Skip to content

Jak poprawnie zainstalować YouTube Kids na Amazon Fire? – Bezpieczna zabawa

12 de styczeń de 2022

Amazon Fire to jeden z najlepszych tabletów, jakie powstały w poprzednich latach. Ma dobrą wydajność dzięki przestrzeni do przechowywania plików i pamięci RAM. Oprócz aplikacji, które zainstalowało to urządzenie, można zainstalować kilka innych.

Jednym z tych, które większość ludzi chce zainstalować Amazon Fire, jest YouTube Kids, ale wierzą, że jest to coś, czego nie może być. Później zostaniesz wyjaśniony, czego potrzebujesz, aby zainstalować YouTube Kids na swoim urządzeniu, jak pobrać YouTube Kids i co zrobić, jeśli wystąpią problemy z instalacją aplikacji.

Jakie wymagania musisz spełnić przed zainstalowaniem YouTube Kids na tablecie?

Przed zainstalowaniem aplikacji na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie konieczne jest, aby wiedzieć, co wymagania, które musisz spełnić. Aby zainstalować YouTube Kids na Amazon Fire, musisz zobaczyć, jakie są niezbędne wymagania, które musisz spełnić.

Następnie pokażemy Ci wszystkie wymagania, które musi spełniać Twoje urządzenie, aby można było zainstalować YouTube Kids:

Użyj menedżera plików „File Commander”

Większość Amazonski Ogień nie zawierają menedżera plików lub ich menedżer plików nie obsługuje niektórych formatów. Aby usunąć tego typu ograniczenie, musisz pobrać program o nazwie „File Commander”, który pomoże Ci otworzyć instalator „YouTube Kids”.

Jest to pierwszy wymóg, który musisz spełnić, aby przeprowadzić instalowanie YouTube Kids na Amazon Fire. Nawiasem mówiąc, musisz wiedzieć, że w przypadku Amazon Fire istnieje sposób na skonfigurowanie języka urządzenia, na wypadek, gdybyś nie mógł pomyślnie uzyskać dostępu do menedżera plików z powodu domyślnego języka urządzenia.

Zainstaluj 4 dodatkowe aplikacje w formacie APK

Wraz z YouTube Kids musisz iZainstaluj dodatkowe aplikacje, które uzupełniają ten sam YouTube Kids. Te aplikacje muszą również mieć rozszerzenie APK, ale dobrą rzeczą jest to, że nie są tak ciężkie, znacznie mniej trudne do znalezienia.

Należy zauważyć, że jeśli jesteś twórcą treści w YouTube, powinieneś zobaczyć zainstalowaną aplikację YouTube Kids na swoim Amazon Fire, aby wiedzieć, czy Twoje filmy są tam dozwolone.

Masz konto Google

Trzecim wymaganiem, które musisz mieć, jest aktywne konto Google, ponieważ aby zainstalować YouTube Kids na Amazon Fire, konieczne jest aktywne konto Google. Jeśli nie masz konta, możesz przejdź do pomocy technicznej google z Twojego urządzenia i utwórz konto.

logo Google

Tablet musi być w wersji 5.6.0.0.

Ostatnim wymogiem, który musisz spełnić, aby zainstalować YouTube Kids na Amazon Fire, jest sprawdzenie, czy Twój tablet ma wersję 5.6. Ta wersja jest wersją systemu, system musi być mniej lub bardziej aktualny, aby APK był kompatybilny z urządzeniem.

Takie szczegóły można poznać wpisanie specyfikacji tabletu. Tam, w szczegółach Amazon Fire, można zobaczyć takie rzeczy.

Jak pobrać i zainstalować YouTube Kids na tablecie Amazon Fire?

Pobieranie YouTube Kids w celu zainstalowania go na tablecie Amazon Fire to coś naprawdę prostego, co każdy może zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to wejdź do przeglądarki internetowej zainstalowałeś na swoim Amazon Fire, naciśnij pasek wyszukiwania, umieść „Pobierz APK YouTube Kids” i wprowadź pierwszy wynik.

Na wprowadzonej stronie musi znajdować się opcja określająca wersję aplikacji i dająca przycisk do pobrania pliku APK. Warto pamiętać, że jeden z najlepsze strony internetowe jest pobieranie aplikacji w APK, nazywa się to „Uptodown”.

Tam, na Uptodown, aplikacja YouTube Kids jest dostępna w APK, możesz pobrać najnowszą wersję i inne wersje, które pojawiły się wcześniej. Podczas wykonywania YouTube dla dzieci do pobrania w APK, powinieneś sprawdzić, czy ta aplikacja jest bezpieczna do zainstalowania lub czy zawiera jakiś wirus.

Jak rozwiązać problem, który pojawił się podczas instalacji YouTube Kids?

urządzenie z błędem

Podczas instalacji aplikacji w formacie APK może wystąpić: kilka wad i wad. Tego rodzaju problemy można rozwiązać, wykonując kilka czynności. Pierwszą rzeczą, którą musisz spróbować, jest ponowne uruchomienie telefonu komórkowego i ponowna próba zainstalowania aplikacji.

Jeśli to nie zadziała, przejdź do zwalniania miejsca na tablecie, aby sprawdzić, czy to właśnie pamięć powoduje problemy. Trzecią rzeczą, którą powinieneś spróbować, jest rozłączenie połączenia internetowego z urządzeniem podczas instalacji aplikacji.

Jeśli żadne z powyższych nie zadziała, jeśli chcesz zainstalować aplikację YouTube Kids, możesz zainstalować aplikację i nie wychodź z okna, z którego widzisz postęp. W ostateczności sprawdź, czy plik APK został pobrany niepoprawnie lub od czasu, gdy został przesłany do sieci, ma pewne wady.