Skip to content

Jak szybko i łatwo zmienić, odzyskać lub ponownie aktywować moje hasło Badoo

2 de kwiecień de 2021

Badoo, aplikacja do poznawania ludzi online rozmawiać. Ta aplikacja jest idealna z tego powodu, ponieważ ma miliony zarejestrowanych użytkowników na platformie, którzy będą podekscytowani spotkaniami towarzyskimi z innymi ludźmi na świecie, a także wiele osób używa jej razem z Tinderem jako aplikacją, dzięki której mogą uzyskać linki, a także zaprzyjaźnij się z przyjaciółmi, aby miło spędzić czas.

Ta aplikacja może być bardzo zabawna, ale zdarzają się sytuacje, w których długo nie korzystamy z nich Z jakiegoś powodu chcesz zmienić swoje hasło, aby chronić swoje informacje, zdarza się, że po prostu musimy zmienić urządzenie lub aplikacja nieoczekiwanie się zamyka i musimy zalogować się ponownie, ponieważ hasło zostało utracone. Nikomu nie jest kłamstwem, że czasami zapominamy o naszych hasłach i bez względu na to, jak bardzo się staramy, nie możemy wejść.

Ważne jest to, że ta aplikacja ma świetny system bezpieczeństwa który umożliwia zmianę hasła w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia i bez komplikacji. Ten artykuł będzie więc idealny dla Ciebie, jeśli jesteś osobą zapominalską i nie umieszczasz prostych haseł, takich jak imię swojego zwierzaka.

Poza tym Badoo Ma sekcję czatu, co pozwala użytkownikom komunikować się na wiele sposobów. Ten system umożliwia wysyłanie filmów, zdjęć i notatek głosowych.

Jakim rodzajem aplikacji jest Badoo?

Badoo to internetowa aplikacja randkowa, dzięki czemu możesz spotkać się z kimś lub flirtować przez Internet, co ułatwia wszystko.

Aby to zrobić, Badoo wziąć pod uwagę swoją lokalizację i stawia ją na tle innych ludzi wokół niej. Ważne jest, abyś wiedział, że Twoja lokalizacja decyduje o tym, kto pojawi się w aplikacji, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak zmienić lokalizację Badoo.

W tej aplikacji pokazany zostanie profil kilku osób. Gdy wyjdą, zobaczysz sekcję zdjęć i zdecydujesz, czy lubisz daną osobę, czy nie. Jeśli przez pomyłkę dałeś komuś „Lubię to”, nie martw się, są sposoby na usunięcie „Lubię to” na Badoo.

Jeśli nie możesz go usunąć, a osoba staje się irytująca, możesz dowiedzieć się, jak blokować użytkowników na Badoo. Aplikacja posiada specjalną usługę o nazwie Badoo Premium.

Co to jest Badoo Premium?

Podobnie jak wszystkie dostępne dziś usługi, Badoo ma sekcję dla te konta, które są specjalne w systemie, Dokonują płatności za pośrednictwem specjalnego systemu, który daje kilka korzyści na kontach osób, na przykład możliwość sprawdzenia, w których profilach się pojawiają, dając więcej „Lubię to”, będąc w stanie dać „Super Lubię” kilku osobom i innym.

To jest usługa, która jest kochany przez wiele osóbJednak ponieważ jest to premium, musisz zapłacić wysoką opłatę, aby uzyskać do niej dostęp. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym ludzie mogą dowiedzieć się, jak uzyskać Badoo Premium za darmo przez 14 dni.

dziewczyna za pomocą aplikacji randkowej

Jak odzyskać hasło Badoo

Jak powiedzieliśmy przed złożeniem wniosku może być używany z dowolnej platformy lub urządzenie, czy to telefon z Androidem, IOS, czy z komputera lub tabletu. Wejdź na oficjalną stronę Badoo i kliknij „Nie pamiętasz hasła?” i pojawi się okno dialogowe.

Następnym krokiem jest wprowadź swój numer telefonu lub adres e-mail że zarejestrowałeś się na tym koncie. Po zakończeniu wpisz informacje, które pojawią się na ekranie, a następnie kliknij opcję Uzyskaj nowe hasło i kontynuuj. Po wpisaniu adresu e-mail wyślą Ci wiadomość e-mail z linkiem, który musisz wprowadzić, i przeniesie Cię do strony, na której możesz zmienić stare hasło na nowe. Kliknij utwórz hasło

Jeśli podałeś numer telefonu komórkowego, otrzymasz wiadomość tekstową z linkiem i nowym hasłem, aby ponownie zalogować się na swoje konto Badoo. Po przejściu do strony z linkami będziesz mógł wpisać nowe hasło, potwierdź je w drugiej przestrzeni tekstowej i kliknij aktualizuj.

Na koniec, ratyfikując wszystkie kroki, ponownie uzyskasz dostęp do swojego konta, platforma wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem zmiany nowego hasła na Twoim koncie. Nie zapomnij zapisać swojego hasła w łatwym i prostym do zapamiętania miejscu.

dołącz do naszego kanału telegram