Skip to content

Jak umieścić i zmienić moje zdjęcie profilowe lub awatar na Discordzie z telefonu komórkowego lub komputera

8 de kwiecień de 2021

W dzisiejszym świecie technologia odgrywa bardzo ważną rolę dla każdego z nas, ponieważ jest zintegrowana ze społeczeństwem, w naszych cyklicznych działaniach, aby nasze zadania były znacznie prostsze, do tego stopnia, że ​​nawet sposób, w jaki się komunikujemy, z pomocą internetu możemy rozmawiać z każdym w każdym kraju.

Platformy nastawione na komunikację zostały stworzone po to, by uczynić ją bardziej efektywną, łącząc nas z siecią informacyjną, w której nieustannie przepływa wymiana konwersacji, stronami, które były pionierami są Facebook, Twitter, Skype itp. jednak teraz istnieją bardziej szczegółowe i kompletne aplikacje dla każdego typu użytkownika, takiego jak Twitch, Slack lub Discord.

Co to jest Discord?

Discord to obecnie jedna z najczęściej używanych aplikacji, podobna do aplikacji takich jak Skype czy TeamSpeak, działa jako wirtualne centrum czatu, w nim możesz tworzyć serwery, dodaj osoby, które chcesz i komunikuj się z nimi poprzez czat grupowy, kanały głosowe lub czaty wideo, możesz także udostępniać swój ekran, wideokonferencje, a wszystko to za pomocą Discord, który jest całkowicie bezpłatny.

Na początku miał być platformą dla graczy, ponieważ doskonale sprawdza się jako miejsce spotkań, w nim można organizować ze znajomymi np. Gry, drużyny, umożliwia komunikację podczas gry z nimi itp. . Jednak rozszerzał się do takiego punktu, w którym Discord nie ma granic i możesz go używać w dowolnym celu.

Jak działa Discord?

Główną funkcją Discorda jest interakcja z użytkownikiemPoprzez serwery zwane Społecznościami są one główną atrakcją aplikacji, każdy serwer jest konfigurowalny, możesz tworzyć dowolne tablice, niezależnie od tego, czy są to sekcje czatu, czy kanały głosowe, tak aby ich członkowie mieli obszar tematów konwersacji. serwer to to samo, co opuszczenie czatu grupowego, takiego jak Facebook Messenger.

Te społeczności mogą należeć do dowolny motyw, możesz je wykorzystać do zabawy ze znajomymi, do klubu studyjnego lub efektywniej współpracować z zespołem roboczym, tablice mogą być zarówno prywatne, jak i publiczne, cokolwiek to jest, spełni funkcję stworzenia miejsca spotkań do komunikacji Ponadto podczas korzystania z kanałów głosowych wykorzystuje małe opóźnienie, aby zapewnić lepsze wrażenia i oszczędność danych internetowych.

Dzięki swojej konstrukcji Discord może działać jako multiplatforma dla każdego typu systemu, czy to Windows, Mac, IOS czy Android. możesz go otworzyć w dowolnej przeglądarce najlepiej, mając również domyślny tryb ciemny, taki jak na Twitterze, i jego wygodna nawigacja daje Discordowi znacznie większą przewagę pod względem wszechstronności w porównaniu z innymi podobnymi aplikacjami.

Otwarcie konta na Discordzie nie jest skomplikowanePo prostu wejdź na oficjalną stronę Discord i kliknij Zarejestruj się, wypełnij wymagania rejestracyjne, poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem, otwórz wiadomość e-mail, która przeniesie Cię do linku do weryfikacji i potwierdzenia, że ​​będziesz właścicielem konta Discord i voila, będziesz mieć swoje konto stworzone do nawigacji, w którym możesz dołączyć do serwerów, które lubisz, wchodzić w interakcje i modyfikować swój awatar profilu.

Jak mogę zmienić moje zdjęcie na Discordzie?

Avatar lub jak to się nazywa zdjęcie profilowe, to plik identyfikacja wizualna z którym wchodzisz do sieci społecznościowej, czy to Facebooka, Twittera, Instagrama lub w tym przypadku Discord. Dzięki zdjęciu profilowemu, które wyrażasz, cokolwiek to jest, może to być zarówno Twoje gusta, jak i preferencje, Twoja twarz lub logo, którego używasz, jeśli reprezentujesz grupę, ważne jest, aby mieć tożsamość wokół znajomych na Discordzie, abyś był rozpoznawalny.

możliwość zmiany awatara w niezgody

Umieszczenie zdjęcia profilowego w Discordzie nie ma o czym pisać, na dole znajdziemy ustawienia użytkownika, przejdź do mojego konta i opcji edycji, kliknij zmień awatar, wybierz preferowany obraz, opraw go, jeśli chcesz i akceptujesz, zapisujemy i modyfikacja Twojego Avatara byłaby gotowa, ta procedura działa w ten sam sposób zarówno na komputerze, jak iw aplikacji Discord na telefonie.

dołącz do naszego kanału telegram