Skip to content

Jak pisać pogrubioną czcionką w Hangouts (przykład)

27 de luty de 2021

W połowie rozmowy zdajesz sobie sprawę, że musisz wyróżnić teksty pogrubioną czcionką i chociaż nie ma narzędzi do tej funkcji, nie martw się, jeśli będziesz czytać dalej, będziesz w stanie napisz pogrubioną czcionką w Hangouts. Wyposażymy Cię również w różne polecenia i ciekawe fakty abyś czuł się w każdym terenie w swoich rozmowach.

Co obejmuje Google Hangouts

Oprócz nawiązywania rozmów grupowych masz również inne narzędzia, takie jak prowadzenie Rozmowy wideo o wideokonferencje na żywo; Możesz nawet koordynować Hangouty i tworzyć z innymi osobami spotkanie z pytaniami i odpowiedziami. Aby to zrobić, musisz najpierw dodać nowe kontakty.

Hangouts powstał, aby zastąpić aplikację Google Talk. Ale co oznacza to zdanie? Mówiąc po kreolsku po angielsku, słowo to oznacza „zostań”. Aplikacja służy do zaaranżowania miejsca na miło spędzony czas z przyjaciółmi, tworząc spotkanie w wirtualnym miejscu z osobami o wspólnych zainteresowaniach. Zapuszcza się także w świat biznesu.

Dlatego wyróżnia się jako wiadomości błyskawiczne, ułatwia udostępnianie zabawnych emotikonów użytkownikom, dodawanie zdjęć profilowych, a nawet informuje, kiedy inne osoby przeczytały Twoje wiadomości i czy w danej chwili Ci odpowiadają. Dodaj kolejną interesującą funkcję, taką jak Mapy Google, dzięki czemu możesz udostępniać swoją lokalizację.

Ta multiplatforma ma kilka zalet, takich jak kompatybilność z różnymi systemami. Chodzi o to, że można go uruchomić w Chrome, Firefox i Internet Explorerze od wersji 8, jeśli mówimy o przeglądarkach. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, jest kompatybilny z:

 • Windows (od XP).
 • Google Chrome.
 • Mac OS X 10.5+.

Nie zapominając, że działa również na Androidzie, iOS i urządzeniach takich jak iPad, iPod, iPhone, a także na komputerach z systemami Mac, Linux i Windows. Naprawdę łączy i łączy ze wszystkimi typami użytkowników.

Znaczenie pisania pogrubioną czcionką w aplikacjach do obsługi wiadomości tekstowych

Pogrubione litery są przeznaczone zaznacz część tekstu ustanowienie wizualnego znaku w Twojej kompozycji. Z tego powodu jest używany jako tytuły, podtytuły oraz w tym samym tekście do podkreślenia słów kluczowych. W przeciwieństwie do funkcji pisma pochylonego nie jest używana w odniesieniu do semantyki.

W ten sposób pomóc czytelnikowi, w tym przypadku użytkownikom, którzy uczestniczą w rozmowie, aby natychmiast zlokalizowali frazę lub słowo, które uważa się za ważne do podkreślenia.

Pisz pogrubioną czcionką w Hangouts

Aby pisać pogrubioną czcionką w Hangouts, składaj się z kombinacja klawiszy Podczas komunikacji pisemnej, po aktywacji funkcja formatuje tekst. Musisz pamiętać, że przed napisaniem nowej wiadomości użyj kombinacji, aby ją aktywować, a następnie wpisz słowo, które chcesz zmienić.

 • Jeśli jesteś w środowisku Windows postępuj w ten sposób:

Napisz pogrubioną czcionką Ctrl + b
Pisz kursywą i naciśnij Ctrl + i
Podkreśl naciśnij Ctrl + u

 • Jeśli pracujesz z PROCHOWIEC oto ich kombinacje:

W pogrubionej prasie ⌘ + b
Naciśnij kursywą ⌘ + i
Podkreśl naciśnij ⌘ + u

pogrubione wiadomości na Hangoutach na Macu

Oprócz pisania pogrubioną czcionką w Hangouts, tutaj jest Dodatkowa premia, aby Twoje rozmowy były bardziej żywe i przyjemne. Po wpisaniu polecenia naciśnij Wysłać.

 • Jeśli chcesz zobaczyć na czacie paradę kolorowych koni, wypróbuj to polecenie: / kucyki i / ponystream.
 • To inny rodzaj parady: z wieśniakami i pochodniami w ręku: / widły
 • Ciesz się widokiem znajomego, którego już dawno nie ma: / shydino.

Inne animowane efekty z emotikonami

 • Yay !!!!!!!!!!!! Im więcej wykrzykników, tym lepiej. Odnosi się to do bardzo szczęśliwej twarzy.
 • hahahahahahahaha Odzwierciedla się miły, śmiejący się emotikon. Możesz nawet spróbować zastąpić samogłoski innymi, a pojawią się nowe animacje. Zawsze używaj tej samej samogłoski.
 • Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!! Samo wyrażenie mówi.

Jak widać, jest to bardzo proste napisz pogrubioną czcionką w Hangouts. Ta wiadomość tekstowa może nam wiele dać, aby uczynić komunikację przyjemniejszą. Jeśli spodobały Ci się informacje, chcielibyśmy usłyszeć Twoje uwagi i tym samym zmotywować nas do pisania więcej na te interesujące tematy.