby mieć go na uwadze i nie tracić go z oczu. Ta funkcja była kiedyś wykonywana w filmach i nie można było przypinać komentarzy, ale teraz TikTok oferuje możliwość przypinania czatów.

Wykonanie tego kroku jest bardzo łatwe i można je wykonać bez względu na to, czy masz urządzenie z Androidem, czy iPhone’a. Jeśli nie chcesz przegapić tej funkcji i lepiej wykorzystać sekcję wiadomości TikTok, zalecamy przeczytanie tego artykułu.

Co dzieje się z czatami, które są naprawione w TikTok?

Platforma TikTok jest preferowana nie tylko ze względu na trend filmów, które możesz udostępniać w sieciach społecznościowych, ale możesz także dodawać komentarze i czaty. Nawet jeśli Twój czat jest bardzo ważny i chcesz, aby Twoi obserwatorzy pamiętali o tym, możesz przypiąć go na TikTok. Robiąc to, nawet jeśli otrzymujesz nowe wiadomości, ten czat pojawi się jako pierwszy, ponieważ został zakotwiczony powyżej. Powiemy Ci jednak, co się stanie, gdy ustawisz czat.

Dostęp bezpośredni

Przypinanie czatu TikTok tworzy skrót do tej wiadomości, a ci, którzy wejdą do TikTok, zobaczą przypiętą wiadomość i skieruje ich do odwiedzenia tego czatu, który chcesz, aby inni użytkownicy widzieli. Daje to możliwość: przekierować lub skierować uwagę innych użytkowników i obserwujących w tej rozmowie, którą chcesz, aby obserwowali i pamiętali.

Zatrzymaj rozmowy

Zauważ, że możesz przypiąć tylko jedną wiadomość na raz, jeśli chcesz zakotwiczyć inny, możesz zastąpić poprzedni. Po przypięciu wiadomości za pomocą aplikacji TikTok pojawi się ona jako pierwsza, a po wejściu do TikTok zobaczysz tę wiadomość. Nawet jeśli otrzymasz nowe wiadomości, poprawka będzie pierwszą opcją. Umożliwi to innym użytkownikom zwrócenie uwagi na tę rozmowę z przypiętego czatu.

Jeśli czat opublikowany na TikTok jest wezwaniem do przestrzegania zasad aplikacji i konsekwencji ich zignorowania. Użytkownicy, widząc to, wycofują się z komentowania czegoś, co narusza ustalone normy, można więc powiedzieć, że kontroluj rozmowy to zostanie zrobione w aplikacji.

Jak ustawić czat na TikTok za pomocą aplikacji?

Kiedy wejdziesz do Skrzynka odbiorcza aplikacji TikTok Możesz organizować swoje wiadomości, wysyłać prywatne wiadomości, przeglądać wszystkie wiadomości, a jeśli jest dla Ciebie jakaś interesująca i ważna treść, możesz ją ustawić i pozostanie jako przypomnienie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wykonać ten krok na urządzeniach z systemem iOS i Android, zwróć szczególną uwagę, ponieważ wyjaśnimy Ci to.

napraw czat na tiktok z Androida, iPhone'a

Z Androida

Na urządzeniu z Androidem wchodzisz do aplikacji TikTok, a następnie na czacie kliknij skrzynkę odbiorczą, a następnie Wiadomości, aby zobaczyć w szczególności jedną. Aby ustawić wiadomość, kliknij ikonę +, a następnie trzy punkty i wybierz opcję Anchor Message. Zostanie to naprawione w górnej części ekranu wiadomości i będzie zawsze widoczne.

Na iOS

Ustaw czat na TikTok z urządzenia iPhone, musisz postępować zgodnie z tymi instrukcjami: Wejdź do aplikacji TikTok i kliknij sekcję Skrzynka odbiorcza. Przechodzisz do ikony czatu znajdującej się w prawym górnym rogu. Wchodząc do jednego z czatów, kliknij trzy punkty i aktywuj pole Kotwica powyżej.

W ten sposób, nawet jeśli otrzymasz nowe wiadomości, przypięte zawsze będą wyświetlane jako pierwsze, ponieważ zostały przypięte powyżej. Teraz możesz skorzystać z tej aplikacji, utworzyć konto TikTok i cieszyć się wszystkimi jego funkcjami z telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone’a.