Skip to content

Jak słuchać muzyki bez internetu ZA DARMO

28 de luty de 2021

Słuchanie muzyki to jedna z przyjemności życia, niestety ten smak nie zawsze jest na wyciągnięcie ręki za darmo. A jeśli jest darmowy, nie jest tak wygodny w użyciu, ponieważ ma ograniczenia, takie jak potrzeba mieć połączenie z Internetem.

Jeśli jesteś fanem muzyki i chcesz poznać sposób jej słuchania bez internetu, to dobrze trafiłeś. Jeśli masz urządzenie inteligentne, możesz pobrać bezpłatne aplikacje do słuchania lub odtwarzania utworów na Androidzie lub iOS. Dzięki temu usłyszysz swoją ulubioną piosenkę bez połączenia z siecią Wi-Fi.

Jak łatwo i za darmo słuchać muzyki bez połączenia z Internetem?

Audiomack to aplikacja dla osób w każdym wieku, cieszy się dużą popularnością i cieszy się dobrą opinią. Jest całkowicie za darmoJednak mimo że zawiera reklamy, możesz je zablokować lub usunąć na swoim urządzeniu z systemem Android lub iOS za pomocą aplikacji, która może Ci pomóc.

Jest bardzo lekki, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z pamięcią podczas pobierania muzyki ze względu na wagę aplikacji. Pero jeśli chcesz zapisać wiele piosenek, możesz zapisać swoją muzykę na karcie pamięci micro SD, co zapobiegnie zapełnieniu pamięci przenośnej.

Jak pobrać AudioMack?

Możesz pobierz go łatwo w Sklepie Play wpisując swoje imię i nazwisko w wyszukiwarce. Kliknięcie w nazwę aplikacji spowoduje natychmiastowe wyświetlenie opcji instalacji, więc naciskamy ten przycisk, aby rozpocząć pobieranie. Do zakończ pobieraniekliknij „Otwórz”, aby wejść do aplikacji i sprawdzić, czy została poprawnie zainstalowana.

Jak korzystać z AudioMack?

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz po jego otwarciu, jest początek, który znajduje się w górnej zakładce „Trendy”, obok niego znajdziesz inne, takie jak „Najlepsze piosenki” i „Najlepsze albumy”.

W menu opcji znajdującym się na dolnym pasku znajduje się więcej opcji, np. „Kanał”, gdzie są one wyświetlane użytkownikowi wskazówki dla następujących artystów, grupy muzyczne lub konta promujące muzykę, aby być na bieżąco z aktualnościami.

Aby je śledzić, wystarczy kliknąć przycisk z symbolem śledzenia, który jest wyświetlany obok artysty lub grupy. W menu opcji można również znaleźć zakładkę listy odtwarzania, na której różne utwory są wyświetlane w serii. Po prostu kliknij jeden z nich, aby rozpocząć odtwórz i pobierz listę utworów zgodnie z tematem listy.

W tej samej opcji menu możemy znaleźć inne zakładki na górnym pasku, takie jak „Verified Series”, gdzie znajdziesz najlepsze playlisty, których słucha większość użytkowników. Możesz też znaleźć zakładkę „Nastroje”, gdzie piosenki są utajnione w zależności od nastroju lub czynności, które zamierzasz wykonywać.

W menu opcji znajduje się również przycisk „szukaj”, na którym pojawia się pasek nawigacji umożliwiający wpisanie tytułu dowolnego utworu. Ta aplikacja ma dość obszerną bazę danych, więc jest bardzo prawdopodobne, że znajdziemy jakąkolwiek piosenkę, którą chcemy przeszukać.

Jak pobrać piosenki w Audiomack?

Kliknięcie utworu działa jak każdy inny odtwarzacz muzyczny z opcjami wstrzymania, odtwarzania, przejścia do następnego utworu lub cofnięcia. Pod nazwą utworu pojawia się seria ikon, ostatnia ze strzałką w dół to pobieranie. Naciskając go natychmiast piosenka zaczyna się pobierać.

Słuchawki z systemem Android

Po tym będziesz mógł go słuchać bez połączenia z Internetem. W aplikacji można również znaleźć plik lista pobranych utworów na Twoim urządzeniu.

Od teraz będziesz mógł słuchać swoich ulubionych piosenek gdziekolwiek zechcesz, kiedy tylko zechcesz, bez żadnych przeszkód. Telefon komórkowy, więcej niż narzędzie komunikacji, stał się również częścią naszej rozrywki i rozproszenie uwagi, jak to ma miejsce w przypadku muzyki.

Z tego powodu większość ludzi lubi dodawać własne szczegóły styl i dostosuj tapetę. Czy wiesz, że możesz stworzyć własną tapetę na Androida i iPhone’a? To coś tak prostego, jak słuchanie darmowej muzyki bez połączenia z Internetem.

dołącz do naszego kanału telegram