Saltar al contenido

Jak sprawdzić, czy wysłana wiadomość e-mail z Gmaila, Outlooka lub Yahoo została przeczytana przez odbiorcę

26 de enero de 2023

Obecnie bardzo łatwo jest stwierdzić, czy wiadomości, które wysyłamy w niektórych sieciach społecznościowych, takich jak WhatsApp, Instagram i Facebook, są czytane, czy nie. Nie jest to jednak takie proste w przypadku wysyłania wiadomości e-mail. Ponieważ platformy, które używamy do wysyłania e-maili, nie włączaj tej funkcji. Ale w tym poście dowiesz się, jak sprawdzić, czy wysłany e-mail został przeczytany.

Do tego użyjemy strona internetowa który pozwala nam wiedzieć, czy nasze wysłane e-maile zostały przeczytane, czy nie. W ten sposób możemy rozwiać wątpliwości po wysłaniu maila do znajomego lub członka rodziny. Ponieważ czasami myślimy, że dana osoba mogła go nie otrzymać lub po prostu nigdy go nie otrzymała z jakiegoś powodu, ponieważ jest to również dość powszechne.

W dalszej części tego postu szczegółowo wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć, aby z niego korzystać BananTag prawidłowo.

BananTag

BananaTag to platforma, która pozwala nam śledzić wysłane przez nas e-maile, aby dowiedzieć się, czy zostały odebrane. Daje nam również możliwość sprawdzić, czy wysłany e-mail został przeczytany. Z drugiej strony przypominamy, że ta usługa jest całkowicie bezpłatna, wystarczy pobrać rozszerzenie i otworzyć konto na stronie BananaTag.

Z kolei tę platformę można skonfigurować pod kątem najczęściej używanych usług pocztowych, takich jak Gmail i OutLook (wcześniej znany jako Hotmail). Jedyną wadą korzystania z darmowego konta jest to, że możemy tylko śledzić pięć e-maili dziennie. Jeśli chcesz śledzić więcej wysłanych wiadomości e-mail, musisz zapłacić za konto premium, które na to pozwala.

Z drugiej strony rozszerzenie, które powinieneś pobrać z BananaTag jest kompatybilne tylko z Google Chrome i Mozilla Firefox. Ten szczegół należy wziąć pod uwagę podczas korzystania z tej aplikacji.

yahoo poczta Outlook gmail

Co zrobić, aby sprawdzić, czy e-mail został przeczytany

W tej sekcji pokażemy Ci najłatwiejszy sposób sprawdzić, czy wysłany e-mail został przeczytany. Musisz tylko uważnie przeczytać poniższe instrukcje, które napisaliśmy, abyś mógł przeprowadzić proces bez żadnych problemów, jeśli musisz zaplanować wiadomość e-mail, to może ci pomóc.

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na stronę BananaTag, a następnie wybrać opcję o nazwie „Śledź e-mail”
  • Następnie musisz wybrać rodzaj używanej poczty (począwszy od Gmaila, Outlooka lub Yahoo). Gdy to zrobisz, kliknij «Pobierz teraz»
  • Teraz musisz wpisać swój adres e-mail i tajny klucz, którego używasz do logowania. Następnie kliknij „Kontynuuj pobieranie”
  • Następnie pojawi się wyskakujące okienko, w którym musisz kliknąć opcję „Dodaj BananaTag do swojej przeglądarki”
  • Następnie musisz zalogować się na stronie BananaTag. Aby to zrobić, kliknij opcję «Zaloguj sie». Następnie przejdź do wypełnienia formularza podając swoje imię, nazwisko i kraj zamieszkania.
  • Na koniec musisz wprowadzić swoje konto e-mail, aby utworzyć nową wiadomość e-mail do dowolnego odbiorcy. Podczas wysyłania wiadomości e-mail zobaczysz przycisk o nazwie „Śledź i wysyłaj”. Następnie musisz tam kliknąć, aby wysłać wiadomość i tym samym móc sprawdzić, czy została przeczytana.

To było to! Po zakończeniu tej serii kroków będziesz w stanie sprawdzić, czy wysłany e-mail został przeczytany w satysfakcjonujący sposób. Ten proces jest dość prosty i nie wymaga dużej wiedzy technologicznej, Gmail jest jednym z najlepszych e-maili i ma wiele funkcji.

Uwaga: Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zostaw komentarz na dole, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli spodobał Ci się wpis, udostępnij go znajomym. Ponieważ być może niektórzy z nich nie wiedzą, jak sprawdzić, czy ich poczta została przeczytana, czy nie. Do zobaczenia w kolejnym poście!

dołącz do naszego kanału telegram