Skip to content

Jak ścigać się w GTA 5? Jakie są najlepsze samochody wyścigowe w Grand Theft Auto 5?

26 de luty de 2021

Jedną z najzabawniejszych czynności jest ściganie się w GTA 5, dlatego musisz wiedzieć, co musisz zrobić, aby się nimi cieszyć. Poza tym znajomość najlepszych samochodów nigdy nie boli być mistrzem tego wszystkiego.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w wyścigach w GTA 5?

W Grand Theft Auto V Dostępnych jest kilka ras, niektóre od początku gry i inne, które są uwalniane w wyniku niektórych misji. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, czym one są i jak się do nich dostać.

Przede wszystkim żeby wziąć udział w wyścigu trzeba mieć dwie rzeczy, pieniądze i garaż z samochodem, tak, niektóre z tych wyścigów nie są darmowe. W wyścigach z udziałem Franklina obowiązuje minimalna opłata startowa 100 USD reszta jest bezpłatna, ale musisz przestrzegać pewnych zasad.

Pamiętaj, że niektóre rasy mają nagrody, a najlepsze są 6 750 USD Ale oczywiście, jeśli przegrasz, inwestycja pójdzie z twoją dumą. Powinieneś także wiedzieć, że dla niektórych konieczne jest posiadanie określonych typów samochodów, nie będziesz mógł wziąć udziału.

Po prostu potrzebuję zbliż się do miejsca startu i zaakceptuj opłatę rejestracyjną i voila, możesz spokojnie uczestniczyć. Pamiętaj, aby nie oszukiwać, bo automatycznie przegrasz wyścig i inwestycję i na pewno wygrasz kilka problemów.

Jakie są najlepsze wyścigi w GTA 5?

Chociaż wydaje się to trudne, wyścigi z najlepszymi nagrodami to te, które Franklin ma po ukończeniu misji Zmiany. Występują w różnych miejscach w mieście i podczas wyścigów miejskich, to znaczy biegasz po mieście.

Spośród nich dostępnych jest 5 wyścigów, ale najlepsze trzy to La Mesa, na autostradzie, plaży Vaspucci i lotnisku. Te trzy to te, które kosztują najwięcej, ale mają też najlepsze nagrody, a mianowicie Vespucci Beach to najlepsza nagroda z 6,750 $.

Poznaj najlepsze samochody do wyścigów w GTA 5

Istnieje wiele samochodów, które mogą Ci pomóc wygrać dowolny wyścigWiele z nich jest dostępnych w sklepie gotowych do kupienia, inne można znaleźć w grze lub znajomy również może Ci je przekazać. Wiele z tych samochodów jest dość drogich, więc wykonywanie misji i zarabianie pieniędzy będzie niezbędne.

Vapid FMJ

Dzięki lekkiej i bardzo aerodynamicznej konstrukcji ten samochód jest idealny do osiągania niesamowitych prędkości, prowadzenie jest spektakularne, krzywe nie będą problemem. Przy cenie 1 750 000 $ ten spektakularny samochód sportowy może z łatwością zapewnić zwycięstwa.

Pegassi Zentorno

Mając 750 koni mechanicznych, mówimy o jednym z najszybszych samochodów w całej GTA V, osiąga 100 km / hw zaledwie 2,8 sekundy. Możesz go znaleźć za darmo w trybie fabularnym gry, ponieważ nie ma tylnych okularów, jest praktycznie opancerzony.

Pegassi Infernus

Z najbardziej znanych samochodów sagi Grand Theft Auto, jego prędkość i zwrotność są doskonałe, Trochę to kosztuje, ale nic, czego nie naprawią niektóre kradzieże. Samochód, który jest w pewnym sensie tani i może pomóc ci wygrać wyścigi w GTA 5.

Z taką listą samochodów będzie to łatwe wygrać jakiś ważny wyścigWiem nawet, jeśli wpadniesz w kłopoty, zbierz kilka dobrych wycieków. Szybkość jest niezbędna, aby uciec przed każdym problemem, zwłaszcza przed policją i wrogami.

parking dla samochodów sportowych

Pamiętaj, że w tej grze wykonywanie misji zawsze daje bardzo dobre nagrody, nie zapomnij wypełnić niezbędnych, aby zarobić wystarczającą ilość pieniędzy. Po ukończeniu gry na pewno będziesz mógł bez problemu kupić dowolne auto.

Jakie inne rasy są dostępne w GTA V?

Cóż, wyścigi samochodów sportowych są najbardziej znane, ale można również bawić się w rustykalnych wyścigach samochodowych i terenowych. Drugą zmienną są wyścigi na skuterach wodnych, musisz je kupić i zbliżyć się do rywalizacji, nie ma żadnych nagród.