Skip to content

Pobierz Minecraft na Windows Phone bardzo łatwo

17 de styczeń de 2022

Prawdopodobnie jedną z najlepszych wciągających gier ostatnich lat jest bez wątpienia Minecraft. Ten tytuł, w którym moglibyśmy powiedzieć, że mamy pełną kontrolę nad światem, który nas dotyka, bez wątpienia robi wrażenie. Będziemy mogli cieszyć się światem tworzonym całkowicie losowo, w którym możemy tworzyć wszystko, co chcemy, a także możemy przeżyć wspaniałą przygodę, w której wyraźnie nie może zabraknąć wrogów, niebezpieczeństw, ciekawostek i setek innych rzeczy. Nie wspominając o tym, czy możesz, jak w przypadku PC, mieć OGROMNĄ ilość modów aby dodać do tego jeszcze ciekawsze rzeczy, gra staje się ogromna i mocno uzależniająca.

Pobierz Minecraft za darmo na Windows Phone

I nie, nie możesz. Niestety nie można uzyskać darmowy minecraft na telefon z systemem Windows a jedynym sposobem, aby uzyskać go na telefonie komórkowym, jest wyewidencjonowanie. Płacenie 6,89 euro, które wychodzi ze sklepu tak samo. Pamiętaj, że istnieje możliwość znalezienia darmowej wersji, ale jeśli nie masz komputera PC, praktycznie niemożliwe jest, abyś mógł cieszyć się wszystkimi zalety Minecrafta chyba że kasa.

Możemy uzyskać wersję Minecraft Edycja kieszonkowa podążając za tym linkiem, zostawiamy Cię tutaj, co prowadzi do sklep Microsoft. Wersja, którą tu znajdziesz, niesie ze sobą wiele nowości i ciekawych rzeczy. Możesz przejść do poziomu The End, aby zmierzyć się z finałowym bossem, najpotężniejszym w grze. Poza tym ma wiele ciekawych rzeczy, takich jak pakiet tekstur, imponujący świat, zróżnicowany, losowy i pełen tajemnic.

Tryb, który najbardziej mi się podoba, to bez wątpienia tryb przetrwania gdzie mamy ograniczone zasoby i musimy je stopniowo gromadzić i w ten sposób możemy tworzyć różne rzeczy. Od domów po ogromne zamki, odkrywanie ogromnego świata, który oferuje nam Minecraft.

W moim osobistym przypadku polecam zagrać w ten tytuł w Okna ponieważ poza tym nie wymaga komputera z wieloma zasobami, o których mówimy. Problem polega na tym, że społeczność modderów jest dość duża i możesz sprawić, że gra w Minecrafta będzie znacznie większa i ciekawsza dzięki różnym MODom, które dodają niezliczone rzeczy do tej gry, czyniąc ją uzależniającą bez końca i że nie możesz odejść nawet na sekundę z ekranu.

dołącz do naszego kanału telegram