Skip to content

Jak tworzyć lub tworzyć etykiety w Minecraft? – Tworzenie etykiet (przykład)

27 de luty de 2021

Minecraft to piaskownica, która daje każdemu możliwość robienia tego, co chce, kiedy chce. Posiada jeden z najbardziej imponujących katalogów przedmiotów do zdobycia w grach wideo. Pamiętając o tym Dziś dowiesz się, jak tworzyć lub wytwarzać etykiety w programie Minecraft.

I to dlatego, że przy tak obszernym katalogu było oczywiste, że w pewnym momencie ludzie zaczną się gubić i nie będą wiedzieć jak budować określone obiekty które są pierwszą koniecznością. To niczyja wina, a najłatwiejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest przeczytanie przewodnika (przed kontynuowaniem zaleca się zaktualizowanie Minecrafta do najnowszej dostępnej wersji).

Jak tworzyć lub tworzyć etykiety w grze Minecraft?

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to nie można skonstruować etykiet, to znaczy nie ma kombinacji materiałów zdolnych do ich tworzenia.

W grze należy je zdobyć w następujący sposób: pierwszy i najczęściej spotykany to wędkowanie. Większość graczy otrzymuje tagi z morza lub jezior, może to zająć dużo czasu, ponieważ takie przedmioty są rzadkie.

Więc jest to zalecane mieć zaczarowaną trzcinę, kiedy zamierzasz wykonać ten proces, aby skrócić czas oczekiwania.

Można je również zdobyć ze skrzyń w lochach lub kopalniach. Wiadomo, że tagi są na nich generowane w sposób naturalny. Wszystko, co musisz zrobić, to trochę zbadać i mieć szczęście, że wcześniej czy później natkniesz się na tag.

Wreszcie możesz je również zdobyć, handlując z wieśniakami, każdy z nich jest wart od 20 do 22 szmaragdów, więc uzyskanie ich w ten sposób jest najmniej wykonalne, ale nadal działa. I voila, dzięki temu pytanie jest rozwiązane Jak tworzyć lub wytwarzać etykiety w Minecrafcie? Teraz dowiesz się, do czego służą.

Do czego służy tag?

Tag ma tylko jedną funkcję, która polega na nadaniu nazwy stworzeniu w grze lub nazywanie zwierząt i zwierząt domowych (wszystkich można nazwać oprócz smoka końca), więc tworzenie lub tworzenie etykiet w grze Minecraft jest niezbędne, aby nadać grze osobowość.

Aby wykonać to zadanie, musisz zanieść etykietę do kowadła (oczywiście musisz wiedzieć, jak zrobić lub wykonać kowadło) i tam umieścić preferowaną nazwę. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy stworzenie, które ma zostać nazwane, z etykietą w dłoni i voila.

Weź pod uwagę, że to nie oswoi stworzenia, po prostu nadaj mu imię, jego zachowanie będzie takie samo. Nie znam też gniewu świata, gdy coś ma nazwę, pozostaje w Minecrafcie, bez względu na to, jak daleko się od niego oddalasz.

Jeśli zwierzę lub wróg, którego nazwałeś, umrze, tag nie zostanie Ci zwrócony, ponieważ został zużyty w momencie użycia, a jeśli chcesz zmienić nazwę stworzenia z innym pseudonimem, musisz użyć innego tagu.

Nazwa będzie widoczna z odległości do 7 klatek, dalej nie będziesz w stanie tego wizualizować, ale jest to tylko efekt wizualny.

Ciekawe nazwiska

Istnieje szereg czterech nazw, które powodują różne efekty na stworzeniach po oznaczeniu, są to: dinnerbone, jeb_, tost and grumm.

kolorowe kostki

Pierwsza sprawi, że nazwana istota obróci się do góry nogami, druga zmieni wygląd owcy, jakby była brodą. Trzeci zmieni wygląd królików, nakładając na nie biało-czarne futro, a ostatni robi to samo, co pierwszy odwraca stworzenia do góry nogami.

Zostało to umieszczone przez twórców jako żart, więc lGracze mogli się śmiać i bawić się tymi zmianami, gdy tylko je odkryli.

Z tą ostatnią rzeczą, teraz wiesz już wszystko, czego potrzebujesz, aby móc tworzyć lub tworzyć etykiety w Minecrafcie, idź i zacznij odkrywać świat, aby znaleźć swoje etykiety i zacznij nazywać wszystko, co przyjdzie ci do głowy, ponieważ w tej grze wyobraźnia nie ma wszelkiego rodzaju ograniczenia. I pamiętaj, aby nadal szukać samouczków, takich jak ten, który pozwoli ci stworzyć krosno w Minecrafcie, aby twoje doświadczenie zostało rozszerzone.