Skip to content

Jak udostępnić połączenie internetowe z Androida na iPhone’a? – Krok po kroku

28 de luty de 2021

Internet jest bardzo ważny i czy przypuszczamy, co by się stało, gdyby nasze telefony komórkowe, komputery i inny sprzęt nie miały z nim połączenia, czy byłoby to takie samo doświadczenie z nimi? Czy będziemy ich używać przez tyle samo czasu, ile używamy każdego dnia? Odpowiedź najprawdopodobniej brzmi nie.

Dlatego rozwój tych urządzeń nie tylko zaspokaja potrzeby dostęp do Internetu. Jeśli nie, to oni również stale się poprawiają, abyśmy mogli wykorzystać to połączenie do lepszych wyników naszych zespołów.

Z tego powodu w tym artykule skupimy się na szczegółowym wyjaśnieniu jak udostępniać połączenie internetowe z Androida na iPhone’a. Ponieważ bez wątpienia te smartfony stają się coraz bardziej zaangażowane w nasz świat i nasze codzienne życie.

Co to jest połączenie internetowe?

W prostych słowach możemy zdefiniować jako połączenie internetowe do nieograniczonej bazy danych, w której praktycznie możemy uzyskać wszystko, czego szukamy, od przepisów na ulepszenie metody gotowania, po proces naprawy na określonym sprzęcie.

Jego definicja zgodnie z pierwszą etykietą przy dostępie do dowolnej strony, czyli (www) to inicjały słów World Wide Web, że tłumaczą na hiszpański Sieć WWW. I jest to jeden z filarów, które obecnie poruszają świat w różnych obszarach związanych z czynnikami społeczno-ekonomicznymi.

W jaki sposób smartfony łączą się z Internetem?

Smartfony mają się świetnie różnorodność narzędziWiele z nich wymaga lub jest bezpośrednio związanych z Internetem, to znaczy bez połączenia nie mogą w pełni funkcjonować. Niektórzy pozwalają na ich użycie, ale tylko w niewielkiej części wszystkich funkcji.

Na przykład sieci społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram, są odpowiedzialne za pobieranie niewielkiej ilości treści, aby użytkownik mógł je zobaczyć, gdy nie ma połączenia z Internetem. Niestety, ta niewielka zawartość wystarczy, aby rozproszyć Cię tylko na kilka minut.

Dlatego zdecydowana większość plików Smartfony pochodzą z technologii, która umożliwia dostęp do internetu przez mały chip który umożliwia bezprzewodowy odbiór wspomnianego sygnału. W taki sposób, że otrzymuje albo usługę za pośrednictwem firmy, która zapewnia linię, albo sieć Wi-Fi.

Co to są dane mobilne?

Dane mobilne to usługa świadczona przez firmę, z którą łączy się telefon komórkowy, jedną z najbardziej znanych w Ameryce Łacińskiej Claro i Movistar. Należy doprecyzować, że szybkość tej usługi jest związana nie tylko ze stroną emitenta, w tym przypadku firmy.

Ogromny wpływ ma również technologia wyposażenia. Od czasu powstania smartfonów istniały 3 bardzo różne kategorie, pierwsza to sprzęt, który jest w stanie odbierać dane w 2G, druga to sprzęt, który odbiera w 3G, a na końcu 4G.

Jak udostępnić połączenie internetowe z Androida na iPhone’a?

android strzałka apple ios białe tło

Co dziwne, udostępnianie połączenia danych z Androida na telefon komórkowy współpracujący z systemem iOS jest nie tylko możliwe, ale jest to również bardzo proste. Pierwszą rzeczą jest wiedzieć, jak korzystać z funkcji udostępniania danych.

W większości urządzeń ta opcja znajduje się w ustawienia – sieci. To, co musimy zrobić, to aktywować go z urządzenia z Androidem i zidentyfikować go nazwą, a następnie szukamy go w Sieci Wi-Fi dostępny z iPhone’a, łączymy i umieszczamy klucz, jeśli ma.

Gdy połączenie zakończy się automatycznie, Internet zostanie udostępniony, co oznacza, że ​​iPhone będzie mógł uzyskać dostęp do programów wymagających połączenia, o ile Android będzie miał dane. To narzędzie jest naprawdę dobre, gdy iPhone’y mają awarie sieci.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Chcielibyśmy jednak usłyszeć o Twoim opinia Czy udało Ci się udostępnić połączenie internetowe z urządzenia z systemem Android na iPhone’a? Zostaw nam swoją odpowiedź w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram