Skip to content

Jak sprawdzić, czy moje konto zostało zablokowane lub zbanowane na Tinderze i jak je odzyskać

3 de kwiecień de 2021

Tinder to jedna z najnowszych aplikacji na rynku, dla której jest to aplikacja spotykać się i wchodzić w interakcje z ludźmi które Cię interesują, obserwując ich profile, ale uważaj, Twoje konto Tinder może zostać zablokowane lub zbanowane, a jeśli tak jest, nauczymy Cię, jak je odblokować.

Bardzo ważna jest znajomość branży aplikacji, aby wiedzieć, jakie korzyści możemy uzyskać. Tinder za każdym razem, gdy wykryje, że nie jesteś połączony lub nie wszedłeś do aplikacji i pierwszy to wyśle ​​Ci powiadomienia abyś mógł wejść do aplikacji.

Ta aplikacja została stworzona, aby uzyskać randki w ciemno lub dla osób, które nie są zbyt biegłe w słowach lub dla osób, które potrzebują dążyć do miłości.

Tinder jest całkowicie darmowy i możesz go znaleźć w Sklepie Play, aby łatwo go pobrać, a tym samym mieć do niego dostęp i zacząć go używać, masz nadzieję, że nie jesteś ostatnią osobą, która wypróbuje jedną z najlepszych aplikacji do randek.

Jak odzyskać moje konto na Tinderze?

W chwili utwórz swoje konto Tinder Podajesz nazwę lub użytkownika, a także e-mail z hasłem do tej aplikacji. W podanym e-mailu możesz odzyskać swoje hasło. Możesz także zmienić swoją nazwę użytkownika na Tinderze, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Kliknięcie pola odzyskiwania konta spowoduje natychmiastowe wysłanie nowego hasła na Twój adres e-mail, aby móc ponownie uzyskać dostęp do Tindera. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta Tinder odczekaj 24 do 48 godzin, aby ponownie uzyskać dostęp.

To najłatwiejszy sposób odzyskaj swoje konto albo z powodu zablokowania, zablokowania, zapomnienia hasła lub błędu aplikacji. Nie rozpaczaj i rób powyższe, aby móc to osiągnąć. Jeśli domyślnie nie chcesz już dalej korzystać z Tindera, możesz go trwale usunąć.

Jak polubić i poznać więcej ludzi na Tinderze?

Jeśli się skończyłeś „Lubię cię” Nie martw się na Tinderze, możesz uzyskać więcej polubień, udostępniając profil osoby, którą chcesz polubić, ale ostatecznie nie udostępnisz nikomu, ale skopiujesz link, który przeniesie Cię do żądanego profilu do schowka.

W ten sposób będziesz mógł „polubić” swój profil. Z drugiej strony, jeśli w Twojej lokalizacji nie ma wielu osób korzystających z Tindera i chcesz mieć więcej osób z kim rozmawiać, musisz przejść do regulacji i zwiększyć lub zmniejszyć maksymalną odległość.

W ten sposób Twój profil jest ponownie aktualizowany, a także profile nowych osób, które są bliżej Twojej obecnej lokalizacji. Ty też możesz zmień język możesz więc uwzględnić inne typy ludzi.

Najlepsze dni do założenia konta Tinder to niedziele od 22:00 do 2:00. zweryfikowane statystycznie. Istnieją inne aplikacje do flirtowania lub zdobycia partnera takiego jak Badoo, zapraszam również do wypróbowania.

Zablokowali moje konto na Tinderze

Podobnie jak wiele aplikacji Czat online Tinder Ma możliwość zablokowania użytkownika lub w przypadku polityk, które posiada aplikacja, czyli bezpośrednio Tinder blokuje Cię za naruszenie klauzul lub reguł, które posiada ta aplikacja.

zbanowali moje konto na krzesiwo

W pewien sposób możesz to sobie uświadomić bardzo łatwe dobre Jest tak, że nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta Tinder, a zablokowane konto pojawia się na czerwono lub jest to przypadek użytkownika, do którego wysyłasz wiadomość lub tekst i nie dociera do niego.

Moje konto zostało zablokowane na Tinderze

Słowo zakaz jest obecnie bardzo często używany, ponieważ jest to jak synonim blokowania, ale możesz zostać zbanowany przez znaną osobę, która chce wiedzieć o twoich rozmowach lub podszywać się pod ciebie na twoim profilu.

Unikaj uważania na te zazdrosne pary, ponieważ statystycznie są one na czele osób, które blokują konta, aby odkryć niewierności.

Podobnie jak inne aplikacje na rynku, Tinder nie jest chroniony przed zbanowaniem, zawsze istnieją tysiące sposobów, aby to zrobić złamać kody bezpieczeństwo aplikacji w celu zablokowania kont, czy to z Tindera, czy innych aplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram