Saltar al contenido

Jak rozmawiać w Hangouts

31 de enero de 2021

Hangouts to dobra opcja, aby rozmawiać z rodziną, znajomymi i innymi osobami podczas wysyłania wiadomości lub prowadzenia rozmów i rozmów wideo. Ale jeśli właśnie odkryłeś tę aplikację, spodobała Ci się i chcesz zacząć z niej korzystać, ale nie wiesz jak, nie martw się, ponieważ dzisiaj wyjaśnimy Ci to w następującym temacie: jak mogę mówić w Hangouts. Nauczymy Cię, jak to zrobić z telefonu i komputera.

Jak mogę rozmawiać w Hangouts za pomocą wiadomości?

Rozmawiaj przez Hangouts na telefonie

Jeśli masz telefon Android lub iPhone kroki, aby zacząć mówić z tego miejsca za pomocą wiadomości w Hangouts, są takie same. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest pobranie aplikacji na smartfona. Po całkowitym pobraniu aplikacji na telefon należy ją otworzyć, naciskając ikonę aplikacji czyli zielona ikona.

Po wejściu do aplikacji w prawej dolnej części ekranu poszukaj ikony <+>, która odpowiada opcji Dodaj. Następnie wybierz opcję Nowa rozmowa i wpisz imię i nazwisko osoby, do której będziesz wysyłać wiadomości. Jeśli osoby, do której chcesz wysłać wiadomość, nie ma na liście, musisz dodać ją jako nowy kontakt w Hangouts.

Następnie możesz zacząć pisać żądaną wiadomość i, jeśli chcesz, możesz dołączyć zdjęcia, filmy, naklejki, GIF-y i emotikony w wiadomości. Na koniec kliknij ikonę wysyłania i to wszystko, teraz poczekaj na odpowiedź wysłanej wiadomości i kontynuuj normalną odpowiedź, a tym samym będziesz rozmawiać przez Hangouts z telefonu z Androidem lub iPhone’a.

Rozmawiaj przez Hangouts na komputerze

Jedną z zalet tej aplikacji jest to, że można jej używać również z komputera. Aby to zrobić i zacząć rozmawiać z kimkolwiek chcesz, pierwszą rzeczą, którą zrobisz, jest dostęp do oficjalna strona internetowa lub otwórz Hangouts z Gmaila. Możesz również dodać plik rozszerzenie Hangouts dla Chrome.

Po uzyskaniu dostępu i otwarciu Hangouts na komputerze przejdź do góry ekranu i kliknij ikonę <+> odpowiadającą opcji Nowa rozmowa.

Następnie musisz podać adres e-mail lub nazwisko osoby, z którą chcesz rozpocząć rozmowę. Następnie możesz zacząć pisać żądaną wiadomość dla tej osoby, a jeśli chcesz, możesz dołączyć zdjęcia, filmy, GIF-y i / lub emotikony.

Kiedy skończysz pisać wiadomość, kliknij klawisz na klawiaturze Wejdź, aby wysłać wiadomość. Teraz musisz tylko poczekać na odpowiedź osoby, odpowiadać i wysyłać wiadomości, aby rozmawiać przez Hangouts na komputerze!

Jak mogę rozmawiać w Hangouts podczas rozmów i rozmów wideo?

Wykonywanie połączeń i rozmowy wideo w Hangouts jest to coś naprawdę prostego i dla obu opcji są to te same kroki. Pierwszą rzeczą jest wejście do Hangouts, a następnie przejście do kontaktów i wybranie żądanego kontaktu.

Wejdź na czat z tym kontaktem, a u góry znajdują się dwie ikony: połączenie i połączenie wideo. Wybierz tę, którą chcesz w tej chwili i to wszystko, będziesz gotowy do rozmowy przez Hangouts przez rozmowę lub rozmowę wideo. Jeśli jesteś na tym drugim, pamiętaj o włączeniu aparatu w aplikacji, aby Twój rozmówca mógł Cię widzieć.

Należy zauważyć, że aby dzwonić przez Hangouts, musisz pobrać Hangouts Dailer czyli aplikacja, która pozwoli Ci dzwonić. Teraz podczas pobierania aplikacji będziesz musiał po prostu postępować zgodnie z instrukcjami, które daliśmy Ci z normalnej aplikacji Hangouts, pierwszej, którą pobrałeś na telefon.

Będziesz także zainteresowany, aby wiedzieć, że gdy zadzwonisz do kogoś, kto również ma Hangouts, rozmowa będzie całkowicie wolny.

Telefon z otwartymi Hagoutami

Jak fajna jest aplikacja Hangouts! Ta aplikacja pozwoli Ci rozmawiaj, wysyłaj wiadomości, rozmawiaj i rozmawiaj wideo do swoich kontaktów szybko i łatwo. Należy zauważyć, że Google uruchomił również inną usługę przesyłania wiadomości o nazwie Google Meet, skierowaną do sektora korporacyjnego. W obu możesz prowadzić rozmowy wideo za darmo. Dlatego dowiedz się, która z dwóch aplikacji jest lepsza.

dołącz do naszego kanału telegram