Skip to content

Jak udostępniać Internet Xiaomi Mi Note 10 (przykład)

28 de luty de 2021

Czy musisz często mieć dostęp do Internetu? Możesz być zainteresowany nauką jak udostępniać internet Xiaomi Mi Note 10.

Zaloguj się do Internet jest coraz bardziej istotne każdego dnia, do tego stopnia, że ​​zostało uznane przez ONZ za podstawowe prawo człowieka.

Dzieje się tak, ponieważ możesz uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju informacji i wyszukiwać najlepsze alternatywy w Internecie, oferując szybkość i precyzję w prawie wszystkich dziedzinach.

Umożliwia wysyłanie i odbieranie plików, udostępnianie treści, dokonywanie transakcji bankowych m.in. ułatwia wiele procesów związanych z pracą.

Ponadto może być używany do rozrywki, aby oglądać filmy, słuchać muzyki, stacji radiowych lub grać online z innymi ludźmi.

Ta wielość w sieci jest powodem, dla którego tak jest niezbędne na co dzień większości ludzi.

W tym sensie telefony komórkowe są skutecznym rozwiązaniem, ponieważ nie są już prostymi urządzeniami telefonicznymi, oferującymi liczne narzędzia.

Dzisiejsze smartfony oferują możliwość szybkiego dostępu do Internetu za pośrednictwem przeglądarki lub różnych aplikacji.

Ale oprócz tego możliwe jest przekształcenie naszego urządzenia mobilnego w punkt dostępu Wi-Fi, czyli oferuje możliwość współdzielenia internetu.

W ten sposób możemy nawigować z innych urządzeń, takich jak laptopy, telefony, Smart TV lub inny terminal, który potrzebujemy, aby połączyć się z Internetem.

Xiaomi Mi Note 10

W październiku 2019 roku chińska firma technologiczna Xiaomi wypuściła na rynek Xiaomi Mi Note 10, zachodnią wersję Xiaomi Mi CC9 Pro.

To urządzenie oferuje użytkownikowi Procesor Snapdragon 730G z 6 GB pamięci RAM i 128 GB nierozszerzalnej pamięci wewnętrznej.

Jego duży 6,47-calowy ekran AMOLED umożliwia wyraźne wyświetlanie treści, umożliwiając użytkownikowi wygodniejsze korzystanie z nich.

Jego przednie i tylne kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają ostry, wysokiej jakości obraz na zdjęciach i filmach.

Twój system operacyjny, MIUI 11jest oparty na systemie Android 9.0 Pie. Posiada bardzo pojemną, szybko ładującą się baterię, która gwarantuje wiele godzin użytkowania.

Wszystkie te cechy sprawiają, że Xiaomi Mi Note 10 jest doskonałym, wszechstronnym i wszechstronnym smartfonem w zasięgu użytkowników.

Kroki udostępniania Internetu za pomocą Xiaomi Mi Note 10

skonfiguruj strefę wifi

Jeśli chcesz udostępniać Internet ze swojego urządzenia Xiaomi Mi Note 10, musisz najpierw skonfigurować wszystkie informacje o sieci przenośnej.

Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do Ustawień z głównego ekranu telefonu, naciskając ikonę przedstawiającą koło zębate.

W kolejnym kroku kliknij opcję Połączenie i udostępnij, a następnie sekcję Przenośna strefa WiFi.

Wśród opcji, które zobaczysz poniżej, musisz wybrać Konfiguruj Strefa przenośnego WiFi gdzie umieścisz nazwę i hasło do swojej sieci.

Zaleca się ustalenie bezpiecznego hasła, które uniemożliwi niechcianym osobom łatwe łączenie się z siecią.

Pamiętaj, że po ustaleniu nazwy i hasła musisz udostępnić te informacje osobie, z którą chcesz udostępniać Internet.

Ponieważ całkowicie skonfigurowałeś swoją sieć, możesz rozpocząć udostępnianie Internetu, dla którego musisz wrócić do poprzedniego menu.

Tam musisz aktywować opcję Portable Wi-Fi Zone, przesuwając przycisk po prawej stronie, aż zaświeci się na niebiesko.

W ten sposób możesz zmienić swój telefon w Punkt dostępu WiFi a podłączone do niego urządzenia mogą mieć połączenie z internetem.

Aby oszczędzać baterię, pamiętaj o wyłączeniu tej opcji po zakończeniu udostępniania połączenia.

Wykonaj wszystkie te kroki i zalecenia, aby bezpiecznie korzystać z urządzenia Xiaomi Mi Note 10 w celu udostępniania Internetu. Możesz także zmienić czcionkę litery na dowolnym urządzeniu z Androidem, czytając ten artykuł.