Skip to content

Jak tworzyć komiksy lub komiksy za pomocą aparatu mojej komórki z Androidem za darmo? (Przykład)

27 de luty de 2021

Zamiłowanie do komiksów nigdy nie wychodzi z mody, dlatego teraz jest to możliwe tworzyć komiksy za pomocą aparatu na urządzeniach z systemem Android.

Oglądanie filmów i seriali anime na Crunchyroll może być wyzwalaczem dla fanów tego typu treści. Możliwość stworzenia własnego komiksu jest więc całkiem fajna.

Ale wielu użytkowników uważa, że ​​trzeba być profesjonalnym projektantem i mieć odpowiedni sprzęt, bo dla tych, którzy są poza tym światem, istnieje możliwość zastosowania innych przybory równie kreatywny i darmowy.

W tym przypadku i dla smartfonów z Androidem istnieje kilka aplikacji dla tych kreacji z aparatu urządzenia. W rzeczywistości obecnie można nawet konwertować zdjęcia do anime lub kreskówek na Androidzie lub iPhonie, a nawet bezpłatnie konwertować zdjęcie na anime lub kreskówkę online.

Opcja 1: Kreator stron komiksowych

Jest to jedna z pierwszych aplikacji do rozważenia, jeśli chcesz tworzyć komiksy za pomocą aparatu, w rzeczywistości jest dość wszechstronna i swobodnie dostępna.

W tym sensie jest bardzo przyjazny dla użytkownika podczas korzystania z niego, ale najpierw trzeba go mieć na urządzeniu, aby działał.

W tym celu otwiera się Sklep Google Play, a nazwa jest wpisywana w dołączonej wyszukiwarce, dzięki czemu będziemy wiedzieć, że jest to ta wskazana na przykładowym obrazku.

Ma żółte tło z czerwonymi kropkami, które przedstawia białe okno dialogowe z dwoma znakami w środku lub przez programistę „BahraniApps”.

Następną rzeczą jest kliknięcie przycisku „zainstalować„I na koniec wykonaj to. W ten sposób użytkownik będzie mógł rozpocząć edycję własnej strony z komiksami.

Opcja 2: Kreator komiksów i memów

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja ma na celu tworzenie zarówno komiksów, kreskówek, jak i memów, więc ma spory wygląd.

Podobnie jak poprzednia opcja, zakup jest darmowy i jedną z jego najbardziej uderzających cech w szerokiej galerii elementów.

Wśród nich znajduje się zróżnicowana liczba tła do wyboru, a także postacie lub przedmioty, które można dodać do komiksu za pomocą aparatu i stworzyć kompletny materiał.

Na dodatek do tego, umożliwia udostępnianie wyników w różnych sieciach społecznościowychlub wyślij go bezpośrednio e-mailem do kogo chcesz. Teraz, aby zacząć go używać i tworzyć własne komiksy, należy pobrać go z Google Store lub „Play”.

I najlepszy sposób z Aby to zrobić, wyszukuje się go według dokładnej nazwy, a zatem „Kreator komiksów i memów„Wydane przez”Przechylony Krzesło”.

Następną rzeczą jest kliknięcie zielonego przycisku oznaczonego jako „zainstalować„Na omawianym urządzeniu. Chociaż, jeśli wyszukujesz w sklepie internetowym, jego przejęcie jest również opłacalne.

Opcja 3: Pixton Comics Creator

Zaczęło się od strony internetowej, ale później zostało zaktualizowane i wydane zarówno jako wersja na komputery PC, jak i aplikacja na urządzenia mobilne.

W ten sposób jest dostępny dla Androida i zawiera szeroką gamę narzędzi które umożliwiają tworzenie komiksów, a także udostępnianie ich.

Na przykład możesz wybrać między innymi postacie, tło, styl dymków, a przygotowanie tego naprawdę nie zajmuje dużo czasu.

android tło anime

Tak więc, aby zdobyć tę aplikację darmowy, będziesz musiał przejść do paska wyszukiwarki w Google Play i wpisać odpowiednią nazwę.

W konsekwencji pierwszy wynik będzie prawidłowy, co może zweryfikować przedstawiający go programista „Pixton Comic Inc„I jego ikona na żółtym tle z”P.„Czarny w środku.

Niezależnie od wybranej opcji tworzenia komiksów za pomocą aparatu urządzenia z Androidem, ważne jest, aby przetestować kreatywność każdego użytkownika.

Ponadto wypróbowywanie różnych dostępnych aplikacji również nie jest nierozsądne, ponieważ każda z nich ma swoje osobliwości i własne funkcje.

I chociaż żadna z nich nie jest do końca profesjonalna, o ile w najlepszym przypadku spełnia cel tworzenia treści styl kreskówki.