Skip to content

Jak przechowywać moje dane w chmurze Xiaomi za darmo — kopia zapasowa

3 de luty de 2022

Jedną z rzeczy, które najczęściej robimy w dzisiejszych czasach, jest ochrona naszych najcenniejszych plików w taki sposób, abyśmy mogli je odzyskać za każdym razem, gdy je zgubimy. najszybszy i najbezpieczniejszy sposób.

Możemy to osiągnąć dzięki usłudze w chmurze dostarczanej przez wiele firm, takich jak Google, Amazon, iCloud oraz najnowsza chmura Xiaomi. Porozmawiamy z Tobą o tym, jak możesz użyć tego ostatniego, który Ci nazwaliśmy i jak możesz załóż konto do użytku osobistego.

Jak wejść do Xiaomi Cloud i zrobić kopię zapasową?

Xiaomi to firma telefoniczna, która ma na sprzedaż szeroką gamę telefonów. Ta firma jest jedną z najwybitniejszych w tych latach, ponieważ oferuje telefony o bardzo dobrych specyfikacjach i niskich cenach. są dostępne dla większości ludzi.

Te telefony są jeden z najlepszych na rynku obecny. Rejestrując konto Xiaomi MI, możesz uzyskać wiele innych funkcji, a wśród tych funkcji, które oferuje Twoje konto MI, znajduje się kopia zapasowa najważniejszych danych w chmurze.

ważne adnotacje

To konto oferuje 5 GB darmowego miejsca, z którym będziesz mógł przechowywać zdjęcia i wiele innych rzeczy, które są dla Ciebie ważne. W ten sposób będziesz mógł zwolnić miejsce na swoim telefonie. Jeśli przekroczysz 5 GB bezpłatnego miejsca, będziesz mógł zapłacić za więcej miejsca.

Do aktywuj ten tryb kopii zapasowej Będziesz musiał wprowadzić ustawienia swojego telefonu komórkowego. Następnie przejdziesz do opcji o nazwie „O telefonie”. Tutaj zobaczysz wybór, który mówi „Utwórz kopię zapasową i zresetuj”. Teraz musisz kliknąć „Ustawienia kopii zapasowej”, tutaj będziesz mógł uzyskać dostęp do swojego konta Xiaomi Cloud.

Jak rozwiązać najczęstsze problemy z chmurą Xiaomi?

Ta usługa w chmurze zawsze ma wady które są dość łatwe do rozwiązania, aby nie osiągnąć skrajności w usuwaniu konta Xiaomi MI. Z tego powodu zostaniemy do Ciebie wyznaczeni i powiemy Ci, w jaki sposób będziesz w stanie rozwiązać je w najbardziej satysfakcjonujący sposób.

kup więcej miejsca

Jedną z rzeczy, które musisz zrobić, to kupić więcej miejsca na swoje konto Xiaomi Cloud. To jest najczęstszy problem w tej usłudze w chmurze, więc będziesz musiał zapłacić, aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania w chmurze.

Sposób, w jaki zamierzasz to zrobić, pochodzi ze strony Xiaomi Cloud. Będąc na tej stronie musisz wprowadź swoje dane a następnie wyświetli niebieski ekran z serią opcji. W prawym górnym rogu będzie Twój identyfikator użytkownika oraz sylwetka osoby, którą zamierzasz nacisnąć.

karty pamięci

Po wykonaniu tej czynności musisz wejść w opcję „Kup teraz”, w ten sposób zostaniesz przekierowany do wyboru planów przechowywania. To są trzy plany przechowywania Z których musisz wybrać ten, który uważasz za najwygodniejszy dla siebie.

Otwórz chmurę w dowolnej przeglądarce

Innym problemem, który zamierzasz przedstawić w pewnym momencie, jest to, że nie będziesz w stanie otworzyć swojej chmury w przeglądarka telefonu. W przypadku wystąpienia tego rodzaju problemu, będziesz musiał wykonać następujące czynności:

Wejdziesz w ustawienia telefonu i przejdziesz do opcji „Aplikacje”. Następnie zobaczysz, że istnieje instrukcja „Menedżer aplikacji”, którą również wprowadzisz. proszę bardzo wyszukiwarka Sieć używasz w telefonie, na większości telefonów komórkowych jest to Google Chrome. Zamierzasz kliknąć nazwę aplikacji i tutaj usuniesz dane, które ma przeglądarka.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł wejdź do swojej chmury w najprostszy możliwy sposób. Za każdym razem, gdy chcesz wejść do chmury, aby zobaczyć przechowywane w niej dane, będzie to bardzo łatwe.

Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić mój telefon komórkowy?

Celem chmur Xiaomi jest to, że możesz ich używać do przywrócić dane na telefonie które właśnie kupiłeś. Wśród tych danych do przywrócenia znajdują się wszystkie kontakty zapisane w telefonie, wiadomości tekstowe i plany utworzone w kalendarzu.

dziewczyny używające swoich telefonów

W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie przekazywać tych danych do nowego komputera, będziesz musiał tylko rozpocznij sesję Xiaomi Cloud na telefonie. Następnie wykonasz przywracanie, aby te dane były przechowywane w telefonie.

Na ekranie głównym

Aby umożliwić przywrócenie telefonu, musisz przejść do aplikacji „Ustawienia”, która znajduje się w menu aplikacji. Po wejściu tutaj przejdziesz do sekcji „Dodatkowe ustawienia”. Następnie wejdziesz do kopii zapasowej i utworzysz kopię zapasową. Teraz będziesz musiał naciśnij przycisk przywracania aby można było wykonać kopię zapasową.

dołącz do naszego kanału telegram