Skip to content

Jak udostępniać dane lub Internet na telefonie komórkowym Blu za pomocą tetheringu krok po kroku

24 de luty de 2022

Internet się zmienił niezbędne w życiu wielu z nasoczywiście w przypadku urządzeń mobilnych, które stopniowo rozwijały się coraz bardziej i które teraz służą do ciągłego połączenia, posiadanie telefonu komórkowego z różnymi aplikacjami i Internetem staje się niezbędne na co dzień.

Byłoby to bardzo dziwne, przynajmniej dla tych, którzy piszą do Ciebie np. nie masz telefonu komórkowego przez jeden dzień. W końcu używamy go do komunikacji, pracy, wypoczynku itp.

Możliwe jest szybkie udostępnianie Internetu lub danych innemu urządzeniu za pomocą telefonu komórkowego Blu

Kontynuując to, co właśnie ci powiedziałem, jedna z interesujących rzeczy, które… urządzenia mobilne z systemem Androidjest to, że mogą udostępniać swój internet.

Jeśli nie masz Wifi, ale masz plan 3G lub 4Gto drugie byłoby znacznie lepsze, ponieważ jest nawet szybsze niż niektóre połączenia Wi-Fi, możesz udostępniać swój Internet dowolnemu urządzeniu, które łączy się przez Wi-Fi, może to być inny telefon komórkowy, komputer, tablet itp.

Aby móc korzystać z tego rodzaju funkcji, musisz oczywiście mieć kredyt na telefonie komórkowym, jakiś plan transmisji danych, najlepiej byłby duży, więcej niż 4 GB miesięcznie lub bez ograniczeń ponieważ, jeśli zamierzasz udostępnić go na przykład na komputerze, pamiętaj, że strony internetowe, które na nim ładujesz.

A aplikacje, które masz Windows zużywa znacznie więcej danych tego, co zużyłoby aplikacje na urządzenia mobilne lub ekskluzywne strony na telefony.

Chociaż czytamy konkretnie o telefonach komórkowych Blu, występują również problemy ze wszystkimi urządzeniami z Androidem i iOS, co kończy się przyczyną wielu problemów u wielu naszych użytkowników, dlatego jeśli ty problem z udostępnianiem danych, które też w niektórych przedstawiasz mobilny z systemem Android lub iOS, mamy też rozwiązanie.

Jeśli twoja sprawa dotyczy telefonu komórkowego Blu i jesteś pewien, że ten samouczek ci pomoże, tak aby przyjaciel, członek rodziny lub osoba, którą znasz, musi połączyć się z Internetem, możesz wyciągnąć ich z kłopotów w bardzo prosty sposób i Tethering sieciowy nie zajmie pięciu minut.

W prosty sposób możesz krok po kroku udostępniać dane i internet za pomocą telefonu komórkowego Blu na inny telefon komórkowy

Należy wyjaśnić, że bardzo ważne jest, aby zweryfikować inne możliwe awarie urządzenia mobilnego w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Wielokrotnie zdarza się, że nasza urządzenie mobilne zaczyna mieć awarie techniczne Jeśli chodzi o wifi i bluetooth, i jeśli chcemy udostępnić internet innemu telefonowi komórkowemu, musimy sprawdzić, czy mamy tę część w pełni sprawną, bez obaw, ponieważ wszystko ma kompletne rozwiązanie.

Musimy pamiętać, że niejednokrotnie też chcemy się dzielić Internet przez tethering przez Bluetooth z innym urządzeniem mobilnym, ale to kończy się stwarzaniem wielu problemów, wiele razy ponownie uruchamiamy nasze urządzenie i nadal przedstawia tę samą awarię, nie licząc, że nie wiemy, jak poprawnie sparować telefon komórkowy z innym.

Te dwa problemy trzeba brać pod uwagę, ponieważ czasami nasz telefon komórkowy nie pasuje do innego dla prostych powód że problem może być czymś innym i że bardzo łatwo go rozwiązać.

mobilny kolor niebieski ciemny trwałe ustawienia połączenie strefa sieci wifi

Jak bez komplikacji udostępniać dane lub Internet z telefonu komórkowego Blu z funkcją tetheringu

Aby to zrobić, jest to zbyt proste, wystarczy przejść do części Ustawienia w telefonie komórkowym, a tam przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane udział w połączeniu i tam musisz go aktywować, oczywiście możesz i musisz dodać hasło, aby nikt, kto nie ma uprawnień, nie korzystał z twoich danych mobilnych.

W ten sposób tylko autoryzowane przez Ciebie osoby lub urządzenia mogą korzystać z Twojego Internetu. To świetna metoda na udostępniać internet znajomym lub po prostu mieć dostęp do Internetu na innym urządzeniu, którego możesz nie mieć w inny sposób.

Ale pamiętaj, że w przypadku bycia komputerem i posiadania plan danych, który nie jest zbyt duży, Skończy się to bardzo szybko i stracisz cały dostępny kredyt w ciągu kilku minut, w zależności od tego, co oczywiście robisz.

Ważne jest, abyś wiedział, że aby wszystko potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami, musisz poprawnie przestrzegać samouczek krok po krokuaby uniknąć niedogodności podczas podłączania za pośrednictwem sieci do innego urządzenia.

Mamy nadzieję, że tak działał poprawnie wszystko, co wskazujemy w tutorialu. Jeśli masz jakieś pytania, nie zapomnij zostawić ich w komentarzach, a chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram