Skip to content

Jak sprawdzić liczbę pobrań utworu w iTunes — poznaj trendy

12 de styczeń de 2022

Istnieje wiele aplikacji muzycznych na urządzenia mobilne, niektóre należy pobrać, inne są wbudowane w telefon komórkowy, dzięki czemu można uzyskać dostęp do najbardziej zróżnicowanej i popularnej muzyki. Jedną z aplikacji, która stała się ostatnio popularna, zwłaszcza wśród użytkowników Apple, jest iTunes. Co sprawia, że ​​ta aplikacja jest tak interesująca? Zapraszamy do dokończenia lektury tego artykułu i będziecie mogli się o tym przekonać. Przewidujemy jednak, że będziesz mógł zapoznać się ze statystykami liczby pobrań utworu wykonawcy. To wszystko i wiele więcej poniżej.

Gdzie można sprawdzić statystyki liczby pobrań utworu w iTunes?

Wszyscy lubimy dobrą muzykę, a w sieci można znaleźć strony, które umożliwiają pobieranie muzyki i słuchanie jej na komputerze lub urządzeniu mobilnym, ale są też aplikacje, które można mieć na swoim urządzeniu i stamtąd bezpośrednio pobierać piosenki, które kochasz najbardziej. Jedną z tych aplikacji jest iTunes, obecnie bardzo popularna aplikacja ze względu na różne dodatkowe funkcje, które oferuje. Więc jeśli masz urządzenie Apple bardzo dobrze znasz tę aplikację, abyś mógł lepiej wykorzystać i cieszyć się najlepszą muzyką.

Aby zobaczyć liczbę pobrań dla artysty

Wszyscy lubimy być na bieżąco z tym, co jest odtwarzane i w aplikacji iTunes, którą możesz pobrać z oficjalnej strony Apple, nie tylko słuchać i pobierać muzykę, ale także znać liczbę pobrań dla konkretnego artysty, czyli możesz uzyskać informacje o tym, ile razy utwór został pobrany, co pozwala wiedzieć, jak popularny jest ten artysta, poza czasem trwania, nazwą wykonawcy i albumem, wszystko to wystarczy wpisać strona artysty z iTunes. Więc kiedy pobierzesz piosenkę, sprawdź też te fajne statystyki.

Jeśli chcesz zobaczyć liczbę pobrań swoich piosenek

Korzystanie z aplikacji iTunes jest bardzo proste, wystarczy zalogować się do iTunes ze swojego iPhone’a. Teraz, jeśli chcesz wiedzieć o dokładnej liczbie pobrań utworów z iTunes, z przykrością informujemy, że Tych informacji nie można uzyskać za pomocą tej aplikacji, ponieważ nie zawiera bardziej szczegółowych informacji o wszystkich pobranych plikach w aplikacji. Ale masz inną opcję, możesz poznać statystyki konkretnego artysty, ale na poziomie ogólnym. Musisz korzystać z innych aplikacji zgodnych z Apple, dzięki którym uzyskasz dostęp do dokładniejszych statystyk. Wystarczy pobrać aplikację Apple Music.

osoba używająca muzyki Apple na swoim iPhonie

Co zrobić, gdy nie widzisz liczby pobrań utworu w iTunes?

Aplikacja iTunes ma inne ciekawe elementy, z których możesz skorzystać, takie jak dostęp do biblioteki i modyfikowanie jej według własnych upodobań za pomocą pobieranych plików, oglądanie filmów i programów telewizyjnych, oglądanie zwiastunów lub podglądów reklamowych programów z aplikacji, to znaczy, że to nie tylko muzyka. Istnieją inne opcje, z których możesz korzystać w iTunes. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o muzyce, na przykład zobaczyć liczbę pobrań utworu w iTunes, musisz użyć aplikacji Apple Music. Dzięki tej aplikacji możesz poznaj dokładniejsze informacje o pobranych plikach.

Ponadto Apple Music umożliwia poznanie liczby pobrań utworu, pobranych albumów, liczby reprodukcji i zakupów dokonanych w tej witrynie. Możesz uzyskać dostęp do dokładnych informacji o tych danych. Powinieneś tylko wejdź do panelu i zobacz wszystkie opcje dotyczące dostępnych informacji o pobieraniu. Idealnie więc jest mieć obszerną tabelę statystyk.

Jak zobaczyć najczęściej pobieranych wykonawców w iTunes?

Technologia pozwala na posiadanie aktualnych informacji i natychmiast, nie trzeba sięgać do drukowanej gazety, aby je poznać, wystarczy wprowadzić aplikację z urządzenia mobilnego. To samo dzieje się w dziedzinie muzyki, chcesz wiedzieć o swoich ulubionych artystach i muzyce, która zyskuje popularność dzięki pobranym plikom, a możesz znaleźć te informacje za pośrednictwem aplikacji. Jest wiele aplikacji muzycznych, ale ulubionym przez wszystkich i idealnym nadal jest iTunes. Musisz tylko dobrze znać aplikację, aby lepiej nią zarządzać, szczegółowo opisać każdą z jej funkcji, a zobaczysz, jak łatwa jest w użyciu.

przeglądaj statystyki pobierania na iTunes

Dzięki aplikacji iTunes możesz zobaczyć artystów z największą liczbą pobrań w aplikacji. Przyjrzyj się uważnie krokom, które należy wykonać, aby uzyskać dostęp do tych informacji. Najpierw otwierasz aplikację iTunes na swoim urządzeniu mobilnym, czy to na iPhonie czy iPadzie. Będziesz mógł zobaczyć w menu bocznym po lewej stronie, kliknij opcję Artyści. Tam będziesz mógł zobaczyć liczbę wykonawców dostępnych w iTunes, przesunąć ekran, aby zlokalizować wykonawcę, nacisnąć w szczególności jednego i informacje o nazwie wykonawcy, nazwie płyty, danych utworu, takich jak nazwa, zostanie wyświetlony czas, czas trwania oraz liczba pobrań lub odtworzenia muzyki.

Dzięki tym informacjom dowiesz się, jak popularny jest ten artysta. W ten sposób możesz mieć dokładne informacje o trendach wśród użytkowników Apple. Dlatego wygodnie jest zaktualizować aplikację iTunes do najnowszej wersji, aby móc korzystać ze wszystkich jej funkcji.

dołącz do naszego kanału telegram