Skip to content

Jak przesłać ekran mojego iPhone’a za pomocą Chromecasta – Duplicando

26 de styczeń de 2022

Odkąd telewizja trafiła do domów, stała się nieodzownym miejscem jako forma rozrywki dla rodzin i pojedynczych osób. Za każdym razem pojawiają się nowe zmiany, które są chętnie przyjmowane, tak jak w przypadku Chromecasta. Jeśli chciałbyś skorzystać z tego sprzętu, to dobrze trafiłeś.

Co jest potrzebne, aby móc transmitować swój ekran?

Jeśli porównamy pierwszy telewizor, który pojawił się na rynku z obecnym, zauważymy duże różnice. Obejmują one nie tylko kształt, strukturę, jakość obrazu i wideo, ale sposób przesyłania sygnału ewoluował z biegiem czasu.

Wcześniej wszystkie telewizory były używane z otwartym sygnałem miasta, potem popularna stała się telewizja kablowa, a potem satelitarna. Teraz nowym trendem jest używaj Chromecasta do oglądania programów na telewizorze z sygnałem internetowym.

Chromecast to małe urządzenie, które służy do odtwarzania na telewizorze treści z internetu. To sprawia, że ​​konwencjonalny telewizor staje się Smart TV, bez konieczności wydawania tak dużych pieniędzy.

Dzięki Chromecastowi możesz połączyć się z telewizorem za pomocą połączenia internetowego z dowolnego urządzenia, czy to komputera, tabletu czy telefonu komórkowego. To urządzenie będzie odpowiedzialne za bezprzewodowe kontrolowanie treści, które chcesz zobaczyć. Chociaż ten sprzęt jest produkowany przez Google, nie przedstawia niedogodności dla być używany z dowolnym urządzeniem Apple.

Zawartość i zastosowanie tego urządzenia mogą się różnić w zależności od Twoich upodobań, ponieważ możesz skorzystać z rodzinnego wieczoru lub w gronie przyjaciół, aby użyć go jako karaoke i dobrze się bawić śpiewając ulubione piosenki.

Z drugiej strony możesz przesyłać filmy do telewizora z niektórych aplikacji kompatybilnych ze sprzętem. Umożliwi to obejrzenie konkretnego filmu lub programu.

Jak w przypadku każdego urządzenia ostatniej generacji, zawsze należy starać się aktualizować oprogramowanie do najnowszej i dostępnej wersji. więc możesz ciesz się wszystkimi funkcjami, które posiada ten system i będziesz miał lepszą wydajność.

Dzięki Google Chromecast możesz otrzymywać powiadomienia o niektórych problemach, nowej aktualizacji lub jakiejkolwiek innej ważnej sprawie, o której powinieneś wiedzieć, jednak jeśli chcesz, możesz wyłączyć tę funkcję, aby nie przeszkadzać Ci podczas oglądania programowanie.

Aby nadawać transmisję z ekranu, musisz najpierw wiedzieć, że Chromecast to urządzenie, które łączy się z telewizorem przez kabel HDMI do przesyłania sygnału internetowego urządzenia multimedialnego. Dlatego, gdy łączysz się z Internetem, oprócz pobierania i instalowania niezbędnych aplikacji, zamieniasz konwencjonalny telewizor w Smart TV.przesyłaj ekran do Google Chromecast

Oprócz kabla HDMI potrzebujesz sieć Wi-Fi i urządzenie z systemem Android lub iPhone że są kompatybilne. Wydajność i dostępność funkcji będzie zależeć od urządzenia i sieci internetowej.

Inną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że w niektórych regionach będziesz mieć większe ograniczenia niż w innych. Aby zobaczyć treści na niektórych platformach internetowych, zazwyczaj musisz je subskrybować (takich jak między innymi Netflix, Amazon, HBO).

Jaka jest procedura tworzenia kopii lustrzanej ekranu iPhone’a za pomocą Chromecasta?

Imponująca pojemność Chromecasta może Cię zaskoczyć, ponieważ może przekształcić telewizor HD w coś bardziej zaawansowanego, w którym możesz oglądać treści z HBO, Netflix, YouTube, Filmin, między innymi platformami muzycznymi lub gier wideo.

Kolejną z uniwersalnych zalet tego urządzenia jest to, że możesz zabrać je ze sobą w podróż i zainstalować na telewizorze w hotelu lub miejscu, w którym przebywasz. Możesz go również wykorzystać do spotkań roboczych, gdzie musisz pokazać informacje zawarte w twoim sprzęcie lub możesz go użyć do oglądania filmów z bliskimi przyjaciółmi.

Najlepszą rzeczą w Google Chromecast jest to, że nie musisz płacić comiesięcznej opłaty aby móc korzystać z jej usług. To, co musisz zapłacić, to opłata za Internet i platformy rozrywkowe, które subskrybujesz.Google Chromecast

Aby wykonać kopię lustrzaną ekranu iPhone’a za pomocą Chromecasta, powinieneś wiedzieć, że jest to dość prosty proces, który obejmuje tylko dwa ważne kroki, które musisz wykonać. Przede wszystkim musisz pobrać lustro z aplikacji Sklep i skonfigurować Chromecasta z Google Home. To pozwoli ci połączyć te komputery, które mają inny system operacyjny.

Następnie musisz sprawdzić, czy oba urządzenia mieć to samo połączenie internetowe i podłączyć Chromecasta z posiadanej listy urządzeń. Teraz możesz rozpocząć dublowanie ekranu.

Jak przesłać ekran swojego iPhone’a, jeśli nie masz Chromecasta?

Aby przesłać ekran, Android ma własną funkcję dublowania ekranu telefonu, jednak Apple tego nie robi. Mimo to możesz użyć innych skutecznych metod dostępnych w tym systemie operacyjnym, takich jak AirPlay, który może wysyłać filmy z telefonu komórkowego z systemem iOS do Apple TV.

Aby wykonać tę czynność, będziesz potrzebować pomocy Repliki, którą możesz pobrać w wirtualnym sklepie za darmo i w kilka sekund. Ponieważ AirPlay nie będzie tym, który zostanie wskazany do wykonania tej czynności, z repliką, jeśli uzyskasz pozytywne wyniki.

Jego darmowa wersja jest dostępna przez ograniczony czas i charakteryzuje się irytującymi reklamami. Aby osiągnąć instalację, musisz uzbroić się w cierpliwość i pozwolić zlokalizować Chromecasta. Kiedy tak się stanie, wystarczy nacisnąć przycisk łączenia, a da nam to opcję zduplikowania ekranu.użyj iPhone'a i Google Chromecast

Ponieważ Apple nie ma natywnej funkcji na swoim sprzęcie do pracy z Chromecastem, musimy użyć zewnętrzne aplikacje, aby móc cieszyć się jego funkcjamitak jak w przypadku Androida.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z jednym z tych urządzeń, początkowo połączenie, parowanie i używanie może wydawać się trudne. Jednak w miarę zdobywania doświadczenia przekonasz się, że nie jest to skomplikowane, a korzyści są większe.

dołącz do naszego kanału telegram