Skip to content

Jak przywrócić dane z kopii zapasowej iTunes w łatwy sposób (przykład)

26 de luty de 2021

Nowoczesne telefony pozwalają nam bardzo łatwo tworzyć kopie zapasowe danych, w przypadku iPhone mamy wyjątkowe narzędzie, iTunes. Dziś nauczymy Cię, jak w łatwy sposób przywrócić dane z kopii zapasowej w iTunes.

Kopia zapasowa danych jest bardzo wydajna, więc jeśli masz już konto utworzone w iTunes, powinieneś wiedzieć, że dane z naszego telefonu komórkowego są okresowo zapisywane przez aplikację. W ten sposób można odzyskać cenne informacje w przypadku, gdy coś stanie się z naszymi telefonami komórkowymi.

Podobnie jak w tym samouczku, możesz chcieć wiedzieć, jak rozwiązać problem: mój iPhone nie włącza się, nie włącza się lub nie reaguje, co jest częstym i dość irytującym problemem, który występuje na niektórych urządzeniach marki Apple. Przeczytaj poniższe informacje, aby przywrócić dane z Kopie zapasowe iTunes.

Czy dane można przywrócić z pliku kopii zapasowej iTunes?

Tak, pliki rzeczywiście można odzyskać z pliku Kopia zapasowa iTunes. W każdym razie proces jest często skomplikowany, ponieważ informacje te są zaszyfrowane lub zakodowane. Nadal istnieje na to rozwiązanie.

Dane obecne w plikach iTunes są chronione, to znaczy za pomocą konwencjonalnych programów nie będzie można uzyskać do nich dostępu. Ale są też inne programy do wyboru, takie jak programy stron trzecich, zaprojektowane właśnie w tym celu.

Bez wątpienia aplikacja Ekstraktor kopii zapasowych iPhone / iPod Jest jednym z najważniejszych i uznanych za tę funkcję. Oprogramowanie pomogło tysiącom ludzi na całym świecie odzyskać cenne pliki z kopii zapasowych iTunes. Dziś dowiesz się, jak korzystać z tego narzędzia.

Jak w łatwy sposób przywrócić dane z kopii zapasowej w iTunes

Przedstawiamy najprostszy sposób odzyskania danych z pliku kopii zapasowej iTunes. Jak wcześniej wspomniano, pliki pliki są zaszyfrowane, do którego konieczne jest użycie narzędzi takich jak to, z którego będziemy korzystać dzisiaj.

W tym przypadku użyjemy narzędzia Ekstraktor kopii zapasowych iPhone / iPod, bardzo przydatny program do odzyskiwania ważnych informacji z pliku kopii zapasowej z platformy iTunes. Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo z niego korzystać:

Pobierz i zainstaluj program

  1. Pierwszym krokiem jest pobranie narzędzia, w tym celu przejdź do następującej witryny internetowej iPhone / iPod Backup Extractor, gdzie znajduje się to potężne narzędzie do odzyskiwania.
  2. Aby pobrać program, wystarczy kliknąć opcję Pobierz teraz. Przed pobraniem pliku spróbuj wybrać odpowiedni system operacyjny, którym może być Windows lub macOS.
  3. Aplikacja waży około 25 MB, więc proces pobierania jest dość szybki.
  4. Po pobraniu kopii zapasowej iPhone’a / iPoda przeprowadź instalację.

Zacznij korzystać z oprogramowania

  1. Po zainstalowaniu aplikacji przejdź do jej uruchamiania. Jak zauważysz, ma bardzo minimalistyczny wygląd, co znacznie ułatwia jego użytkowanie.
  2. Aby odzyskać dane z pliku kopii zapasowej, kliknij opcję Przeczytaj kopie zapasowe, który znajduje się w lewym dolnym rogu programu.
  3. Po kliknięciu tej karty lokalne kopie zapasowe iTunes znalezione przez aplikację pojawią się na ekranie. Nadszedł czas, aby wybrać odpowiednią kopię zapasową.
  4. Zostaną wyświetlone wszystkie pliki w kopii zapasowej, przejdź na koniec listy i znajdź opcję Pliki iOS, kliknij na nią, a następnie włącz Wyciąg.
  5. Wybierz folder, w którym chcesz zapisać pliki i kliknij Akceptować.
  6. Po wykonaniu poprzedniego kroku będziesz musiał poczekać kilka minut, a proces zostanie zakończony.

itunes apple

Jest to najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób na odzyskanie określonych plików z kopii zapasowej iTunes. Użyj tego narzędzia, jeśli chcesz odzyskać utracone informacje i kontynuować pobieranie muzyki z iTunes na iPhone’a.