Skip to content

Jak robić filmy 360 stopni za pomocą aparatu mojego telefonu komórkowego z Androidem

28 de luty de 2021

Technologie audiowizualne zrewolucjonizowały branżę audiowizualną. zabawa ponieważ nowe techniki zostały wynalezione i zastosowane, aby zapewnić użytkownikom nowe sposoby korzystania z treści cyfrowych.

Dzięki temu rzeczy, o których wcześniej nie uważano, że są dziś możliwe, mogą być łatwo wykonane przez każdego, kto ma do tego niezbędne narzędzia, ułatwiając użytkownikom przeglądanie i odtwarzanie filmów 360 stopni w systemie Windows.

Posiadanie najnowocześniejszych narzędzi otworzy drzwi do świata pełnego możliwości w branży i będziesz w stanie dokonać zmian w swoich projektach. Jednym z tych narzędzi, z którego możesz skorzystać, jest możliwość tworzenia filmów 360 stopni, aby użytkownik miał rozszerzenie pełne zanurzenie w oglądanym filmie.

Wykonanie tego typu materiałów wcale nie jest trudne, jak mogłoby się wydawać, a dzięki poradnikowi, który udostępnimy w tym artykule, z łatwością możesz je wykonać za pomocą smartfona. Dlatego zwróć szczególną uwagę na kroki, które zamierzamy Ci zapewnić, abyś nie miał żadnych problemów podczas nagrywania wszystkich plików Filmy 360 stopni.

Co to są filmy 360 stopni?

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia dotyczącego nagrywania tego typu filmów, porozmawiamy najpierw o tym, czym są filmy 360 stopni i technologią, która za nimi stoi, aby lepiej zrozumieć wyjaśnienie artykułu.

Tos filmy 360 stopni Są to filmy nagrane ze specjalnym wsparciem, które daje wrażenie, że jesteś w miejscu nagrywania, ponieważ możesz obserwować scenę pod kątem 360 stopni, a dziś można również oglądać filmy 360 wirtualnej rzeczywistości na YouTube

Dzieje się tak, ponieważ kamera nagrywała mają wiele soczewek które przechwytują obrazy we wszystkich kierunkach, które są następnie łączone z programem do edycji, który ma jako produkt końcowy film z całego miejsca, który jest całkiem fajny.

Jednak te urządzenia są zwykle bardzo drogie, więc możesz się zastanawiać, jak zrobić wideo 360 stopni bez potrzeby korzystania z tych urządzeń? Spokojnie, możesz to zrobić za pomocą swojego telefon za pomocą małych skrótów Przy pomocy aplikacji pokażemy Ci, jak możesz to zrobić bez problemów.

Warto wspomnieć, że to, co zrobisz, nie będzie samym filmem, ale serią obrazów, które później przekonwertujesz na wideo za pomocą tych samych aplikacji, które Ci pokażemy.

Aplikacje do tworzenia filmów 360?

mobilne i 360 stopni wideo w mieście

Aplikacje, które pokażemy w następnej kolejności, są bardzo proste w użyciu i wszystkie można je znaleźć w Sklepie Play. Po prostu pobierz ten, który najbardziej przyciąga Twoją uwagę i postępuj zgodnie z instrukcjami, że sama aplikacja zapewni Ci tworzenie filmów w 360 stopniach.

Google Street View

Jest to niewątpliwie najbardziej znany i chyba najprostszy, bo po jego otwarciu wystarczy nacisnąć ikonę aparatu, która przeniesie Cię do menu tworzenia. Tam będziesz musiał ponownie nacisnąć ikona aparatu i musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które aplikacja wskaże, aby przechwycić obrazy i voila.

Kamera Panorama 360

To kolejna świetna opcja do robienia zdjęć w 360 stopniach, ponieważ ta aplikacja zapewnia ogromne korzyści w porównaniu z innymi aplikacjami, takimi jak możliwość łatwego udostępniania zdjęć w sieciach społecznościowych. Gdy to zrobisz, jedyne, co musisz zrobić, aby uchwycić Obrazy 360 stopni Wystarczy nacisnąć na ekranie i postępować zgodnie z instrukcjami, które dostarczy Ci aplikacja i to wszystko.

Panorama HD

Ta aplikacja jest bardzo podobna do poprzedniej, ponieważ umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć 360 stopni. Wystarczy, że uruchomisz aplikację i postępuj zgodnie z instrukcją że da ci to obraz, nie będziesz miał żadnego problemu, ponieważ ta aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu.

I to wszystko, po wykonaniu wszystkich zdjęć, musisz użyć programu do edycji wideo, aby do nich dołączyć i nakręć film w 360 stopniach bez potrzeby stosowania drogich kamer, które są do tego używane. Mamy nadzieję, że ten artykuł Ci się przydał i nie miałeś żadnych problemów w tym procesie.