Skip to content

Jak pobierać i używać Google Hangouts na smartfonie lub tablecie z Androidem

6 de grudzień de 2022

Żyjemy w świecie, w którym jesteśmy stale podłączony i komunikował się ze wszystkim, co dzieje się na świecie. Zwłaszcza z tym, co dzieje się z naszymi bliskimi.

Obecnie istnieje duża liczba osób, które korzystają z wielu aplikacji wiadomości błyskawiczne.

SMS-y to już przeszłość, a aplikacje do znacznie szybszego wysyłania wiadomości, ale przede wszystkim rzeczy taniej dominują, jedną z tych aplikacji jest Google Hangouts.

Które na szczęście można zainstalować każde urządzenie niezależnie że jest to tablet lub smartfon, w przeciwieństwie do wielu innych popularnych, takich jak na przykład WhatsApp lub iMessage.

I to jest to, że w dzisiejszych czasach wszyscy szukamy drogi do tego pozostań z nami w kontakcie A co lepszego niż sieci społecznościowe, aby wiedzieć o życiu naszych przyjaciół lub rodziny.

To jest tak powszechne, że używamy sieci, aby pokazać, co robimy, jemy lub z kim jesteśmy, jak rozmawiać z ludźmi że jesteśmy daleko i nie możemy zobaczyć na co dzień.

Dlatego uciekamy się do używania aplikacje takie jak Hangoutsktóre pomagają nam rozmawiać i widzieć ludzi oddalonych o wiele kilometrów, dzięki czemu możemy poczuć się trochę bliżej nich.

W ten sposób masz wysokiej jakości aplikację, podpisaną przez Google, więc wyobraź sobie, z jaką zamierzasz móc utrzymywać kontakt niezależnie od tego, czy jesteś w domu z komputerem, w dowolnym miejscu ze smartfonem, czy po prostu korzystasz z tabletu.

oprócz być dziś bardzo popularna, ponieważ znacznie ułatwia to pracę, na przykład czy wiesz, że w Hangouts możesz używać e-maili z Gmaila? Ułatwi Ci to i przyspieszy korzystanie z aplikacji Google.

Przedstawiamy Hangouts, nie ma nic prostszego

Dzięki tej aplikacji możemy być w kontakcie przez cały czas, ale nie tylko przez wiadomościale możemy to również zrobić za pomocą połączeń lub rozmów wideo.

Coś, co czyni go całkiem kompletnym, ale także w przeciwieństwie do innych, to jest 100% za darmo mając w ten sposób wszystkie zalety bez jakichkolwiek ograniczeń.

Jak każda inna aplikacja mamy kilka popularnych opcji, takich jak posiadanie rozmowy grupoweaby porozmawiać z przyjaciółmi, ludźmi z pracy lub kolegami ze studiów.

Jak mogę pobrać Hangouty na tablet?

Bez względu na to, jaki masz tablet, Hangouts będzie działać, ponieważ aplikacja jest Dostępne zarówno na Androida, jak i iOSsystemy operacyjne dominujące na rynku.

Więc jeśli chcesz mieć dobrą alternatywną aplikację, aby móc pozostać w kontakcie, jest to niewątpliwie ta, którą powinieneś wybrać, ponieważ po posmakuj dużo i różnorodność dostępnych opcji, być może pozostanie Twoją ulubioną aplikacją do przesyłania wiadomości na tablecie.

Aby go pobrać, po prostu przejdź do Sklepu Google Play, jeśli masz Androida, a następnie wszystko, co zamierzasz zrobić, to wyszukać przycisk z napisem „zainstaluj” aby w ten sposób rozpocząć pobieranie i instalację.

W przypadku mieć iPada to nie martw się, ponieważ metoda zdobycia Hangouts jest dość prosta. Kliknij link do oficjalnego sklepu. Po otwarciu powinieneś poszukać przycisku „pobierz”, a następnie nacisnąć go, aby rozpocząć pobieranie i instalowanie.

Jak widzisz to nie jest zbyt skomplikowane i jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na rynku, w końcu pochodzi od Google.

Kilka dni po tym, jak Microsoft ogłosił datę premiery swojego konkurenta Slacka, Teams, Google wprowadziło własną ofertę czatu na Miejsce pracy.

Firmy coraz częściej przyjmują przedsiębiorcze podejście usługi czatu. Na przykład Facebook oferuje Workplace.

Aplikacja mobilna i internetowa, która ma na celu utrzymanie członków zespół połączony, podczas gdy Microsoft ma Teams, a potem oczywiście jest Slack.

Aplikacja, która zapoczątkowała ten trend, znajduje się teraz w firmach Wymagają celu. Narzędzie stworzone, aby pomóc Twoim pracownikom w komunikacji.

Jak zmieniły się Google Hangouts w ostatnich miesiącach?

Google opisał Hangouts Meet jako „nowe doświadczenie spotkanie wideo z jednym celem, a mianowicie ułatwieniem dołączania do spotkań.

Firma chciała ulepszyć Hangouts, aby była jeszcze lepsza szybko i łatwo aby ludzie mogli rozpocząć i dołączyć do wideokonferencji.

Hangouts Meet ma mieć „lekki interfejs i inteligentne zarządzanie uczestnikami”. Pozwala nawet na spotkania do 30 osób.

Hangouts Chat to „aplikacja inteligentna komunikacja dla zespołów, które korzystają z bezpośrednich wiadomości w Hangouts i rozwijają je, aby odzwierciedlić sposób, w jaki współczesne zespoły rozmawiają o biznesie”, według Google.

Ideą jest to, że zespoły pracujące nad projektem powinny być w stanie omówić pracę domowąudostępnianie pracy i nie tylko.

Dlatego Hangouts Chat oferuje wirtualne pokoje z połączone rozmowy oraz integracja z innymi produktami Google, takimi jak Dysk.

Jak prowadzić czat wideo na Androidzie za pomocą czatu Google Hangouts?

twarzą w twarz jest o wiele bardziej kameralny mówić tylko głosem. Nie ma jednak dostępnej wersji oprogramowania do czatu FaceTime firmy Apple.

Android ma własne, potężne rozwiązanie z Google Hangouts. Oto jak nawiązać rozmowę wideo w Google Hangouts na Androida.

 1. Pobierz aplikację Hangouts z Google Play.
 2. Aplikacja może być preinstalowany na Twoim urządzeniu.
 3. Zaloguj się w Hangouts.
 4. Stuknij przycisk + w prawym górnym rogu aplikacji.
 5. Możesz też przesunąć palcem od prawej do lewej, aby wyświetlić ekran „Nowy Hangout”.
 6. Znajdź osobę, z którą chcesz porozmawiać na czacie wideo.
 7. Możesz kliknąć kartę kontaktu na ekranie nowego Hangouta.
 8. Ale możesz też wyszukać kontakt według nazwy lub adresu e-mail.
 9. Dotknij przycisku Rozmowa wideo.
 10. Po dodaniu kogoś do Hangouta.
 11. W prawym dolnym rogu ekranu pojawi się przycisk połączenia wideo.
 12. Wkrótce powinieneś połączyć się z drugą stroną.

dołącz do naszego kanału telegram