Skip to content

Jak przeglądać i przeglądać historię zamówień i metody płatności w Sklepie Play

17 de lipiec de 2022

Nie ma wątpliwości, że Google pracuje nad każdym szczegółem, wraz z ulepszaniem systemu operacyjnego Android, ulepszane są również używane przez nas narzędzia i aplikacje. To nigdy nie był drobny szczegół, aktualizacje i ulepszenia zawsze były wprowadzane w tym samym tempie. Jak mogłeś zauważyć, każda praca też poprawia jego jakość, dzięki czemu działa wydajniej i mieć lepszą integrację z sieciami społecznościowymi.

Chociaż istnieje kilka alternatywnych sklepów dla oficjalnego sklepu Google, być może jedną z rzeczy, które sprawiają, że jest tak popularny, jest to, że ma pewne inicjatywy, takie jak obniżanie cen płatnych aplikacji lub gier, to musi występować co tydzień, a rabat wynosi do 10 centów (centów). Po tej wiadomości oczekiwano, że zakupy dokonywane w Sklepie Play znacznie wzrosną.

Chociaż nie wolno nam zapominać, że te z Mountain View co jakiś czas uruchamiają setki aplikacji i gier, które są płatne, ale są obniżone do 10 groszy. To, co stałoby się dzielnicą handlowo-zakupową, to tak, jakby powiedzieć kobietom, że w takim miejscu jest wyprzedaż ubrań lub butów, nie ma wątpliwości, że uciekną.

Dlatego jeśli jesteś użytkownikiem, który dość często kupuje aplikacje, to przy wszystkich tych zniżkach będziesz chciał mieć możliwość nabycia kilku aplikacji w bardzo przystępnej cenie. Teraz, jeśli zmienimy telefon komórkowy lub uruchomimy go ponownie z fabryki, jak zobaczymy aplikacje, które mieliśmy wcześniej, niezależnie od tego, czy są zakupione, czy bezpłatne?

Jak wyświetlić historię zamówień w sklepie Play?

Następnie zobacz jaka historia Twoich zamówień jest bardzo prosta, wystarczy wykonać kroki, które zobaczysz poniżej. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do Sklepu Google Play, a następnie przejść do opcji „konto” (u góry po lewej). Po kliknięciu tam znajdziesz listę opcji, na końcu znajdziesz taką, która mówi „historia zamówień”. Po prostu klikasz tam, a będziesz mieć tę listę wszystkich pobranych aplikacji i gier.

Jak wyświetlić historię metod płatności w Sklepie Play

Najłatwiejsza rzecz, jaką możesz zrobić, aby wyświetl historię metod płatności w Sklepie Play Pochodzi z Twojego e-maila. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz otrzymywać e-maile za każdą dokonaną transakcję, a także potwierdzające dane zamówienia na Twoje konto Google używane do takich operacji.

W ten sam sposób możesz to zrobić bezpośrednio w aplikacji lub na oficjalnej stronie internetowej. Wszystko inne zostało wyjaśnione. Jeśli popełniliśmy błąd przy zakupie aplikacji, której nie chcieliśmy, istnieją sposoby na zażądanie zwrotu pieniędzy i odesłanie tej aplikacji.

Sklep Play

Jak zarządzać metodą płatności w Sklepie Play

Jeśli w sklepie jest coś dobrego, dlatego wielu chce pobierz sklep Google Play, jest to, że oferuje szeroką gamę metod płatności, gdy chcesz kupić aplikację, książkę, film lub grę. Możesz to zrobić kartą kredytową, PayPal, a nawet możesz skorzystać z rozliczeń firmy telefonicznej, że musisz ją doładować na swoje konto, a potem płacisz wszystko razem.

Zarządzanie formą płatności jest bardzo proste, wystarczy przejdź do sekcji „konto”, a następnie przejdź do opcji „metody płatności”dzięki czemu znajdziesz wszystkie możliwości zapłaty.

W ten sposób możemy zobaczyć każdą z rzeczy, które nabyliśmy na naszym osobistym koncie Google. Oprócz zobaczenia ich kosztów, także tego, ile każdy z nich kosztował nas. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niedogodności, a rachunki nas nie przekonują, możemy zażądać zwrotu pieniędzy, o ile mamy sposób na potwierdzenie, że wystąpił błąd. Nie przestawajmy korzystać z najlepszych korzyści, jakie oferuje nam Sklep Play, Nie ma większych komplikacji, aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie.

dołącz do naszego kanału telegram