Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać Revealer Keylogger Free dla Windows 7/8/10?

9 de lipiec de 2022

Zanim dowiesz się, jak korzystać z Revealer Keylogger, ważne jest, aby dowiedzieć się trochę więcej o tym programie. Jest to oprogramowanie zaprojektowane specjalnie do rejestrowania i potajemnej rejestracji naciśnięcia klawiszy które możesz skonfigurować na swoim komputerze, które możesz pobrać całkowicie za darmo.

Jest idealny, jeśli chcesz utrzymuj aktywność komputera pod kontrolą i ewidencjonuj każdorazowe naciskanie klawiszy, a także wielu użytkowników używało go jako swoistej kontroli rodzicielskiej do monitorowania korzystania z komputera przez dzieci oraz w przypadku szefów w firmach do śledzenia i nadzorowania swoich pracowników .

Programy te można uznać za rażące naruszenie intymności i prywatności osób, więc Musisz z niego korzystać ostrożnie i odpowiedzialnie. Pamiętaj, że działają również w sposób ukryty, nie pozostawiając śladu, aby uniknąć wykrycia. Podobnie jak w przypadku ukrytych plików i folderów w systemie Windows, z tego powodu wiele programów antywirusowych wykryje je jako zagrożenie.

Poniżej wyjaśnimy całą procedurę, którą musisz wykonać, aby rozpocząć użyj tego oprogramowania w bardzo prosty sposób.

Pobierz Keylogger za darmo w języku hiszpańskim

Jeśli jeszcze nie pobrałeś i nie zainstalowałeś oprogramowania do korzystania z Revealer Keylogger, musisz wykonać wszystkie wskazane przez nas kroki:

Krok 1: Pobierz program

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację Revealer Keylogger, postępując zgodnie ze wszystkimi instrukcjami.

Ważne jest, aby przed otwarciem pobranego pliku wyłącz program antywirusowy komputera, aby uniknąć niedogodności.

Należy zauważyć, że do pobrania programu masz wersję płatną i inną całkowicie darmową.

Krok 2: Konfiguracja i dostęp

Po zainstalowaniu aplikacji należy dostosować ustawienia, aby określić którzy użytkownicy komputera będą z niego korzystać.

Dzięki temu całkowicie zakończysz instalację i aby uzyskać bezpośredni dostęp do programu, możesz użyć skrótu z klawiszami: Ctrl + Alt + F9.

Krok 3: Korzystanie z programu

Podczas uzyskiwania dostępu do programu będziesz mógł zwizualizować po lewej stronie wszystkie liczba impulsów na klawiaturze, którą masz odkąd zacząłeś programować.

Oprócz tego również dostarcza informacji związanych z odwiedzanymi stronami wraz ze wszystkimi nazwami użytkownika i hasłami wprowadzonymi w sieci.

Należy zauważyć, że w wersji płatnej istnieje funkcja zapisywania zrzutów ekranu odwiedzanych witryn.

Krok 4: Zapisz plik

Korzystając z Revealer Keylogger masz przewagę, którą możesz zapisz do pliku HTML wszystkie zebrane informacje.

Następnie możesz wyświetlić go w przeglądarce i przejrzeć wszystkie wyniki naciśnięć klawiszy i historię wyszukiwania.

Klucz do otwierania Keyloggera

Krok 5: Użyj Revealer Keylogger w trybie incognito

Istnieje alternatywa dla tego programu, która polega na korzystaniu z niego w trybie prywatnym. Osiągasz to, uzyskując do niego dostęp i kliknięcie na „Start”.

W ten sposób możesz aktywować ten tryb, a tym samym możesz zapisać całą historię naciśnięć klawiszy bez wiedzy nikogo.

Uwagi dotyczące programu

W Revealer Keylogger będziesz mógł skonfiguruj historię wykonać samooczyszczanie w określonym czasie.

Jeśli komputer wyłączy się lub uruchomi ponownie, raz Rozpoczyna się system operacyjny robi to razem z oprogramowaniem Zaczynam od liczenia.

okno historii ujawniania keyloggera

Zdobycie Keyloggera Revealer na swój komputer jest najlepszą alternatywą, jeśli chcesz monitoruj historię przeglądania swoich dzieci. Dzięki temu będziesz mieć większą kontrolę i zapobieganie zagrożeniom znalezionym w Internecie.

Oprócz tego pozwala również zapisz historię stron, użytkowników i haseł na wypadek, gdybyś usunął to wszystko z przeglądarki. Istnieje jednak pewne ryzyko związane z zainstalowaniem tego oprogramowania na komputerze, zwłaszcza jeśli jest to laptop.

W przypadku kradzieży mogli mieć bezpośredni dostęp do wszystkich swoich informacji, a także w przypadku ataków złośliwego oprogramowania. Jednak w przypadku systemu Windows 10 istnieje wiele alternatyw zwiększających bezpieczeństwo, z których można skorzystać.

dołącz do naszego kanału telegram