Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać WhatsApp na moim Smart TV z systemem Android lub iOS?

17 de marzec de 2022

WhatsApp to najczęściej używana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecieTo jest coś bardzo oczywistego. Wszyscy mamy tę aplikację zainstalowaną na naszym telefonie komórkowym, a jeśli przejdziemy do sprawy, w najnowszych urządzeniach, które pojawiają się na rynku, jest już fabrycznie zainstalowana. Dlatego wcale nie jest dziwne, że niektórzy z nas chcą wiedzieć, jak pobrać WhatsApp na Smart TV?.

Ale telewizory, telewizory Smart, krok po kroku, rozwijają się coraz bardziej i widać, że jeśli można korzystać z Facebooka w jednym, również będziemy chcieli użyć na nim WhatsApp. Dlatego w tym artykule chcemy Cię nauczyć, jak to zrobić w bardzo prosty sposób, abyś mógł korzystać z tej aplikacji na swoim telewizorze i nie musieć ruszać się z sofy w domu.

Jak pobrać aplikację na Smart TV?

Użyj WhatsApp z telewizorajeśli ma bezprzewodową klawiaturę, byłoby świetnie, ponieważ w ten sposób możesz być zawsze połączony, zarówno na Facebooku, jak i na WhatsApp, wszystko z domowej sofy bez konieczności ruszania się.

Problem polega na tym, że aplikacja nie jest dostępna na telewizory, ale nie martw się, całkiem łatwo jest korzystać z WhatsApp na Smart TV nie ma z tym problemów. Należy po prostu otworzyć przeglądarkę internetową na telewizorze i wejść do WhatsApp Web

Jak mieć WhatsApp na swoim Smart TV?

Co powinieneś zrobić, to weź swój telefon komórkowyotwórz WhatsApp i przejdź do części Ustawienia, tutaj będziesz musiał po prostu nacisnąć miejsce, w którym jest napisane WhatsApp Web i skierować aparat telefonu na telewizor, aby wziął kod QR, po wykonaniu będziesz mógł zobaczyć wszystko, co dzieje się na telefonie, na WhatsApp, ale na telewizorze i stamtąd odbieraj.

Na razie najprostszym i przede wszystkim praktycznym sposobem jest mieć WhatsApp na Smart TV, na dowolnym Smart TV, który łączy się z Internetem, niezależnie od tego, jaki ma system operacyjny.

w prosty sposób możesz wygodnie sterować swoim WhatsApp i jak już powiedziałem, mając centrum multimedialne w salonie swojego domu, siedząc na kanapie, zrelaksowani i nie martwiąc się o nic. W tym momencie wyobrażam sobie już deszcz, z dźwiękiem i dobrym filmem Netflix, aby cieszyć się mroźną zimową nocą.

Kiedy już będziesz wykonałeś cały proces podłączania telefonu komórkowego do Smart TV, pozostaje tylko zrobić z niego użytek. Jeśli w każdym razie nie jesteś pewien, czy zrobiłeś to dobrze, wystarczy spojrzeć na okno powiadomień swojego urządzenia.

Jeśli poprawnie wykonałeś całą procedurę, otrzymasz powiadomienie o Sygnalizacja WhatsApp Web, aby się z nią połączyćW ten sam sposób będziesz otrzymywać powiadomienia bezpośrednio na swój telefon komórkowy.

instalowanie WhatsApp na smart tv

Oczywiście, jeśli masz Smart TV z systemem operacyjnym Android kroki są różne. Ponieważ w Smart TV, takim jak Samsung lub innych markach, takich jak LG, procedury są inne. Procedury pobierania aplikacji, takich jak WhatsApp lub inne.

A jeśli mam telewizor z Androidem Smart TV?

Kroki są bardzo proste

  • Przejdź do sekcji Aplikacje na dole. Powinieneś otrzymać rodzaj symbolu, który na naszym Smart TV powinien powiedzieć „Aplikacje”
  • Wpisz ten symbol
  • Szukaj tam, gdzie jest napisane wyszukiwarka lub rodzaj szkła powiększającego, które pozwala nam zbadać, czego chcemy.
  • Po znalezieniu wyszukiwarki piszemy WhatsApp.
  • Po wykonaniu tego kroku przystępujemy do instalacji żądanej aplikacji.
  • Po zainstalowaniu aplikacji zajmujemy się dokończeniem rejestracji i to wszystko.

Jeśli dojdziemy do Tymasz problemy z poprzednim krokiem, wszystko, co musimy zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami w tym artykule. Artykuł, w którym dowiesz się, jak pobrać WhatsApp bez konieczności korzystania z Google Play.

Ta metoda powinna być taka sama lub podobna dla różnych menu innych marek Smart TV. Podobnie jak w przypadku tego artykułu w Zobacz, jak to zrobić, nauczymy Cię, jak rozwiązywać różne problemy ze swoim Smart TV.

dołącz do naszego kanału telegram