Saltar al contenido

Jak przywrócić ustawienia fabryczne lub sformatować zablokowanego iPada i móc go przywrócić

18 de marzo de 2023

iPad to urządzenie produkowane przez firmę Apple, która jest niewątpliwie jedną z największych i najbardziej znanych korporacji produkujących urządzenia elektroniczne na świecie. Dlatego ich urządzenia muszą być wprowadzone na rynek z dobrą jakością, tak aby kupujący Móc odsetki na tym urządzeniu przenośnym.

Nawet przy wszystkich kontrolach jakości, które firma z nadgryzionym jabłkiem musi i ma, jej telefony i tablety mogą mieć awarie i błędy. Mają też system bezpieczeństwa który pozwala użytkownikowi będącemu właścicielem urządzenia na zablokowanie go w przypadku napadu, kradzieży lub zagubienia.

W tym artykule pokażemy, dlaczego jest zablokowany i jak odblokować iPada, ponieważ jest on zablokowany z różnych powodów. Należy pamiętać, że bardzo ważne jest, aby znać wersję systemu iOS na swoim iPhonie, iPadzie, iPodzie, komputerze Mac i wiedzieć, jak ją zaktualizować, a urządzenie ma, abyś nie miał niedogodności lub wiesz w czym problem.

Odblokuj iPada, który utknął na logo Apple

Może być po zrobieniu ucieczka z więzienia na urządzeniu, podczas aktualizacji wersji iPada z systemem IOS lub przywracania danych za pomocą kopii zapasowej iTunes, podczas resetowania urządzenia itp. Ale naprawdę ważne pytanie brzmi: co się dzieje, gdy logo firmy Na ekranie pojawia się Apple a stamtąd nie idzie?

Cóż, po włączeniu urządzenia sprawdza ono obwód logiczny, który ma, pamięć systemową i inne obwody, które składają się na urządzenie jako takie. na później włącz normalnie i odpowiedniego procesora oraz uporządkować podzespoły, które posiada w części wewnętrznej.

Podczas wszystkich powyższych czynności pojawia się logo Apple, dzięki czemu funkcje urządzenia uruchamiają się bez Twojej wiedzy. Gdy iPad nie przechodzi przez logo od Apple, ponieważ coś jest nie tak w procesie inicjalizacji, teraz zobaczymy kilka rzeczy, które mogą to spowodować.

Jeśli potrzebujesz zdalnie sterować iPadem, a potem sprawdzić na odległość, co tam masz, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wiedzieć, jak zdalnie sterować iPadem, iPhonem lub iPodem z komputera PC lub z MACa, w prosty sposób.

W ten sposób możesz odblokować iPada, który nie włącza się łatwo

Łamanie więzienia

Jailbreaking to proces, który modyfikuje oprogramowanie, usuwając wiele ograniczeń iOS i dając ci Pełna kontrola nad Twoim urządzeniem.

Usuwając te ograniczenia, zapewniasz aplikacjom łatwiejszy dostęp do systemu operacyjnego, co ostatecznie powoduje, że iPad nie wykracza poza to Logo firmy Apple.

Aktualizacja systemu iOS

Podczas aktualizacji systemu operacyjnego otwierana jest nowa ścieżka dla nowych danych wprowadzanych do systemu, co może powodować problemy. Niektóre wadliwe oprogramowanie zabezpieczające, kable i porty USB mogą zakłócać przesyłanie danych i infekować nadchodząca aktualizacja iOS.

Co jest najbardziej prawdopodobne podczas przesyłania danych z komputera na iPada lub odzyskiwania danych iTunes dla twojego urządzenia. I tak proces przesyłania danych może spowodować przyklejenie logo Apple i nie uruchamia iPada samodzielnie.

Możesz więc naprawić iPada, gdy pozostaje na logo Apple

Istnieje kilka sposobów odblokowania iPada, tutaj pokażemy Ci kilka, abyś mógł wypróbować jeden, aby zapisać swój cenne urządzenie.

Uruchom ponownie iPada za pomocą dwóch przycisków

 1. naciśnij przycisk moc i przycisk start w tym samym momencie przez 10 sekund.
 2. Logo zniknie na chwilę i wróci natychmiast.
 3. przestań naciskać przycisków, gdy pojawi się logo.

Przywróć iPada za pomocą iTunes

 1. Musisz wyłączyć swój iPada.
 2. Podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i otwórz Itunes.
 3. Następnie naciśnij przycisk Start.
 4. Gdy zobaczysz logo iTunes, zwolnij przycisk strony głównej; iPad przejdzie w tryb odzyskiwania, więc możesz odblokować Twoje urządzenie.

Szczegółem tej metody jest to, że dane znajdujące się na iPadzie zostaną usunięte podczas przywracania urządzenia i zostaną zastąpione danymi na kopia itunesa

Może również wywołać nostalgię zresetuj iPada i konieczności umieszczania całej zawartości od zera, na to mamy rozwiązanie.

Odzyskaj dane iPada za pomocą Aiseesoft Fonelab

Program „Aiseesoft Fonelab” Ułatwia pobieranie kopii zapasowych i pomaga prawidłowo zainstalować je na iPadzie.

wyspecjalizowane urządzenie sterujące programem

 1. zainstalować „Aiseesoft Fonelab” na komputerze.
 2. Otwórz Fonelab i kliknij „odzyskaj plik kopii zapasowej Icloud” wprowadź swoje konto Icloud i wybierz kopia zapasowa czego chcesz
 3. Po pobraniu kopii zapasowej kliknij „rozpocznij analizę” aby przeskanować kopię zapasową w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.
 4. Po kilku minutach program wyświetli Twoje dane na ekranie, tam wybierasz akta chcesz zapisać
 5. I na koniec kliknij «odzyskiwać» i wybierz folder, w którym mają zostać zapisane odzyskane pliki.

Po kilku sekundach dane zostaną zapisane na twoim komputerze dzięki czemu możesz przenieść je na iPada. Jako ostatni królik możemy powiedzieć, że jeśli problem będzie się powtarzał, udaj się do eksperta, ponieważ przyczyną problemu może być sprzęt lub oprogramowanie.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wiedzieć, jak zdalnie sterować iPadem, iPhonem lub iPodem z komputera PC lub z MACa, w prosty sposób

Lub możesz wykonać twardy reset na swoim iPadzie, ponieważ być może w ten sposób może znowu działać, najlepsze jest to, że jest krok po kroku, aby nie mieć problemów w momencie resetowania urządzenia iOS również pozostawisz je jako nowe.

dołącz do naszego kanału telegram