Skip to content

Jak poprawić połączenie i opóźnienie Chromecasta — zoptymalizuj przesyłanie strumieniowe Chromecasta

7 de styczeń de 2022

Każdy, kto często korzysta ze swojego telewizora, doskonale wie, że jeden z najlepszych akcesoriów, jakie można czy to jest właśnie Chromecast. Ma wiele ciekawych opcji poprawiających wrażenia z oglądania telewizji, biorąc pod uwagę, że jego cena jest dość przystępna dla zdecydowanej większości kieszeni, więc jest to niewątpliwie akcesorium, którym trzeba być w twoim domu tak lub tak.

Problemy z połączeniem z Chromecastem

Ale ewidentnie, w zależności od Połączenie WiFi Może pojawić się szereg nieprzyjemnych problemów. Nie wspominając już o chęci cieszenia się jakąś treścią i pozostawaniu na ekranie ładowania lub o tym, że tnie co dwie sekundy, co niewątpliwie kończy się bardzo irytująco.

Rozwiązanie tego jest w rzeczywistości dość proste i masz kilka, pierwszym z nich jest próba dostosowania routera jak najbliżej Chromecasta, oczywiście im bliżej jest, tym szybciej internet będzie działał od tego czasu będziesz miał lepszy sygnał.

Musimy też pamiętać, że jest jeszcze jedna znacznie lepsza możliwość, a mianowicie, że możesz to zrobić uruchom Chromecasta przez kabel Ethernet, Wszyscy wiemy, że internet przez Ethernet jest znacznie szybszy niż przez Wi-Fi, więc jest to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie tego problemu. Istnieje kilka modeli Chromecastów, dzięki którym możesz ocenić, który jest lepszy.

Aby to osiągnąć, musisz kupić a Adapter Ethernet do Chromecasta co wcale nie jest drogie, ponieważ można go dostać za jedyne 17 euro.

Poprawa szybkości przewodowego Chromecasta

W ten sposób możesz znacznie poprawić szybkość pobierania, wysyłania i jednocześnie opóźnienie Chromecasta, w niezwykle prosty i przede wszystkim dość ekonomiczny sposób. Podobnie Internet zawsze działa lepiej przez Ethernet niż przez Wi-Fi, prędkość jest znacznie wyższa, ponieważ korzystając z połączenia przewodowego, możesz skorzystać z maksymalnej prędkości własnego połączenia, co jest obecnie niemożliwe dla Wi-Fi.

To dobry sposób na poprawę szybkości Internetu Chromecasta, ciesz się w ten sposób bardzo różnorodną zawartością bez żadnego rodzaju ograniczenia i w prosty sposób.

użyj kabla, aby poprawić połączenie

Teraz już wiesz, pożegnaj przerwy spowodowane problemami z ładowaniem i innymi rzeczami, czas skupić się tylko na cieszeniu się treścią i niczym więcej, a wszystko to dzięki prostemu adapter sieciowy do Chromecasta.

Sztuczki poprawiające połączenie z Chromecastem

Popraw połączenie a wydajność Chromecasta jest ważna dla wszystkich użytkowników, zwłaszcza jeśli chcesz cieszyć się filmami lub innymi usługami za jego pośrednictwem, więc dobrze jest pamiętać o następujących sztuczkach:

  • Utrzymywać zarówno Chromecast Podobnie jak telefon komórkowy podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, w ten sposób uniknie się problemów z sygnałem między nimi.
  • Ważne jest, aby Chromecast znajdował się w odległości nie większej niż 4 metry od routera, dzięki czemu połączenie będzie działać znacznie lepiej przy transmisji.
  • Jeśli można podłączyć to urządzenie przez kabel ethernet, możesz to zrobić, aby rozwiązać problemy.
  • Opóźnienia routerów z połączeniem 5 GHz są najlepsze, więc jeśli je masz, skorzystaj z tej sieci.
  • Jeśli chcesz zwiększyć głośność jest rozwiązywana przez dostęp do Google Homei przechodzi do ikony urządzenia Chromecast, którą trzeba dostosować do preferencji użytkownika.

Dzięki tym prostym sztuczkom nie tylko uzyskasz najlepsze korzyści z urządzenia, w przypadku złych połączeń lub głośności, ale można go bez problemu używać w momencie, gdy jest to wymagane, bez konieczności uciekania się do innego rodzaju sztuczek .

Ważne jest, aby pamiętać, że najlepsza sztuczka, którą możesz dać większe połączenie to sieć internetowaJeśli masz wolną sieć, te sztuczki mogą nie działać. Aby zweryfikować jakie jest połączenie, wystarczy podejść do komputera i poszukać danych routera, na wypadek gdyby to nie problem, sprawdź u swojego operatora internetowego, jaki masz plan.

dołącz do naszego kanału telegram