Skip to content

Jak sprawić, by Glovo wysyłał mi darmowe jedzenie – brak kosztów wysyłki (przykład)

30 de styczeń de 2021

Glovo to aplikacja na telefony komórkowe z systemem Android i iPhone. A co oznacza Glovo i dlaczego jest napisane za pomocą V?; Nie wiemy, ale prawda jest taka, że ​​to służy kupować, odbierać i wysyłać produkty zamówienia pod wskazany adres, za pośrednictwem firmy Glover. Możesz nawet poprosić Glovo o darmową wysyłkę jedzenia.

Zakupy i wysyłki produktów odbywają się również na poziomie aptek, supermarketów, restauracji, kwiatów, książek a nawet przesyłek ekspresowych dokumenty i wszystkiego, co masz w toku i nie możesz zrobić; z powodu braku czasu lub z innych okoliczności.

Jeśli potrzebujesz innej opcji, możesz wpisać „Cokolwiek”, a po zażądaniu produktu zobaczysz: który kurier lub Glover dostarczy zamówienie i ile czasu zajmie przybycie; to przez GPS.

Ta aplikacja powstała w Hiszpanii i działa jako „Dostawa wielokrotna na żądanie”. Obecnie działa w ponad 26 krajach, ułatwiając życie użytkownikom na całym świecie; Aplikacja jest pobierany bezpłatnie, i opiera się na gospodarce dzielenia się.

Co to jest Glover?

Są niezależnymi posłańcami, z którymi są połączeni Glovo Za pośrednictwem naszej platformy mają własny telefon komórkowy, pojazd, rower lub motocykl i oczywiście czas.

Rękawice decydują się na dobrowolny udział we współdzielonej ekonomii oferowanej przez firmę; Chodzi o to, aby pomóc społeczeństwu szybko rozwiązać sytuacje, które pojawiają się codziennie przez tani i dostępny dla użytkowników.

Kiedy dokonujemy płatności za usługę Glovo?

Płatności dokonuje się za pośrednictwem aplikacji, a po wykonaniu usługi przez Glover i podpisaniu jej przez Ciebie, zostaniesz obciążony kosztami wysyłki i zakupu przedmiotu, o ile obie rzeczy zostały wykonane.

Zwykle Koszt dostawy to 4,90 €, i dodaje się to, jak już wspomniano, do produktu, który został zakupiony; Teraz, jeśli dostawa lub odbiór odbywa się pod więcej niż jednym adresem, wówczas 3,60 € zostanie zwiększone za każde dodatkowe miejsce.

Jak możesz nawiązać kontakt z Glovo?

chcesz zostać dystrybutorem Glovo skontaktuj się z nami

Aby skontaktować się z obsługą klienta, możesz to zrobić pod adresem https://glovoapp.com/en/support, ale masz również następujące opcje w sieciach społecznościowych, takich jak:

Jaki jest harmonogram zamawiania w Glovo?

Godziny odbioru wiadomości są realizowane 365 dni w rokuw tym święta, w przypadku Madrytu i Barcelony zamówienie można złożyć w dowolnym momencie; ale w Saragossie, Maladze i Walencji jest od 9:00 do 23:00.

Jak mogę poprosić Glovo o przesłanie mi darmowego jedzenia? – Bez kosztów wysyłki

Jeśli czytasz ten post, zakładamy, że wiesz już, czym jest aplikacja Glovo, a także dobrze wiesz, jak zamawiać jedzenie w domu w Glovo za pośrednictwem aplikacji. Powód, dla którego nie zatrzymamy się, aby wyjaśnić te kwestie.

Na ten rok 2020 są pewne Kody promocyjne Glovo. Oczywiście w tym celu będziesz musiał otrzymać promocyjne kody rabatowe i aktualne oferty Glovo; Uzyskanie ich przyniesie korzyści, bo w wielu przypadkach dostawy do domu są darmowe, które w tej chwili są aktywne do 31 lipca.

Są też umowy między Glovo a firmą McDonald’s, wysyłanie menu, które najbardziej Ci się podoba, za darmo; Działa do 31 sierpnia br.

Innym sposobem otrzymywania przesyłek żywnościowych bez płacenia w tej chwili jest rejestracja Glovo Prime i płacąc 7,99 € miesięcznie, obejmując zarówno bezpłatne, jak i nieograniczone dostawy; oferuje również promocje i rabaty.

Musisz wziąć pod uwagę, że chociaż ta usługa działa w całej Hiszpanii, placówki objęte usługą Prime różnią się w zależności od adresu; masz abonament co miesiąc, dopóki nie zdecydujesz się go anulować.

Podsumowując, możemy dostrzec zaletę posiadania tak ciekawej i niezawodnej usługi, jaką jest Glovo; szczególnie w tych momentach dużej pracy lub gdy z jakiegoś powodu nie chcesz gotować. dalej jest bardzo łatwy w użyciu i niedrogi.