Skip to content

Jak wykonywać połączenia wideo w Google Hangouts z komputera lub telefonu komórkowego? – Podręcznik użytkownika

2 de styczeń de 2022

Google to firma, która od wielu lat działa w branży aplikacji, systemów operacyjnych na telefony, a także wyszukiwarek internetowych. To sprawiło, że jest to jeden z największych i najczęściej używanych przez publiczność wszystkich usług, które oferuje, dzięki czemu możesz subskrybować je za pośrednictwem utwórz e-mail.

Jedną z najlepszych aplikacji oferowanych przez tę firmę jest Google Hangouts. W nim możesz robić dużo rzeczy podczas komunikowania się z innymi. Dlatego porozmawiamy z Tobą o wszystkim, co oferuje ta aplikacja, abyś mógł z niej skorzystać.

Jak pobrać Google Hangouts na komputer?

Hangouts to bardzo przydatne narzędzie udostępniane przez Google, dzięki któremu możesz prowadzić grupowe rozmowy wideo. Możesz go również użyć do transmisji bezpośrednio w YouTube lub Google Plus. Dlatego będziemy Cię uczyć jak zdobyć aplikację? dla twojego komputera, niezależnie od tego, czy ma Windows, czy Mac.

Będziesz mieć możliwość pobierz tę aplikację na swój komputerPonieważ będziesz musiał zainstalować klasyczną aplikację, która jest nieco starą wersją tego programu, zrobisz to w ten sposób:

 1. Musisz wejść w przeglądarkę internetową.
 2. Tam przejdziesz do aplikacji Google Hangouts.
 3. Tutaj klikniesz ikonę „Dodaj do przeglądarki”.
 4. Spowoduje to rozpoczęcie pobierania i instalacji Hangouts w Twojej przeglądarce.

Zawsze konieczne jest skontaktowanie się z przyjacielem, aby powiedzieć mu coś ważnego lub po prostu dowiedzieć się, jak sobie radzi. Jest to jedno z narzędzi, których będziesz mógł używać do komunikowania się z kimkolwiek w dowolnym momencie. Po zainstalowaniu Google Hangouts w przeglądarce wprowadzisz rozszerzenie.

Tutaj będzie sekcja „Nowy czat”, tam będziesz musiał wpisać numer telefonu, e-mail lub imię osoby, którą chcesz dodać. Później do tej osoby zostanie wysłane zaproszenie zaakceptować, a stamtąd osoba zostanie dodana do Twojej listy kontaktów.

Możesz także napisać wiadomość do tej osoby. W ten sposób już zostanie zarejestrowany na twojej liście czatów i nie będziesz miał problemu z szukaniem jej, aby z nią porozmawiać.

Jak przeprowadzić rozmowę wideo w Google Hangouts?

Z tego rozszerzenia komunikacyjnego, które należy do Google, możesz również prowadzić rozmowy wideo. Dlatego pokażemy ci jak to zrobić szybko:

 1. Musisz wejść do Google Hangouts z komputera lub klikając ikonę rozszerzeń obok paska pisania przeglądarki.
 2. Na liście kontaktów lub na czacie będziesz naciskać imię osoby, do której chcesz zadzwonić.
 3. U dołu ekranu zobaczysz przycisk „Połączenie wideo”, po naciśnięciu którego będziesz mieć dwie opcje połączenia.
  1. Nawiązywanie połączenia wideo jest pierwszym, ale w większości przypadków druga osoba nie odbiera, ponieważ jest to funkcja, która nie jest tak powszechnie używana
  2. Link do połączenia z Google Meet, jest to o wiele bardziej rozsądne i łatwe w użyciu, dzięki czemu będziesz mógł z niego korzystać bez obaw.

dziewczyna nawiązująca wideorozmowę

Jak używać Google Hangouts na telefonie komórkowym do komunikacji?

Ta aplikacja jest również dostępna na telefony z systemem Android, ale ponieważ Hangouts jest aplikacją, która jest stara i została praktycznie zastąpiona przez Google Chat i Meet, jest mało używana i niedostępne dla iOS.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zacząć korzystać z Hangouts, jest pobierz aplikację na swój telefon ze Sklepu Play. Kiedy go pobierzesz i zainstalujesz, utworzysz swoje konto, jeśli go nie masz lub wprowadzisz swoje dane Google.

Stąd możesz zacząć wysyłać wiadomości tekstowe, prowadzić wideorozmowy, transmisje na żywo, a nawet wprowadzać zmiany w dokumentach online.

Co jeszcze możesz robić w Google Hangouts?

Jak już mówiliśmy, dzięki tej aplikacji będziesz mógł utrzymuj kontakt z każdym i to są funkcje, które daje ta aplikacja.

chłopiec używający telefonu komórkowego

Wiadomości SMS

Będziesz mógł korzystać z wiadomości tekstowych w najprostszy możliwy sposób, wystarczy wejść do Hangouts. Tutaj idź do naciśnij na nową rozmowę i wpiszesz imię osoby, do której chcesz wysłać wiadomość. Następnie wyślesz list, który ona lub on otrzyma. To takie proste w użyciu tej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Wykonuj transmisje na żywo

Transmisje na żywo to kolejna z funkcji oferowanych przez Google Hangouts. W tych transmisjach może być dużo ludzi aby każdy mógł skorzystać z tego, co ma na myśli ta wideokonferencja.

Edycja dokumentów online

Ostatnią rzeczą, o której z Tobą porozmawiamy, są edytowanie filmów, które możesz wykonywać w Google Hangouts. Podczas rozmowy wideo lub innej czynności, którą robisz w Hangouts, będziesz mógł iść edytowanie jakiegoś dokumentu czego potrzebujesz.

dołącz do naszego kanału telegram