Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i zaktualizować aplikację na telewizorze Smart TV marki JVC

17 de Maj de 2021

Wcześniej telewizory były używane tylko do oglądania kanałów, ale dziś można korzystać z naszej telewizji, aby mieć nieskończone możliwości, od oglądania filmów z YouTube na telewizorze po przeglądanie Internetu i nic lepszego niż JVC Smart TV. Aby móc korzystać ze wszystkich tych funkcji, konieczne jest posiadanie różnych aplikacji w naszym telewizorze, dlatego można zapytać, jak pobrać, zainstalować i zaktualizować aplikację na telewizorze JVC Smart TV?

Generalnie aplikacje ożywiają nasz telewizor, dlatego musimy wiedzieć, jak je zaktualizować, jeśli pojawi się nowa wersja. Następnie wspomnimy o wszystkich niezbędnych krokach, abyś mógł pobrać i zaktualizować dowolną aplikację w telewizorze marki JVC.

Jak zainstalować i zaktualizować aplikację na telewizorze JVC Smart TV?

Telewizory JVC Smart TVSą to urządzenia, które pozwalają na posiadanie dowolnej aplikacji, ponieważ posiada system Android, aby przeprowadzić ten proces musisz upewnić się, że masz swój telewizor podłączony do internetu.

Aby je pobrać, wejdź do Sklepu Play, wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a następnie poszukaj aplikacji, którą chcesz pobrać, teraz wystarczy nacisnąć przycisk „ Zainstaluj ”, poczekaj na to aby załadować i możesz nacisnąć opcję „Otwórz”.

Aby je zaktualizować, możesz to zrobić ze Sklepu PlayWystarczy wejść do menu i poszukać wszystkich pobranych aplikacji, aw tym obszarze będziesz mógł zaktualizować każdą z nich, najwyraźniej tę z dostępnymi aktualizacjami. Inną opcją pobierania i aktualizacji jest plik .apk, jest to świetne narzędzie, którego możesz użyć, jeśli Sklep Play nie działa poprawnie.

Znajdź plik .apk aplikacji, którą chcesz zaktualizować, sprawdź, czy jest to najnowsza dostępna wersja; przenieś ten plik na pamięć USB i podłącz go do telewizoraGdy jesteś na telewizorze, przejdź do „Źródła” i do USB, aby rozpocząć pobieranie najnowszej wersji aplikacji, na koniec będziesz mógł zobaczyć zaktualizowaną aplikację w menu Lista aplikacji.

Ten proces należy wykonać za pomocą kontrolki, ale jeśli niestety jej nie masz, to nie ma znaczenia, ponieważ możesz używać telefonu komórkowego jako pilota do sterowania Smart TV, to bardzo ci pomoże, jeśli z jakiegoś powodu straciłeś lub uszkodziłeś sterowanie.

Ustawienia, które musisz wprowadzić w swoim JVC Smart TV

Jeśli właśnie kupiłeś telewizor, musisz go skonfigurować, aby zacząć go używać zgodnie z własnymi upodobaniami, możesz to zrobić przed pobraniem aplikacji. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić wyraźnie, jest włączenie telewizora, za pomocą sterowania naciśnij przycisk menu, aby uzyskać dostęp do jego opcji, tutaj musisz dostosować kilka parametrów, takich jak jasność i Uzyskaj dostęp do opcji „Zegar”, aby ustalić godzinę i datę.

Naciśnij przycisk CH na kontrolerze Aby zaprogramować go z kanałami z kanałami, pozwoli to na użycie strzałek na pilocie. Powinieneś także usunąć napisy z programowania, ponieważ może to zrobić coś irytującego. Teraz możesz rozpocząć podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak odtwarzacze DVD.

Aby móc zaprogramować kanał, możesz to zrobić wchodząc do menu, naciśnij opcję ustawień i wybierz „Kanał”. W tej sekcji wybierz kabel, jeśli masz satelitę lub antenę; naciśnij „Enter”, aby telewizor wyszukał kanały, które pojawiają się w wyniku połączenia, a po zakończeniu wyszukiwania te, które zostały usunięte, powrócą do programu.

Inne ustawienia, które musisz ustawić w swoim JVC Smart TV

Jedną z rzeczy, które musisz zrobić, to posortować kanały, co pozwoli Ci je szybciej znaleźć, aby to zrobić, naciśnij przycisk menu i uzyskaj dostęp do ustawień, poszukaj opcji „Edytuj kanały” a następnie wprowadź konfigurację cyfrową i zamów kanały.

pobierz zainstaluj aplikację za pomocą jvc

Wybierz kanał, który chcesz zmienić, używając strzałek sterowania, naciśnij OK, aby ustawić kanał, powtórz ten proces dla każdego z kanałów, które chcesz przenieść.

Należy wspomnieć, że ten telewizor nie ma dużo miejsca na przechowywanie, Z tego powodu spróbuj zainstalować niezbędne aplikacje i jeśli planujesz pobierać gry, możesz to zrobić, ale nie za dużo.