Skip to content

Jak uaktualnić Dysk Google i Zdjęcia Google do Google One?

22 de kwiecień de 2022

Wielu z nas używa dysk Google za ogromne ułatwienie, jakie daje nam zapisywanie plików w chmurze. Ale nie chodzi tylko o łatwość, ale także o bezpieczeństwo. Ponieważ zapisywanie plików na Dysku Google jest często bezpieczniejsze niż przechowywanie ich na naszym urządzeniu lub komputerze.

W Na Dysku Google możesz mieć do 10 GB wolnego miejsca. Jeśli uzyskasz dostęp do jednego z ich planów, możesz mieć ogromną ilość miejsca za bardzo przystępną cenę. Jednak jakiś czas temu gigant internetowy wprowadził Google One.

co byłoby rodzajem następca Dysku Google z kilkoma całkiem interesującymi funkcjami, które mogą być świetnym ulepszeniem przechowywania w chmurze.

W tym artykule porozmawiamy o wszystkim, co dotyczy Google One. Od tego, jakie ma nowe funkcje i co może nam zaoferować. Oczywiście usługa jest uruchamiana bardzo stopniowo w różnych krajach, więc jest bardzo możliwe, że nadal nie masz pojęcia, o czym jest ta historia.

Postaramy się, aby były jak najbardziej jasne i szczegółowe, abyś był dobrze poinformowany o tej nowości Google przenieść.

Przyszłość to Google One, ale o co chodzi?

Krótko mówiąc, jest następcą dysk Google. Firma obiecuje, że przyniesie niesamowite wiadomości, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia użytkowników, którzy z niej korzystają na co dzień. GD do przechowywania plików w chmurze.

Google One przyniesie wspaniałe wieści. Jeden z nich będzie w ich plany premium, ponieważ muszą być dostosowane do nowych potrzeb użytkowników, którzy często zapisują filmy w 4K i ogromne pliki.

Pamiętaj, że dziś rozmiar plików jest znacznie większy niż kilka lat temu. Więc dzisiaj trochę 10 GB miejsca że a priori wydaje się za dużo, w rzeczywistości może być nieco za mało. Nie wspominając o planach Premium.

Narzędzia umożliwiające zapisywanie zdjęć lub filmów w ich oryginalnym rozmiarze bez wpływu jakość pliku ani spożywanie zbyt dużej wagi znacznie się poprawiły. W ten sposób nie stracimy jakości zapisanych zdjęć ani nie zużyjemy więcej miejsca.

Nowa usługa będzie miała dużą liczbę narzędzi, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich plików z dowolnego miejsca. Tak długo, jak masz internet. Ponadto wszystko będzie chronione rygorystycznymi środkami bezpieczeństwo, które Google kiedykolwiek miałeś, możesz łatwo zwolnić miejsce na Dysku.

Do tego należy dodać obsługę techniczną dostępną za pośrednictwem poczty, czatu lub rozmów telefonicznych. Aby dalej ulepszać doświadczenie użytkownika.

Miejsce w Google One

Przechowywanie plików w chmurze jest bardzo przydatne dla osób, które zawsze mają nowe rzeczy na swoim komputerze. Ze zdjęć, filmów, dokumentów, innych. Google oferuje usługę w chmurze, która jestPrawdopodobnie jedna z najbezpieczniejszych w tej chwili, instalacja Dysku Google to niesamowita opcja, idealna do tworzenia kopii zapasowych wszelkich informacji.

Idealnym rozwiązaniem jest zaoszczędzenie dużej ilości miejsca na komputerze, zapisując te pliki w chmurze. Ale to nie tylko kwestia oszczędności. Jeśli nie, jeśli Twój dysk zostanie uszkodzony, wszystkie Twoje pliki będą bezpieczne w chmurze. Ale nowa usługa Google chce pójść trochę dalej, oferując przestrzeń dyskową dla do 30TB dzięki czemu możesz zapisać wszystko, co możesz wymyślić. W ten sposób, jeśli uzyskasz dostęp do planu Premium, będziesz mieć co najwyżej tę ogromną pojemność.

google jedna aktualizacja

plany rodzinne

Jedną z ciekawszych opcji jest niewątpliwie plany rodzinne. W skrócie możesz dodać członka rodziny lub przyjaciela do swojego Google One więc oboje macie dużo miejsca na zapisywanie plików. Pomimo tego, że wydaje się, że będąc w tej samej grupie będą udostępniać pliki, przestrzeń, inne. W rzeczywistości każde konto jest prowadzone niezależnie od drugiego. Mogą jednak dzielić koszty utrzymania wspomnianego konta, a wszyscy członkowie grupy wygrają.

Ceny i powierzchnia magazynowa

Coś, co jest niezwykle ważne, to przestrzeń do przechowywania. To więcej niż oczywiste, że dobra usługa w chmurze, wszystkie funkcje są ważne. Ale najważniejsza jest przestrzeń do przechowywania i jej koszt.

Ale aby wypróbować Google One, nie musisz przechodzić przez pudełko. Ponieważ oferuje Darmowy abonament 15 GB rozpocząć korzystanie z usługi. Nie jest to ograniczone czasowo, więc jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz korzystać z tego bezpłatnego konta tak długo, jak chcesz.

  • 100 GB: Zaczynamy mocni z ogromną ilością miejsca. Konto 1,99 USD miesięcznie. Co jest dość niską ceną za ilość miejsca, jakie oferuje.
  • 200 GB: Teraz idziemy do 2,99 USD miesięcznie, ale zyskujemy o 100 GB więcej miejsca. To bardzo przystępna cena.
  • 2TB: Robimy dość duży skok zarówno pod względem ceny, jak i przestrzeni. Od tego czasu, aby mieć 2 TB pamięci w chmurze w nowej usłudze Google, będziemy musieli zapłacić 9,99 USD miesięcznie.
  • 10TB: Jeśli mówimy o dużych skokach, to teraz mamy do czynienia z 10 TB przestrzeni dyskowej, co jest szalone. Cena wynosi 99,99 USD miesięcznie. Naprawdę musisz wykorzystać każdą dostępną przestrzeń, aby cena była tego warta.
  • 20TB: Wyceniony na 199,99 USD miesięcznie, zdecydowanie musisz go użyć i jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, ponieważ jest to trochę wysoka cena, ale ze znaczną ilością miejsca.
  • 30TB: największy plan na teraz i prawdopodobnie na bardzo długi czas. kosztuje 300 dolarów miesięcznie, co jest ceną, na którą nie każdego będzie stać. Ale oferuje dużo miejsca, które jest przytłaczające. Możesz bez problemu zapisać absolutnie wszystko, co chcesz.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz udostępnij usługę z innymi członkami rodziny. Z maksymalnie pięcioma osobami. Każdy użytkownik będzie miał swoje pliki prywatnie. Oznacza to, że nawet jeśli w grupie jest pięć osób. Każdy plik, który ma te osoby zapisane, nikt oprócz właściciela tych plików nie będzie mógł ich zobaczyć.

dysk udostępnij google one

Jak przejść z Dysku Google na Google One

Firma niedawno potwierdziła, że ​​na razie usługa nie będzie dostępna we wszystkich krajach. Oznacza to, że aktualizacja będzie musiała poczekać, aż zostanie znaleziona dostępny oficjalny formularz w Twoim kraju.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że przynajmniej na razie ta usługa jest dostępna wyłącznie dla użytkowników Dysku Google Premium. Co oznacza, że ​​osoby korzystające z bezpłatnego konta na Dysku nie będą mogły przynajmniej na razie przełączyć się na jedno.

Pomijając to, na razie nie ma daty oficjalne wydanie. Nie ma więc innego wyjścia, jak tylko poczekać, aż będzie ona stopniowo wprowadzana na całym świecie.

dołącz do naszego kanału telegram