Skip to content

Jak umieszczać i wysyłać obrazy na czacie Clash Royale lub Clash of Clans i więcej sztuczek

26 de maj de 2022

Jeśli czytasz tę publikację, wyobrażam sobie, że jesteś fanem tej wybitnej gry, takiej jak Clash Royal czy Clash of Clans i nie jest to za nic, ponieważ fabuła i akcja obu gier potrafią nas zauroczyć i zmotywuj nas do dalszego rozwoju i nie tylko dzięki najnowszej aktualizacji związanej ze zmianą cofania trofeów.

Właśnie to sprawia, że ​​jest wyjątkowa, coraz więcej uczy się nowych rzeczy, platforma gry jest znacznie bardziej eksplorowana z takim czy innym odkryciem. Dlatego chcemy skorzystać z dostępne narzędzia, porady, wskazówki i wiele więcej. Powód, dla którego postanowiliśmy odpowiedzieć na jedno z pytań, które sprawiły, że jesteśmy najbardziej związani z tą sagą.

Jak umieścić obrazy na czacie Clash Royale? Rzeczywiście, coraz więcej graczy tego tytułu korzysta ze zintegrowanego czatu, aby dowiedzieć się więcej na jego temat. W ten sam sposób musimy podkreślić, że możliwe jest umieszczanie zdjęć na czacie Clash Royale lub Clash Of Clans, o ile znasz procedurę, aby to zrobić.

W szczególności w tym artykule znajdziesz krok po kroku na temat jak umieścić obrazy na czacie Clash Royalei musisz wiedzieć, że zobaczysz, że jest to prostsza procedura niż zwykle. Nie trać z oczu w żaden sposób, że mówimy o krok po kroku, który przyda się absolutnie wszystkim graczom Clash Royale i Clash of Clans, a także tym, którzy są oddani wrzucaniu tych treści na platformę youtube, z pewnością ten samouczek jest dla Ciebie.

Krok po kroku, aby umieścić obrazy na czacie Clash Royale

Zanim nauczysz się umieszczać obrazki na czacie Clash Royale, musisz wiedzieć, że w tej chwili wydaje się, że sztuczka działa tylko w terminale z systemem operacyjnym iOS, to znaczy na iPhonie. Teraz, poza tym, powinieneś wiedzieć, że oto kroki, aby umieścić obrazy na czacie Clash Royale, więc po prostu musisz je wykonać:

  • weź swojego iPhone’a
  • Znajdź obraz w ASCII, taki jak te, które pokażemy później, i skopiuj go
  • Przejdź do ustawień, klawiatury, skrótów
  • Przejdź do Phrase, a następnie skopiuj znaki ASCII, aby wyszło obraz na czacie
  • Zapisz skrót
  • Otwórz grę Clash Royale lub Clash of Clans i napisz na czacie nazwę, którą nadałeś utworzonemu skrótowi
  • Oczywiście zamiast tekstu pojawi się obraz
  • Czy możesz powtórz procedurę dla każdego innego obrazu ASCII

▂▂╱▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔╲
╲▂┈╭╮┈┈╭━━╮╭╮┈┈▕
┈┈▏┃┃┈┈┃╭╮┃┃┃┈┈▕
┈┈▏┃╰━╮┃╰╯┃┃╰━╮▕

┈┈▏╰━━╯╰━━╯╰━━╯▕
┈┈╲▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂╱

▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ▉ ▉▉┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊ ▉▉ ▉▉┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊┊▉▉ ▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ▉▉ ▉▉▉▉▉▉◤┊┊┊◥▉▉▉ ▉▉▉ ▉◤◥▉▉◤┊┊┊┊┊◥▉▉◤◥▉ ▉┊┊┊┊┊◢▉▉▉◣┊┊┊ ┊┊▉ ▉┊┊┊┊◢◤┊┊┊◥◣┊ ┊┊┊▉ ▉┊┊┊┊┊┊┊▅┊┊┊┊┊┊┊▉ ▉◣┊┊▉▉┊▉▉▉┊▉▉ ┊┊◢▉ ▉▉◣┊┊┊┊◢▅◣┊┊ ┊┊◢▉▉ ▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ▉▉▉▉▉

Ogółem ███████████]. …

█! █.▼.▼.▼.▼.▼.▼▼▼▼ ▄███████▄.▲.▲▲▲▲▲▲▲▲ █████████ ███▖ ██████▀▀

Inne wskazówki i triki Clash Royal, które można wygrać

Ponieważ jesteście miłośnikami sztuczek tej fascynującej gry, pozwólcie, że przedstawię wam kilka z nich, abyś mógł osiągnąć maksymalną wydajność. Niektóre wydają się dość oczywiste, jak opanowanie lub znajomość pojęcia każdego słowa i jego znaczenia w celu lepszego opanowania gry, jednak są to wskazówki, które warto wziąć pod uwagę. Kolejna sztuczka dotyczy aktywuj Wieżę Króla, Dzięki tej sztuczce szukamy, aby stopniowo wrogie wieże zbliżały się do wieży, którą identyfikujemy jako centralną.

jak wymieniać obrazy na czacie clash royale na telefonie komórkowym iphone

Odbywa się to dla prostej argumentacji, użyj tornada, aby wykończyć ofensywny oddział. Tutaj będziemy pomagać sobie trochę, aby powstrzymać ataki wroga. Wśród nich mamy montapuercos, beczkę goblinów, górnika. Ale nie tylko ta sztuczka istnieje, mamy też jedną związaną z pchaj powolne wojska.

Jasne, że zastosowanie tej strategii może wpłynąć na grę w grze, pomysł jest taki: rozmieszczaj wojska powoli i sprytnie umieścić naszych ulubionych sprinterów z tyłu.

W konsekwencji będziemy mieli ten oddział, który mamy na drugim miejscu stopniowo wypycha ten na pierwsze miejsce do naszego celu. Dodatkowym punktem przy stosowaniu tej sztuczki jest to, że pomoże ona chronić nasze szybkie oddziały przed wieżą, takie jak te, które są identyfikowane jako powolne wieże.

dołącz do naszego kanału telegram