Skip to content

Jak poznać mój numer Claro dla linii przedpłaconych i postpaid z saldem i bez?

5 de sierpień de 2021

Claro jest firmą ekspercką w dziedzinie technologii w Ameryce Łacińskiej, a wśród oferowanych przez nią usług znajduje się telefonia komórkowa, internet satelitarny, telewizja, muzyka i wiele innych. Jeśli niedawno kupiłeś linię Claro, najbezpieczniejsze jest to chcesz udostępnić swój numer innym osobomAle jak możesz podać innym swój numer telefonu, jeśli go nie znają? Ten artykuł Ci pomoże, zobaczysz, że bardzo łatwo jest to poznać.

Jaki jest kod dostępu do informacji o moim numerze Claro?

Istnieją różne sposoby poznania informacji o Twoim numerze Claro, na przykład, jeśli chcesz poznać swoje saldo, możesz to zrobić z poziomu oficjalna strona internetowa lub pobierając aplikację Claro, te dwa sposoby na poznanie wszelkich informacji niezależnie od kraju, pamiętaj, że będzie to bardzo pomocne.

Dzięki postępowi technologii poznanie informacji, których potrzebujemy z naszego numeru Claro jest łatwiejsze, zobaczmy, co jest potrzebne, aby sprawdzić wszelkie informacje na naszej linii, bez względu na to, gdzie jesteś w Ameryce Łacińskiej. Dowiedz się, jak korzystać z numeru, aby sprawdzić saldo lub znaleźć numer telefonu.

Jeśli znajdziesz się w Argentyna czy Kolumbia Kod, którego musisz użyć, to * 611 # i przycisk połączenia, wystarczy wybrać opcję, którą chcesz poznać, a pojawi się okno z żądanymi informacjami, jeśli korzystasz z usługi postpaid, musisz to zrobić z oficjalnej strony Claro.

Jeśli znajdziesz się w Peru Rozszerzenie to *777# i wybierz żądaną opcję, jeśli jest to saldo wystarczy wpisać *777# i dotrze w formie wiadomości.

Ekwador i Chile kod to * 123 # i wybierasz informacje, które chcesz poznać lub przez stronę Claro.com, konsultacja jest bezpłatna i działa zarówno dla linii postpaid, jak i prepaid.

Co zrobić, jeśli * 595 # oczywiście nie działa do odbierania połączeń?

Jeśli jesteś w Kolumbii? Istnieją dwa sposoby poznania numeru Claro, a dwa sposoby są całkowicie bezpłatne, będziesz mógł poznać informacje z równowagą lub bez. Spójrzmy na dwa sposoby:

W poprzednim pytaniu: Jaki jest kod do przeglądania informacji o moim numerze Claro? Widzieliśmy, że jednym sposobem jest użycie * 611 # i dzwonienie, w ciągu kilku sekund pokazują ci informacje, o które prosiłeś.

Innym sposobem jest wybranie * 595 # i wywołanie, saldo i numer telefonu komórkowego zostaną pokazane na ekranie. W przypadku, gdy kod * 595 # nie działa dla Ciebie, możesz wypróbować te alternatywy:

Spróbuj poszukać informacji na paragonie lub fakturze, teraz wystarczy poszukać numeru Claro bez komplikacji. Będziesz wiedział, że jest to numer telefonu, ponieważ ma 10 cyfr.

Inną alternatywą jest użycie plastik, z którego pochodzi chip lub karta SIM, zobaczysz przydzielony wyraźny numer. Będziesz także mógł zobaczyć ważne PIN i PUK, które będą Ci potrzebne w przypadku blokady, więc zadbaj o to, aby dobrze przechowywać tę kartę.

zadzwoń, aby sprawdzić swój czysty numer

Jakie są wszystkie sposoby sprawdzenia mojego numeru Claro?

Jak widać, istnieje wiele sposobów na poznanie numeru Claro, a najlepsze jest to, że nie musisz go znać, ale zobaczmy, jakie inne sposoby można wykorzystać.

Korzystanie z linii serwisowych Claro * 611 # lub * 595 #

Te kody są ważne, aby je zapamiętać, ponieważ pomogą Ci poznać Twój numer Claro Colombia, po prostu musisz je zaznaczyć i zadzwonićCzekasz, aż dotrą do Ciebie żądane informacje i za darmo.

Z Twojego konta w internecie

Musisz tylko wejść na oficjalną stronę lub zarejestrować się z aplikacji. Uzupełnij wymagane informacje: numer konta lub telefonu komórkowego, dokument tożsamości i kliknij „Rozpocznij rejestracjęWpisz kod zabezpieczający wysyłany przez e-mail lub telefon komórkowy i to wszystko. Będziesz mógł sprawdzić wszelkie potrzebne informacje.

Osobiście

Jednym ze sposobów na natychmiastowe poznanie numeru linii jest użycie innego telefonu, wystarczy wpisać numer bliskiego członka rodziny lub przyjaciela na telefonie, a on pożyczy ci swój telefon komórkowy, zadzwoń i w ten sposób zobacz tam swój numer telefonu komórkowego.

Wyślij SMS pod numer 779 i otrzymaj bezpłatnie swój numer Claro

Jeśli chcesz, możesz wybrać * 779 # i jest to inny sposób na poznanie numeru telefonu komórkowego, również ta opcja pokazuje ci pakiety oferowane przez Claro.

Wpis Jak poznać mój numer Claro dla linii prepaid i postpaid z saldem i bez został opublikowany po raz pierwszy w Look How It Is Made.