Skip to content

Mój iPhone jest wyłączony i nie mogę połączyć się z iTunes, co mam zrobić?

4 de luty de 2022

Dzisiejsze urządzenia telefoniczne, zwłaszcza iPhone’y, można skonfigurować na kilka sposobów, które składają się na system telefoniczny iTunes jest dezaktywowany bezpośrednio z telefonu. Choć może się wydawać, że jest to rzecz zupełnie nienormalna, jest to akcja, która zdarza się bardzo często wielu użytkownikom platformy Apple.

W tym artykule nauczymy Cię, jak jak reaktywować iTunes jeśli jest wyłączony na urządzeniu iPhone.

Dlaczego mój iPhone jest wyłączony? znaczenie tego

Jeśli Twoje urządzenie iPhone jest wyłączone, nie panikuj, jest to problem, który często może przytrafić się użytkownikom tego urządzenia. Jest generowany głównie wtedy, gdy hasło nie jest pamiętane, ani z Twojego telefonu iPhone, iPad lub iPod touch. Jeśli próbowałeś wejść i w ten sam sposób, każdy z tych czasów był niepoprawny, osiągniesz to, że na ekranie pojawi się komunikat „iPhone wyłączony”, spróbuj ponownie za kilka minut.

Może się zdarzyć, że po błędnym wpisaniu klucza 6 razy z rzędu urządzenie zablokuje się i każe nam nawiązać połączenie z iTunes. Po wejściu do wsparcia Apple zawsze pojawia się ten sam komunikat „Przywróć urządzenie” i spowoduje wyłączenie iPhone’a z iTunes.

Jak połączyć się z iTunes, jeśli mój iPhone jest wyłączony?

Aby ponownie połączyć się z iTunes Jeśli Twój iPhone jest wyłączony, możesz to zrobić, wykonując każdy z poniższych kroków:

Użyj iTunes, aby przywrócić iPhone’a

Początkowo jednym ze sposobów rozpoczęcia przywracania jest zalogowanie się do iTunes z iPhone’a. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Podłącz urządzenie do komputera.
 2. Po podłączeniu urządzenia, będziesz musiał wymusić ponowne uruchomienie. Będzie to zależeć od rodzaju posiadanego urządzenia, w niektórych przypadkach jest to naciśnięcie przycisku zasilania i przycisku głównego, w innych przycisku Home i przycisku zmniejszania głośności, a innych przycisku głośności i przycisku zasilania.
 3. Powinieneś to robić, aż logo Apple pojawi się na ekranie i poprosi o połączenie z iTunes.
 4. Pewnego razu opcja „Przywróć””, zostanie kliknięty, a iTunes automatycznie pobierze oprogramowanie.
 5. Po zakończeniu tego procesu przywracania urządzenie uruchomi się ponownie. Tam zostanie skonfigurowany jako „Nowy”, aby wykonać kopię zapasową danych.

iPhone z logo iTunes

Najbardziej zalecane rozwiązanie, zrób to bez iTunes

Wśród najbardziej polecanych opcji, mimo że jest to jedna z najwolniejszych, jest najbardziej niezawodna, aby bez problemu aktywować iPhone’a. Przede wszystkim użytkownik będzie musiał podłączyć wyłączony iPhone lub iPad do iTunes. Wykonaj następujące kroki:

 1. Aplikacja się otworzy „Tenorshare ReiBoot” i urządzenie zostanie podłączone do komputera. Kliknij również opcję „Napraw system iOS”.
 2. Musisz wejść w opcję „tryb zaawansowany” i tam każde z ustawień urządzenia wraz z plikami zostanie usunięte.
 3. Do urządzenia należy pobrać pakiet oprogramowania układowego.
 4. Po naprawie urządzenia i zakończeniu tego procesu możesz skonfigurować iPhone’a od podstaw lub przywrócić kopię zapasową, aby odzyskać poprzednie dane.
 5. Jeśli ta aplikacja ReiBoot nie rozpoznaje urządzeniamożesz wypróbować aplikację 4uKey, która bez problemu zadziała również w celu odblokowania iPhone’a.

Dowiedz się również, jak to naprawić za pomocą iCloud

Na koniec inną opcją jest aktywacja urządzenia iPhone z iCloud. W tym celu musi wyszukiwanie przed wyłączeniem urządzenia, na stronie iCloud icloud.com/find, aby wykonać tę opcję, wykonaj następujące kroki:

 1. To musi zacząć Apple zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora.
 2. Musisz wybrać rodzaj zakończenia, wprowadź każde z urządzeń, które masz od Apple.
 3. Kliknij opcję „Wymaż iPhone’a”aby wyeliminować zawartość, którą zawiera wraz z jego kodami.
 4. Na koniec kopię zapasową można przywrócić lub urządzenie iPhone można przywrócić jako nowe.

Kobieta słuchająca muzyki z oiPhone

Czy mogę dezaktywować iPhone’a z iTunes bez utraty danych?

to jest możliwe wyłącz iPhone’a z iTunes bez utraty danych. Jednak najpierw trzeba pobrać iTunes ze sklepu Apple, aby akcja przebiegła poprawnie. Teraz, jeśli nie chcesz stracić informacji, jedynym sposobem, w jaki się to dzieje, jest wykonanie kopii zapasowej, która zapobiega, jeśli tak się nie stanie, nie można ponownie utworzyć kopii zapasowej informacji, aktywując iPhone’a.

Czy jest jakaś aplikacja, która może pomóc mi odblokować iPhone’a?

Istnieją dwie całkowicie zalecane aplikacje do odblokowywania urządzeń iPhone, do tego jest „Tenorshare ReiBoot” i aplikacja „4uKey”. Są to najbardziej zalecane opcje, aby móc ponownie aktywować urządzenia Apple, jeśli nie mogą połączyć się z iTunes.

W jaki inny sposób mogę ponownie aktywować iPhone’a?

Aby ponownie aktywować moje urządzenie iPhone, są dwa inne w pełni skuteczne i niezawodne sposoby na ponowną aktywacjęW tym celu należy wykonać następujące opcje:

Możesz także spróbować usunąć kody ze swojego iPhone’a

Dla tego, możesz bezpośrednio wymazać urządzenie iPhone z komputera lub poprzez opcję odzyskiwania. Ustaw również nowy kod, aby ponownie korzystać z urządzenia.

Możesz spróbować przywrócić cały iPhone

Inny sposób, czy pełne przywracanie to iPhonew tym celu możesz usunąć absolutnie wszystkie posiadane informacje, zanim to zrobisz, możesz przenieść listę odtwarzania z mojego iPhone’a lub iPada do iTunes, a następnie przywrócić ją, wykonać kopię zapasową i ponownie uzyskać informacje.

dołącz do naszego kanału telegram