Skip to content

Jak skonfigurować APN, aby mieć darmowy internet w Movistar Peru?

7 de lipiec de 2021

Jedną z najbardziej znanych firm telekomunikacyjnych na świecie i jedną z najczęściej używanych jest Movistar. Ta firma jest dostępna w wielu krajach, ale jedną z największych wątpliwości, jakie ma wielu Peruwiańczyków, jest:Możesz mieć bezpłatny internet w Movistar? W tym artykule powiem ci tylko na ten temat, czytaj dalej.

Jak mieć darmowy internet Movistar Peru

Konfiguracja APN urządzenia mobilnego nie jest wcale skomplikowana, wystarczy trochę zmienić ustawienia w ustawieniach telefonu i nic więcej, w ciągu kilku minut możesz cieszyć się mający Darmowy mobilny internet w telefonie, jeśli masz Movistar.

Konfiguracja, którą pozostawię ci do skonfigurowania APN twojego telefonu Movistar w Peru, jest następująca:

  • Nazwa: Movistar Internet
  • APN: movistar.pe
  • Użytkownik: [email protected]
  • Hasło: movistar
  • MCK: 716
  • MNK: 06

To są Dane APN z Movistar PeruTeraz, aby mieć darmowy internet, jedyną rzeczą, którą powinniśmy zmienić, jest to, że nazwa użytkownika i hasło są „testowe” oczywiście bez cudzysłowów. Dzięki tej modyfikacji możesz teraz bez problemu mieć darmowy internet. Po zmianie danych będziesz musiał ponownie uruchomić urządzenie, aby zostały poprawnie pobrane.

Po ponownym uruchomieniu telefon powinien działać bez żadnych problemów bezpłatny internet w Movistar Peru.

Sztuczka, aby mieć darmowy internet Movistar Peru

W przypadku, gdy powyższa sztuczka nie działa dla Ciebie, możesz również skorzystać z MODu o nazwie UC Browser Wellington, który pozwala mieć darmowy internet w znacznie prostszy sposób bez konieczności modyfikowania czegokolwiek, jest to alternatywa dla tego, co Komentuję do ciebie wcześniej.

Inną opcją, która pozostaje, jest użycie aplikacji o nazwie Ultrasurf VPN (Beta), która w skrócie in jest to darmowa sieć VPN, aby móc surfować za darmo w przypadku, gdy nie masz salda na swoim urządzeniu mobilnym.

Coś, co jest ważne, aby którakolwiek z tych sztuczek zadziałała, nie musisz mieć salda na swoim urządzeniu, poza tym ważne jest, aby załadować, nawet jeśli jest to minimalne saldo w ciągu ostatnich trzydziestu dni. To bardziej niż cokolwiek, aby uniemożliwić im anulowanie linii, a tym samym możliwość dalszego korzystania z danych mobilnych, ta część jest niezbędna, ponieważ w przeciwnym razie żadna sztuczka, której chcesz użyć, nie zadziała.