Skip to content

Jak sprawdzić, kto przestał Cię obserwować w TikTok, korzystając z aplikacji i strony internetowej?

29 de październik de 2021

Bardzo ważna jest interakcja, którą możemy mieć z naszymi przyjaciółmi i obserwatorami w najczęściej używanych i popularnych sieciach społecznościowych na świecie. Bo jeśli to nie jest najlepsze z możliwych, może się zdarzyć, że przestaną nas śledzić. A jeśli chcesz poznać te informacje, pokażemy Ci jak sprawdzić, kto przestał Cię obserwować na TikTok z telefonu komórkowego lub strony internetowej.

TikTok to platforma, która każdego dnia zdobywa coraz więcej obserwujących, a jeśli niedawno założyłeś na niej konto, musisz nauczyć się z niej korzystać. I w ten sposób możesz uwolnić jego pełny potencjał i możesz na przykład wiedzieć jak zezwolić na wysyłanie do Ciebie wiadomości lub wspomnij o osobie w filmach TikTok.

Ale jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest twój obecny status popularności i dowiedz się, kto z Twoich obserwujących przestał Cię obserwować na TikTok. Konieczne jest korzystanie z ważnych informacji, które przedstawiamy w tym poście. A potem znasz kroki, które należy wykonać w zależności od tego, gdzie korzystasz z platformy, z aplikacji zainstalowanej na telefonie komórkowym lub z jej oficjalnej strony internetowej.

Jak możesz zobaczyć, kto przestaje Cię obserwować z aplikacji TikTok?

Można to poznać w bardzo prosty i szybki sposób kto z Twoich obserwujących przestał Cię obserwować na TikTok. Ale tak długo, jak znasz kroki, które musisz wykonać, a te mogą się różnić w zależności od miejsca, z którego korzystasz z aplikacji, ponieważ może to być urządzenie z systemem Android, iOS lub przeglądarka internetowa.

Na Androidzie

W przypadku korzystania ze smartfona z systemem Android pierwszym krokiem będzie wejście do Aplikacji poprzez kliknięcie w logo. Gdy już się tam znajdziesz, przejdziesz do prawego dolnego rogu ekranu i klikniesz na ikonę z sylwetką osoby. Ta czynność przeniesie Cię bezpośrednio do Twojego profilu i tutaj klikniesz opcję „Obserwuj”.

Teraz na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich osób, które obserwujesz na platformie, a aby zakończyć, wystarczy kliknąć opcję „Obserwowane”. Zobaczysz ten przycisk wyraźnie obok każdej nazwy użytkownika, która podąża za Tobą w TikTok.

Z iOS

Jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym iOS, musisz wykonać poniższe czynności, aby zobaczyć, kto przestał Cię obserwować. Najpierw kliknij ikonę TikTok, aby wejść na platformę, a następnie uzyskać dostęp do swojego profilu, tam kliknij przycisk „Obserwowane”. Teraz zostanie wyświetlona lista osób, które obserwujesz w sieci społecznościowej.

Te, które obserwujesz i obserwujesz, zostaną pokazane z przyciskiem „Znajomi”, z drugiej strony, te, które obserwujesz, ale nie obserwują Ciebie, obok pojawi się przycisk „Obserwowani”. Możesz również zobaczyć niektórych użytkowników, którzy obok ich nazwy pojawiają się przycisk „Obserwuj”, są to ci, których nie obserwujesz.

Z internetu

Wejście na oficjalną stronę TikTok z przeglądarki na komputerze PC lub Mac, możesz zobaczyć kto lub kto przestał Cię obserwować. Pierwszym krokiem po zalogowaniu się jest wejście do swojego profilu i w tym celu należy kliknąć ikonę sylwetki osoby. Następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Obserwowane”.

obserwujący tiktok

Ta akcja wygeneruje listę na ekranie, na której będziesz mógł zobaczyć osoby, które obserwujesz, ale które nie obserwują Ciebie. Więc wszyscy ci użytkownicy, którzy mają obok swojej nazwy opcja podążania jest taka, że ​​przestali cię śledzić. Zobaczysz również te, które pokazują opcję „Znajomi” lub te, których nie obserwujesz i aby ich obserwować, możesz kliknąć opcję „Obserwuj”

Czy istnieje zewnętrzna aplikacja, która kompiluje wszystkich użytkowników, którzy przestają Cię obserwować na TikTok?

Możliwe, że ponieważ jest to bardzo nowa platforma, nadal nie ma zewnętrznej aplikacji, która pozwala wiesz, kto cię nie obserwuje. Coś, co możemy zrobić w innych sieciach społecznościowych, takich jak Instagram. Ale jest bardzo pewne, że wkrótce wyjdzie na jaw znacznie bardziej praktyczny sposób poznania tej ważnej dla użytkowników TikTok informacji.

Co możesz zrobić, jeśli użytkownik TikTok przestał Cię obserwować?

Pewnego razu wiesz, kto lub kto z Twoich zwolenników odważył się przestać Cię obserwować, możesz wybrać dwie opcje. Albo się denerwujesz i w ten sam sposób przestajesz za nim podążać, albo przeciwnie, przyjmujesz inną postawę i wysyłasz mu wiadomość z prośbą, by poszedł za tobą. Niezależnie od decyzji, którą podejmiesz poniżej, podpowiemy Ci kroki, które musisz wykonać.

Wyślij mu wiadomość

Jedną z najlepszych reakcji, jakie możesz mieć, gdy obserwujący przestanie Cię obserwować w TikTok, jest wysłanie im wiadomości. Aby to zrobić, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do TikTok i poszukać profilu użytkownika, który przestał Cię obserwować.

Następnym krokiem jest kliknięcie ikony „Wiadomość” i kontynuowanie wysyłania wiadomości. Ważne jest, aby przed wykonaniem tej procedury upewnić się, że masz aktywny powiadomienia o wiadomościach w sieci społecznościowej.

Przestań podążać

Ale teraz, jeśli czujesz, że nie warto cierpieć, ponieważ ten wyznawca przestał za tobą podążać, możesz zastosować prawo odwetu, czyli oko za oko i ząb za ząb. Więc jeśli ta osoba przestała cię śledzić, zrób to samo.

przestań śledzić tiktok

Do przestań podążać za osobą Na platformie TikTok wystarczy wykonać następujące czynności, wpisać TikTok i poszukać profilu użytkownika. Tam musisz nacisnąć lub kliknąć przycisk „Przestań obserwować”, tak proste i łatwe jak usunąć wszystkie wiadomości w TikTok.