Skip to content

Jak połączyć wiele plików PDF i połączyć je w jeden dokument za darmo?

16 de Listopad de 2021

Czy wiesz, że istnieje sposób na połączenie wielu plików PDF w jednym folderze? Jesteśmy całkowicie pewni, że w pewnym momencie użyjesz słynnych plików PDF. Kiedy odwołujemy się do formatu, w jakim jest dostępny, nie zdajemy sobie z tego sprawy jest jednym z najczęściej używanych na świecie.

W rzeczy samej, Pliki PDF są dostępne we wszystkich systemach operacyjnych i mają wszystkie możliwe zastosowania, od profesjonalnych po domowe, bez różnicy.

W rzeczywistości możliwe jest przeglądanie tego typu plików na naszym telefonie z Androidem za pomocą pobierz i zainstaluj program Adobe Acrobat.

Co to jest plik PDF?

PDF lub Portable Document Format, na co wskazuje jego akronim w języku angielskim, co w języku hiszpańskim oznacza przenośny format dokumentu. Jest to specjalny format do przechowywania dokumentów cyfrowych, ale z innym traktowaniem i poza oprogramowaniem lub sprzętem. Jest to złożony format, składający się z różnych elementów, takich jak mapa bitowa, tekst i grafika wektorowa.

Cóż, prawdopodobnie wtedy poznacie dokumenty typu PDF, które inni znają po prostu jako gotowe do druku, z punktu widzenia wielu użytkowników, tego typu formatu nie można edytować w żadnym programie. Musisz jednak wiedzieć, że czy jest sposób na ich edycję i jest to całkiem proste.

Z drugiej strony wielu czytelników pytało nas, co można zrobić, gdy mamy ich dużo te oddzielne pliki i chcemy do nich dołączyć, tworząc jeden plik.

Dzieje się tak, że pliki PDF są nadal w taki czy inny sposób rodzajem tabu dla niektórych użytkowników, biorąc pod uwagę, że chcieliby poznać pewne sposoby lub sztuczki, aby móc z nich korzystać znacznie więcej. Nauczyliśmy już w różnym czasie, jak konwertować obrazy do formatu PDF, tworzyć prezentacje w formacie PDF, a w tym przypadku szczególnie, chodzi o to, aby je wkleić, aby utworzyć plik z kilku różnych.

Jak dołączać pliki PDF? Najlepsza sztuczka

Scal wiele plików pdf

Cóż, jak powiedzieliśmy wtedy, Poniższy pomysł polega na połączeniu kilku plików typu PDF, aby w efekcie utworzyć jeden, coś, co może być przydatne, biorąc pod uwagę, że być może będziesz musiał je wydrukować lub przenieść je z jednego folderu do drugiego.

Ponadto, jeśli zeskanowałeś kilka dokumentów, a każdy z nich ma osobny plik PDF, Poniższy samouczek, który zamierzamy przejrzeć, może być dla Ciebie bardzo pomocny.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach dość powszechne jest, że różnego rodzaju administracje kontaktują się z nami lub żądają plików PDF lub wszelkiego rodzaju dokumentacji w tym formacie, Nigdy nie zaszkodzi wiedzieć, jakie są możliwe zastosowania, które możemy mu dać. A dokładniej, ponieważ prawie zawsze musisz przesyłać te pliki jeden po drugim, lepiej jest mieć wszystkie informacje razem, aby przyspieszyć zadanie, które musimy wykonać.

  • Wejdź na stronę z usługi Mały PDF, Chociaż są inne i wszystkie działają mniej więcej w ten sam sposób, trzymamy się tego ze względu na jego prostotę.
  • Wybieramy pliki do wklejenia między nimi lub przeciągamy je na pole, wrzucając je do pudełka, również porządkując je
  • Rozpoczynamy proces i czekamy kilka sekund, aż się skończy.
  • Pobieramy zunifikowany plik PDF jaki jest wynik tej procedury

Jak widać z poprzedniego kroku krok po kroku, jest to bardzo prosty proces, który w żadnym wypadku nie powinien sprawić Ci problemów. Nawet jeśli nie jesteś specjalistą w tej kwestii. A inne pozytywne punkty tej konkretnej usługi mają związek z faktem, że Nie jest to taka, która jest zbyt inwazyjna pod względem reklamowym ani nie ma żadnych kosztów, więc jest wysoce zalecane.

Oprócz łączenia ich w jednym pliku pojawiła się nowa możliwość: zmienić kolejność stron a nawet wymieniać jeden na drugi.

Korzystanie z plików PDF jest dość przydatne, ponieważ możemy przesyłać informacje z pewnością, że nie zostaną one zmodyfikowane. Ponadto za pomocą technologii możemy pobierać tego typu pliki z komputera PC lub urządzenia mobilnego oraz pod różnymi systemami operacyjnymi.