Skip to content

Jak tymczasowo wyłączyć lub wyłączyć program Eset Nod32 Antivirus w systemie Windows 10

9 de kwiecień de 2021

Windows 10 to nowa wersja System operacyjny Windows który stał się bardzo sławny jako ostatni w swojej kategorii. Można w nim znaleźć wiele nowych funkcji. Z tego powodu mnóstwo użytkowników instaluje je na swoim komputerze.

Jednak istnieje mnóstwo wersji systemu Windows 10. Wszystkie z nich są dostępne do pobrania, po prostu każdy użytkownik musi rozpoznać, która z nich jest dla niego najlepsza i najwygodniejsza. Ponieważ komputery otrzymują stale możliwe zagrożenia wirusowe, jest zrozumiałe, że użytkownicy chcą umieścić program antywirusowy.

W niektórych przypadkach te programy antywirusowe mają wady lub wymagają dezaktywacji lub wyłączenia na określony czas. Tymczasowo program antywirusowy Eset nod32 w systemie Windows 10 można wyłączyć. Dlatego w tym artykule skupimy się na wyjaśnieniu, jak to zrobić.

Dlaczego warto używać programu antywirusowego?

Głównym celem tych programów jest zazwyczaj natychmiastowe wykrywanie wirusów, które mogą uszkodzić komputer. Złośliwe oprogramowanie lub złośliwe oprogramowanie, powszechnie znane jako wirusy, może zainfekować system, a to mogłoby spowodować uszkodzenie maszyny długoterminowe (podobnie jak okres uszkodzenia zależałby od typu wirusa, a także od ilości wirusa na komputerze).

W sieci jest mnóstwo programów antywirusowych, wiele z nich jest bezpłatnych i można je łatwo zainstalowaćIstnieje program antywirusowy dla komputerów PC, a także dla telefonów komórkowych, wynika to z ilości wirusów, które mogą infekować urządzenia podłączone do Internetu.

Plik program antywirusowy Eset nod32 jest to wysokiej jakości program antywirusowy, który ma absolutną zdolność eliminacji wirtualnych pasożytów, które mogą wpływać na oprogramowanie maszyny. Ten program antywirusowy wyróżnia się w grupie najlepszych, ponieważ jest jednym z najbardziej chronionych i wykrywających wirusy.

Główne kroki, aby tymczasowo dezaktywować program antywirusowy Eset nod32

Wschód antywirus musi zostać wstrzymana według uznania użytkownika. Wiele razy użytkownik będzie musiał go dezaktywować, ponieważ program antywirusowy uniemożliwia użytkownikowi pobranie dokumentu, o którym z pewnością wiadomo, że jest wolny od wirusów, ale program uniemożliwia jego pobranie. W innych przypadkach coś podobnego może się zdarzyć podczas instalacji programu.

W takich przypadkach użytkownicy chcą tymczasowo wyłączyć nadal działający program antywirusowy. W tym przypadku są kroki, które należy wykonać przede wszystkim w celu dezaktywacji.

wyłączenie programu antywirusowego komputera

Musisz najpierw kliknij program antywirusowy. Program antywirusowy zwykle znajduje się zawsze na dolnym pasku komputera, czyli na pasku narzędzi. Wśród opcji, które pojawiają się po podaniu kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uruchomić program antywirusowyjeden z nich powie: „Wstrzymaj ochronę”. W takim przypadku można go tam nacisnąć.

Istnieją przypadki, w których ikona do wyboru nie pojawia się. W takich przypadkach użytkownik będzie musiał wyszukiwać za pomocą strzałki w górę iw ten sposób pozostałe ikony zostaną wyświetlone. Jeśli nadal nie można znaleźć opcji wstrzymania ochrony, musisz zajrzeć do oprawa tak, że stamtąd można go wstrzymać.

Ostatnie kroki, które należy podjąć, aby tymczasowo wyłączyć lub wyłączyć program antywirusowy Eset nod32

Po wykonaniu pierwszych kroków, drugą rzeczą, którą użytkownik znajdzie, będzie wyskakujące okienko, które otworzy się, pokazując tekst w polu. Ten tekst wyjaśnia, co stanie się na komputerze po wyłączeniu Eset nod32. Między innymi w oknie pojawi się informacja, że ​​komputer będzie narażony na wejście dowolnego niezabezpieczonego wirtualnego pasożyta.

Użytkownik na własne ryzyko może kontynuować proces dezaktywacji Eset nod32 i może kliknąć w miejscu wskazanym na ekranie „Zastosować”. Następnie możesz kliknąć inne wyskakujące okienko, które zapyta Cię ponownie, jeśli chcesz potwierdź dezaktywację tego programu antywirusowego.

Użytkownik Możesz ustawić czas, w którym będziesz musiał dezaktywować program antywirusowy. A ponieważ jest to tymczasowe rozwiązanie, po upływie wybranego czasu wystarczy ponownie uruchomić komputer, aby ponownie móc korzystać z ochrony tego doskonałego programu antywirusowego.

W ten prosty sposób będzie można tymczasowo wyłączyć Eset nod32, jasny i prosty proces, który może wykonać każdy.

dołącz do naszego kanału telegram