Skip to content

Jak umieścić boty na Discordzie, aby odtwarzać muzykę (przykład)

22 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy jak umieścić boty na Discordzie do odtwarzania muzyki. Discord to jedna z najczęściej używanych aplikacji przez graczy, którzy lubią grać online. Pozostawanie w tak płynnej komunikacji ze znajomymi to coś, co pozwala nam bardziej cieszyć się grami wideo.

Ale oczywiście muzyka nigdy nie boli, a sposobem na podzielenie się chwilą nie tylko z przyjaciółmi w grze jest dzielenie się dobrą muzyką. Tworzy to dobre środowisko, w którym możesz cieszyć się godzinami i możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, jak długo grasz.

Dla tych, którzy są administratorami serwera Discord, jest to niezbędne zainstaluj bota muzycznego ponieważ jest to jeden z botów najczęściej żądanych w tej klasie serwerów. Dlatego zobaczymy dość prosty tutorial, dzięki któremu w kilka minut będziesz mógł dodać bota muzycznego do serwera.

Nie martw się, nie musisz wiedzieć zbyt wiele o Discordzie lub botach, aby móc go dodać ponieważ damy Ci samouczek krok po kroku. Ponadto dodawanie botów do Discord jest dość łatwym procesem i każdy może to zrobić.

Jak dodawać boty muzyczne na Discordzie

  • Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to wejść do Rythm z Chrome lub dowolnej przeglądarki internetowej.
  • Następnie musisz kliknąć „+ Zaproś Rythm”Ta opcja znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Po kliknięciu tej opcji będziesz musiał zalogować się do Discord.
  • Tutaj musisz wprowadzić swoje dane dostępowe Discord, aby autoryzować bota.
  • Zostanie wyświetlone okno, w którym możesz wyświetlić menu rozwijane. Klikając w nią możesz wybrać serwer, na którym chcesz dodać bota.
  • Gdy będziesz gotowy, po prostu kliknij przycisk „Autoryzować”. Który znajduje się w prawym dolnym rogu.
  • Aby potwierdzić, że nie jesteś robotem, musisz wypełnić captcha Google.
  • Następnie będziesz musiał otworzyć Discord na swoim komputerze. Z pewnością musisz mieć to na swoim pulpicie. W przeciwnym razie naciśnij „Początek„W lewym dolnym rogu okna i wpisz”NiezgodaNastępnie naciśnij Enter.

przeglądarka internetowa discord

Dodaj boty muzyczne na Discordzie

  • Po otwarciu Discord będziesz musiał wybrać serwer, na którym w poprzednich krokach określiłeś, że ma być botem (ten z rozwijanej listy).
  • Będziesz musiał kliknąć kanał głosowy. Aby móc słuchać muzyki, musisz oczywiście być podłączony do kanału głosowego, w przeciwnym razie nie jest to możliwe.
  • Musisz napisać do wspomnianego kanału ¡Odtwórz . A zatem Rythm przeszuka YouTube w poszukiwaniu piosenek, których chcesz posłuchać i zaczną grać.

Podobnie, jeśli wejdziesz na stronę Rythm, zobaczysz w „Funkcje i polecenia”Wszystkie polecenia, których możesz użyć w Discordzie do zarządzania botem. W ten sposób możesz z niego korzystać, jak chcesz, a członkowie wspomnianego czatu głosowego mogą zrobić to samo, jeśli mają odpowiednie uprawnienia.

Bardzo łatwo jest nauczyć się umieszczać boty na Discordzie, aby odtwarzać muzykę, a przede wszystkim bardzo przydatne jest utrzymywanie tak aktywnego serwera Discord, jak to tylko możliwe. W ten sposób możesz słuchać dowolnej muzyki ze znajomymi, a oni grają w kilka gier online.

Jeśli nadal masz pytania dotyczące jak dodać bota muzycznego do Discorda, możesz zostawić to nieco niżej w sekcji komentarzy, a my z przyjemnością pomożemy Ci je rozwiązać.

Pamiętaj, że codziennie publikujemy na Discordzie bardzo przydatne artykuły i samouczki, często odwiedzaj nasz blog, aby poznać wszystkie nowości.

dołącz do naszego kanału telegram