Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać Spotify za darmo na telefonie z systemem Windows lub telefonie bez systemu Android?

17 de sierpień de 2021

Jeśli musisz pomyśleć przez chwilę o tych aplikacjach, których w żaden sposób nie może zabraknąć w naszych inteligentnych urządzeniach mobilnych, jesteś kimś więcej niż oczywiście Spotify Jest jednym z ulubionych przez użytkowników, a prawda jest taka, że ​​nie ma nikogo oddanego muzyce, który oferuje nam tak wiele za tak niewiele.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że praktycznie we wszystkich przypadkach można mieć tę aplikację, więc dzisiaj porozmawiamy trochę o tym, jak mieć Spotify na Windows Phone.

Prawda jest taka, że ​​Spotify stał się ostatnio najczęściej używaną platformą z treściami strumieniowymi, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie te, które są bezpośrednio związane z dziedziną muzyki, i jasne jest, że wielu będzie udawać, że ma Spotify na Windows Phone kiedykolwiek możliwe.

W tym względzie musimy podkreślić, że jedną z jego najlepszych cech jest to, że udostępnia szeroką gamę muzyki, więc jeśli masz Nokia z Windows Phone, ubezpieczenie jest wysoce zalecane.

Kontynuacja korzystania z zalet, gdy chcesz mieć Spotify na Windows PhoneW ten sam sposób musimy wziąć pod uwagę, że ta aplikacja jest doskonałą opcją dla tych, którzy nie chcą wykorzystywać całej swojej wolnej przestrzeni dyskowej, zwłaszcza w telefonach komórkowych z pewnymi ograniczeniami w tym zakresie. Pewne jest, że w takich przypadkach będziesz potrzebować połączenia z Internetem, aby uzyskać dostęp do wszystkich treści, więc nie zapomnij wziąć tego szczegółu pod uwagę, oczywiście myśląc o jego użyciu.

Zainstaluj Spotify na Windows Phone

Cóż, zanim przejdziesz dalej, prawdopodobnie już wiesz, ale i tak musimy skomentować każdy przypadek, że Spotify ma dwie wersje dostępne dla swoich użytkowników, darmowa wersja i wersja Premium nazwać to czymś innym, co wyróżnia się przede wszystkim tym, że wymaga abonamentu, który trzeba opłacać co miesiąc i choć nie jest drogi, wielu użytkowników woli ten wydatek zaoszczędzić.

W każdym razie możesz uzyskać dostęp do Wersja premium sprawdź, czy wolisz, więc powinieneś spróbować.

W przypadku telefonów komórkowych z system operacyjny Windows Phone, I chociaż wiemy, że na różnych forach i portalach społecznościowych możemy znaleźć sprzeczne opinie, musimy powiedzieć, że nie ma przeszkód w jego działaniu, więc trzeba być tego świadomym.

Ale poza tym, że teoretycznie nie powinniśmy napotkać wad związanych z pobierz, zainstaluj i uruchom aplikacji wiemy, że niektórzy użytkownicy spotykają się z nimi częściej niż oczekiwali.

Jeśli miałeś jakiś problem z pobraniem aplikacji, którą możesz uzyskać pod tym oficjalnym linkiem prowadzącym do sklepu z aplikacjami Microsoft dla urządzeń Windows Phone, musisz wiedzieć, że ponowne uruchomienie urządzenia może być dobrą alternatywą w takich przypadkach. Niektóre inne powszechne przyczyny tych problemów są zwykle bezpośrednio związane z brakiem połączenie internetowe, bez dostępnej pojemności lub jakiś błąd systemu operacyjnego.

Jak bezpłatnie otrzymać konto Premium Spotify?

Otóż ​​dochodzisz do danych o wygaśnięciu ważności, gdzie koniecznie musisz wpisać te liczby: mm: rr: 08/18 CSC: 666, a potem w części miejskiej musisz dodać „Hauwaart” Do każdego 10-cyfrowego numeru telefonu, oprócz części e-mail, dodaj ten sam, którego używałeś wcześniej.

Następnie musisz zadbać o dodanie hasła, które będzie hasłem PayPal w tych przypadkach. Potem dajesz, aby kontynuować, iw tym momencie będziesz w stanie zaakceptować warunki i trochę poczekać.

Zwykle masz już swoje konto Premium Spotify za darmo, bez zbędnych ceregieli. Możesz potwierdzić, że rzeczywiście miałeś dostęp do konta Spotify Premium w dość prosty sposób, ponieważ przy takich okazjach pojawi się klasyczny komunikat, który mówi „Ciesz się z Premium ”.

Zobaczysz tam również dodatkowe informacje, wśród których możemy wymienić numer zamówienia systemu, oprócz daty wydania tego samego i kilku innych dodatkowych szczegółów.

Następnie, jeśli chcesz kontynuować z potwierdzeniami, musisz przejść do prawej dolnej części systemu, gdzie zobaczysz, że pojawia się nowe logo, w tym przypadku zielone, co potwierdzi, że mamy już profil na Spotify Premium, krok po kroku, który jest naprawdę szybki i łatwy.

Jak widać, jest to procedura niezbyt skomplikowana, a dodatkowo poprzez link masz również możliwość rozpoczęcia korzystania z Twoje konto Premium Spotify na Androida, pobierając go na telefon komórkowy. Możesz korzystać ze Spotify Premium bez karty kredytowej

Bez wątpienia możemy tak powiedzieć Spotify to główna aplikacja na całym świecie, gdy myślimy o słuchaniu muzyka przez streaming na naszych urządzeniach, bez konieczności jej pobierania. I chociaż jest łatwy do zainstalowania i używania na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, wielu użytkowników wydaje się mieć problemy, gdy chcą korzystać z niego na innych komputerach. Czy wiesz, że w Spotify możesz zobaczyć historię reprodukcji?

Więc czytaj dalej, aby wiedzieć jak korzystać ze Spotify na telefonie komórkowym bez Androida.

pobierz Spotify na telefon z systemem Windows

Pobierz Spotify na telefon komórkowy bez Androida

I chodzi o to, że chociaż Spotify jest aplikacją, którą powinniśmy pobrać ze sklepu download i aplikacji naszego smartfona, to musimy wiedzieć, że również mamy możliwość wejścia na stronę serwisu, ze wszystkimi danymi naszego konta iw ten sam sposób korzystamy z platformy muzycznej, chociaż w tym przypadku będziemy potrzebować zainstalowanej przeglądarki.

Jeśli mamy telefon komórkowy, który nie jest Android, Może to być doskonałe rozwiązanie w takich przypadkach i rozpocząć pobieranie Spotify Music szybko i łatwo.

Słuchaj muzyki Spotify na telefonie komórkowym, który nie ma Androida

Więc co musisz zrobić, aby użyć Spotify ma konto Twoje, ponieważ po otwarciu przeglądarki system poprosi Cię o podanie zarówno nazwy użytkownika, jak i hasła, które, jak wiemy, może być własnością Spotify lub za pośrednictwem serwisów zewnętrznych, takich jak Facebook.

Po wejściu Spotify Z przeglądarki nie przegapisz absolutnie żadnej zawartości, biorąc pod uwagę, że będziesz mieć dostęp do całej muzyki i funkcji, które są częścią aplikacji. Nawet jeśli jest to konto z subskrypcją

W tym momencie prawda jest taka, że ​​nie przegapimy aplikacja Spotify na urządzenia mobilne z systemem Android, bo zobaczymy, że otwarcie usługi bezpośrednio z dowolnej przeglądarki jest w zasadzie takie samo i nie przyniesie zbyt wielu komplikacji.

Prawdę mówiąc, jedyną różnicą między Aplikacja Spotify a usługa, do której możemy uzyskać dostęp bezpośrednio z komputera, ma związek z jej projektem, a czasami z poczuciem, że aplikacja działa trochę szybciej, ale w rzeczywistości nie ma większej różnicy.

Jeśli chodzi o jego użycie, polecenia są dokładnie takie same, więc teraz możesz cieszyć się tą możliwością.

Czy byłeś w stanie używać Spotify na smartfonie bez Androida za pomocą tych sztuczek, a na telefonie komórkowym z Windows Phone za pomocą tego krok po kroku?