Skip to content

Jak stworzyć konto Steam z darmowymi grami? – Krok po kroku

28 de luty de 2021

Wielcy twórcy gier wideo na świecie szukają innej ważnej alternatywy, aby móc oferować swoje gry. Jednym z najczęstszych sposobów prowadzenia tego typu działalności są wirtualne sklepy. W tym artykule zobaczysz, jak łatwo jest się go nauczyć Jak założyć konto Steam, aby móc cieszyć się darmowymi grami?

Wraz z notoryczną ewolucją Internetu, a także jego penetracją we wszystkich sektorach produkcyjnych, wszystko się zmieniło. A przemysł gier wideo odczuł ten notoryczny wpływ. Ponieważ aby móc grać, nie jest konieczne posiadanie konsoli Gry wideo, wystarczy mieć telefon komórkowy i połączenie internetowe, gotowe.

Chociaż Steam nie jest nową platformą, niewiele osób o tym wie. Czasami ta ignorancja może generować błędy instalacji, które możesz rozwiązać, jeśli masz wymaganą wiedzę.

Jak założyć konto Steam, aby grać w darmowe gry

Ta platforma jest najpopularniejsza w świecie gier wideo, może zawierać płatne gry, które są bardzo dostępne i oferują zniżki w niektórych ważnych porach roku, ale możemy również znaleźć wiele darmowych gier, którymi możemy się cieszyć mając konto Steam.

Jedną z jego wspaniałych opcji, która pozwala ci łączyć się z innymi użytkownikami, z którymi możesz udostępniaj zdjęcia, twórz grupy, połącz go z sieciami społecznościowymi. Do Twojej dyspozycji są najnowsze tytuły gier, które są modne wśród graczy wideo. To właśnie dzięki takim platformom wielu użytkowników wraca do swoich komputerów i zostaje w domu, aby cieszyć się długimi godzinami za ekranem.

W tym samouczku poprowadzimy Cię krok po kroku, abyś mógł skutecznie założyć konto Steam z grami, które możesz zainstalować bezpłatnie. Ale powinieneś wiedzieć wcześniej, że ta platforma nie jest otwarta dla wszystkich. Wymaga też pewnych wymagań, które musisz znać przed utworzeniem konta lub rejestracją danych.

Aby rozpocząć, możesz korzystać z różnych oferowanych przez niego usług Parowy, musisz utworzyć profil jako użytkownik. Aby to zrobić, musisz przejść do strony głównej platformy Steam, wyszukując ją w przeglądarce lub uzyskując dostęp do następującego linku: https://store.steampowered.com.

Utworzenie konta na stronie Steam

Kiedy jesteś na stronie, zobaczysz okno główne portalu internetowego Steam, przejdź teraz do prawego górnego rogu ekranu i kliknij Zaloguj. Ta czynność przeniesie Cię do okna logowania, w którym możesz wprowadzić informacje o koncie, jeśli już je utworzyłeś. W przeciwnym razie klikniesz przycisk Utwórz konto.

Tutaj zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, którego będziesz używać na koncie Steam, musisz również podać swój kraj zamieszkania. Oprócz znaków specjalnych, które pojawiają się, aby potwierdzić, że jesteś osobą, a nie robotem komputerowym. Jeśli będziesz przechodzić w dół strony, znajdziesz pole, które musisz zaznaczyć Akceptuję, że mam 13 lat lub więcej.

Po zakończeniu tego procesu Steam musi sprawdzić, czy wiadomość e-mail jest Twoją własnością i czy nie kłamiesz podanych przez Ciebie danych. Z tego powodu musisz podać swój adres e-mail, otworzyć wiadomość i kliknąć przycisk Utwórz moje konto. Wróć do okna, w którym dokonywałeś rejestracji, a zobaczysz, że teraz pojawiają się trzy nowe pola.

W nich musisz wprowadź swoją nazwę użytkownika i utwórz hasłoNa koniec kliknij Zakończ rejestrację iw ten sposób utworzyłeś swój profil użytkownika. Teraz musisz pobrać i zainstalować klienta Steam, aby móc cieszyć się wszystkim, co oferuje ta witryna.

Wypełnij swoje konto Steam darmowymi grami

Wtedy by móc graj we wszystkie gry zawierające platformę oznaczoną jako wolne, musisz przejść do górnej części banera strony, gdzie jest napisane eksploruj, kiedy poruszasz myszą, otworzy się kolejne wyskakujące okienko z kategoriami, wybierz i kliknij Free to Play i natychmiast przeniesie Cię do duży katalog gier, które możesz zainstalować i cieszyć się nimi bezpłatnie.

I nie tylko to, oprócz wiele darmowych gier oznaczonych jako Free to Play na stałe, również od czasu do czasu są promocje, w których gry Triple A są bezpłatne w fazie beta lub nawet przez kilka dni, gdzie można je wypróbować i kupić później.

załóż konto Steam

I pamiętaj, że Twoje urządzenie musi spełniać określone wymagania, jeśli jest to Windows XP, Vista, 7 lub nowszy, 512 MB pamięci RAM, procesor minimum 1 GHz, jeśli jest to Mac Intel, OS X wersja 10.7, 1 GB wolnego miejsca w dysk twardy i mysz z dwoma przyciskami. I to wszystko, co musisz wiedzieć wiesz, jak utworzyć konto Steam, aby grać w darmowe gry.

dołącz do naszego kanału telegram