Saltar al contenido

Jak połączyć moje Bitmojis w aplikacji Snapchat — wydajny samouczek

14 de diciembre de 2021

Pomysł używania emotikonów lub naklejek w rozmowie, aby nadać jej zabawny lub inny akcent, jest dość atrakcyjny, wyobraź sobie teraz, że możesz rozmawiać podczas wysyłania spersonalizowane naklejki z twoją twarzą; Na Snapchacie możesz rozmawiać ze znajomymi i wysyłać unikalne naklejki stworzone z Bitmoji, oto jak to zrobić.

Jakie są kroki, aby połączyć Bitmojis w aplikacji Snapchat?

Aby połączyć Bitmoji i Snapchat; najpierw musisz mieć obie aplikacje na swoim telefonie i utwórz profil na każdym z nich; Połączenie Bitmoji i Snapchata pozwoli Ci wykorzystać swoje awatary w rozmowach Snapchata i wykorzystać je w swoich zdjęciach lub filmach zrobionych za pomocą Snapchata.

Z Twojej aplikacji Snapchat

Ze Snapchata łączenie z aplikacją Bitmoji odbywa się poprzez wejście do aplikacji Snapchat i naciśnięcie ikony w lewym górnym rogu, aby otworzyć ekran główny. Naciśnij ikonę ustawień w prawym górnym rogu i wpisz „moje konto”, teraz przejdź do sekcji Bitmoji, aby otworzyć nową stronę, która pokaże opcję „utwórz Bitmoji”, naciśnij tę opcję i naciśnij „utwórz za pomocą Snapchata”; zrobione, możesz zrobić zdjęcie, aby stwórz swoje Bitmoji z większą precyzją automatycznie.

Jeśli chcesz, aby Twoje Bitmoji zostało utworzone za pomocą selfie, naciśnij opcję „kontynuuj”, ale jeśli chcesz zrobić to ręcznie, możesz nacisnąć opcję „pomiń”; dzięki czemu możesz ręcznie utworzyć Bitmoji i wybrać cechy, fryzury i kostiumy, które lubisz.

Po zakończeniu Bitmoji zobaczysz kartę z prośbą o połączenie Bitmoji z Snapchatem, będziesz musiał nacisnąć opcję „zaakceptuj i połącz”, a zobaczysz, że aplikacje zostały poprawnie połączone. Teraz możesz używać swoich Bitmojis w naklejkach i zdjęciach Snapchata.

Bezpośrednio z Bitmojis

Aby połączyć Bitmoji i Snapchat, musisz mieć najnowsze wersje aplikacji; Możesz je zaktualizować, wchodząc do Sklepu Play i szukając obu aplikacji (po jednej) i naciskając opcję „aktualizuj”.

Wejdź do aplikacji Bitmoji i naciśnij ikonę ustawień w prawym górnym rogu; przewiń w dół, aż zobaczysz opcję „link do Snapchata”, naciśnij opcję „kontynuuj” i gotowe; Twój Snapchat i Bitmoji zostaną połączone.

Ważne jest, aby wspomnieć, że jeśli było połączone poprzednie konto, będziesz musiał odłączyć, aby móc połączyć bieżące konta Bitmoji i Snapchat. Po odłączeniu tracisz awatar Bitmoji jeśli utworzyłeś go ze Snapchata.

link snapchat z bitmoji

Jak dostosować 3D Bitmoji do swojego konta Snapchat?

Bitmoji ma kilka stylów tworzenia awatarów, od klasycznego „klasycznego Bitmoji i Bitstrips” 2D po nowy styl Bitmoji 3D, ten ostatni oferuje bardziej szczegółową animację niż poprzednie, ma też większą popularność niż poprzednie ze względu na wszechstronność zastosowania.

Aby zmienić styl Bitmoji na 3D, wprowadź Bitmoji i naciśnij ikonę konfiguracji w rogu, naciśnij opcję „zmień styl awatara” i przesuń, aby zobaczyć dostępne opcje, możesz zmienić styl, kiedy tylko chcesz. Te opcje Bitmoji to:

  • Bitmoji Deluxe (lub Bitmoji 3D).
  • Klasyczne Bitmoji.
  • Paski bitów.

bitmoji deluxe

Jak stworzyć ruchome Bitmoji na Snapchacie?

Biorąc pod uwagę wszechstronność Bitmoji w Snapchacie, masz możliwość ożyw swój awatar Bitmoji Dzięki różnym akcjom, które twoja postać może wykonywać przed kamerami, możesz użyć tej opcji do naklejek lub dodać je do swoich zdjęć z aparatu Snapchat.

Po utworzeniu awatara Bitmoji możesz nadać mu ruch, wprowadzając Snapchat i przechodząc do paska wyszukiwania, aby wpisać „Bitmoji”, po wyświetleniu wyników przewiń, aż zobaczysz sekcję „soczewki”; tutaj zobaczysz różne akcje, które może wykonać Twój awatar i możesz je zmieniać tyle razy, ile chcesz, istnieje wiele opcji do wyboru.

Gdy już wybrałeś opcję, którą chcesz wykonać dla Bitmoji, tylna kamera otworzy się, aby uchwycić scenę i umieścić na niej Bitmoji, możesz dostosuj akcję do uchwyconej sceny aby fotografia była przyjemniejsza.

Jest wskazane zwiększ rozmiar swojego awatara w aparacie, aby nie wpłynąć na jego jakość podczas udostępniania zdjęć lub filmów. Jeśli chcesz użyć swojego awatara do stworzenia naklejki bez tła, powinieneś zrobić zdjęcie na pustym tle, aby później łatwiej było je usunąć.

Gdy masz idealną scenę do zdjęcia, naciśnij migawkę (przycisk w dolnej środkowej części ekranu), możesz także nagrać mały film; Aby to zrobić, musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk migawki tak długo, jak chcesz, aby film został nagrany. Aby zapisać filmy i zdjęcia, naciśnij opcję „zapisz” na dole, a znajdą się one w rolce Snapchata.

W jaki sposób można zapisać Snapchat Bitmojis na urządzeniu mobilnym?

Zdjęcia i filmy zrobione za pomocą Snapchata są zapisywane w rolce Snapchata; Zatem, nie są widoczne w galerii, ale tylko z plików Snapchata, więc musisz przenieść te pliki do galerii mobilnej. Dopóki nie zapiszesz zdjęć i filmów Snapchata w swojej galerii, możesz uzyskać do nich dostęp, przechodząc do Snapchata; dlatego wygodniej jest, gdy znajdują się w telefonie komórkowym.

eksport ze snapchata

Aby przenieść pliki Snapchata do mobilnej galerii, musisz uzyskać dostęp do „wspomnień”, tutaj będą filmy i zdjęcia zrobione z Bitmojis ze Snapchata. Przytrzymaj te, które chcesz mieć na telefonie komórkowym i naciśnij opcję „eksportuj” na dole. Możesz więc zobaczyć swoje zdjęcia i filmy z Twojej galerii mobilnej.

dołącz do naszego kanału telegram