Skip to content

Jak przywrócić ustawienia fabryczne, sformatować lub zresetować iPhone’a, iPada lub iPoda?

22 de lipiec de 2022

IPhone był jednym z modeli słynne smartfony kalifornijskiej firmy, która sprzedała najwięcej na świecie, dlatego pytania dotyczące jej sztuczek i tajemnic są stale wśród otrzymywanych komentarzy.

Cóż, poza powodem, dla którego uważamy, że nasz iPhone wymaga ponownego uruchomienia, musimy zaznaczyć, że sama procedura Nie jest Zbyt skomplikowane, a zrobienie tego zajmuje nam tylko pięć minut. Do przeprowadzenia procesu będziesz potrzebować co najmniej 80% dostępnej baterii. Ten proces może być również interesujący w przypadku zablokowania iPhone’a.

Przywracanie ustawień fabrycznych iPhone’a 4

Aby rozpocząć proces resetowania iPhone’a 4, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to nacisnąć i przytrzymać przycisk, który włącza / wyłącza nasze inteligentne urządzenie, jednocześnie naciskając Home.

 • Przejdźmy do iTunes i opcji Widok. Powinieneś wiedzieć, że iTunes można pobrać na dowolne urządzenie.
 • W nim klikamy Pokaż pasek boczny i wybieramy opcję odpowiadającą naszemu iPhone’owi 4 w Urządzeniach.
 • Jako podsumowanie pojawi się zakładka, a my wybierzemy opcję przywróć iPhone’a.
 • Zobaczymy, że wtedy na ekranie iPhone’a 4 pojawi się komunikat z pytaniem, czy chcemy wykonać kopię zapasową wszystkich danych, o czym mówiliśmy wcześniej. Zawsze zalecamy robienie krok po kroku w ten sposób, zapisz wszystkie dane i treści przed użytkownikiem.
 • Niezależnie od tego, czy wybrałeś wykonanie kopii zapasowej, czy nie, pojawi się nowa wiadomość z prośbą o potwierdzenie, czy jesteśmy pewni działania, które zamierzamy wykonać, i tam musimy kliknąć opcję Przywróć.

Sformatuj iPhone’a

Ale jedną z największych wątpliwości, jakie mają nowi użytkownicy iPhone’a, jest to, w jaki sposób sformatuj swój telefon komórkowypowiem Ci, jak łatwo sformatować iPhone’a.

 • Przede wszystkim musisz przejść do ustawień urządzenia, do konfiguracji.
 • Gdy już tam będziesz, przejdź do sekcji, która mówi Generał.
 • Teraz musisz kliknąć opcję Resetuj i tutaj pojawiają się dwie opcje, pierwsza to Resetuj ustawienia, a druga to Wymaż zawartość i ustawienia.
 • Ten, który nas interesuje, abyśmy mogli przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, to ten, który mówi Wymaż zawartość i ustawienia.
 • Po wybraniu tej opcji będziesz musiał wprowadzić swój kod bezpieczeństwa.
 • Pojawia się okno ostrzegające nas, że w ten sposób Wszystkie dane i zawartość, które masz na urządzeniu, są usuwane i w zasadzie wszystko będzie tak szybko, jak kupisz iPhone’a.

Jak zresetować iPhone’a

Zresetowanie iPhone’a wcale nie jest skomplikowane, jak zobaczysz, a w ciągu kilku minut możesz go mieć biegać jak nowy. Generalnie o ile nie zamierzałeś go sprzedać lub komuś dać, nie trzeba tego robić jak w Androidzie, że robimy to zbyt często, bo system operacyjny iPhone’a, o którym mowa, działa idealnie nawet z biegiem czasu. W niektórych przypadkach chcemy nawet zmienić kod PIN, aby był jeszcze nowszy.

zresetuj iPhone'a

Najlepszy sposób na zresetowanie iPhone’a lub iPada

Z drugiej strony zresetowanie iPhone’a to dobry pomysł kiedy telefon zaczął się psuć. Po pewnym czasie użytkowania i chociaż stracimy trochę treści. Możemy sprawić, że będzie działał znacznie lepiej niż wcześniej. Oczywiście trzeba jednocześnie wiedzieć, że przywrócenie systemu operacyjnego iPhone’a nie będzie w stanie pomóc, jeśli chodzi o różne awarie związane ze sprzętem smartfona.

Wiele osób wybiera to bezpośrednio z samego iTunes, do czego musisz

 • Wyłącz „Znajdź mój iPhone” i
 • następnie podłącz iPhone’a, iPada lub iPoda Touch kablem USB do komputera.
 • Otwieramy iTunes, stamtąd do pliku zespołu i
 • następnie przywrócić, tak proste.

Z drugiej strony, jeśli chcesz to zrobić z iOS, co nie jest całkowita ponowna instalacja systemu operacyjnego. Jeśli nie jest to format, musisz przejść do Ustawienia, Ogólne, Resetuj, wybierając również opcję Wymaż zawartość i ustawienia. Będziemy musieli wpisać kod zabezpieczający, ale już za chwilę wszystko się skończy i nasz zresetowany iPhone będzie wyglądał dokładnie tak samo, jak w dniu, w którym go kupiliśmy.

dołącz do naszego kanału telegram