Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i grać w Crash Bandicoot na Androida i iOS za darmo?

2 de maj de 2022

Wszyscy znają popularnego Crash Bandicoota, nawet jeśli nigdy nie grali w żadną z jego niesamowitych gier. Teraz jest to możliwe Pobierz Crash Bandicoot na Androidapierwszy rozdział tej fantastycznej przygody.

Jestem całkiem pewien, że ci, którzy grali w to kilka lat temu, nie będą długo czekać znajdź sposób na pobranie tego. A jeśli jesteś jednym z tych, którzy nigdy w to nie grali, zapraszam do zrobienia tego już teraz, nie zawiedziesz się.

Powinieneś pamiętać, że jeśli tak czujesz gra działa bardzo wolno lub że może nie pasował prawidłowo zainstalowany, możesz zrobić dwie rzeczy, które naprawdę bardzo ci pomogą w tej małej niedogodności.

 1. Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić w przypadku, gdy gra czasami się zawiesza lub działa bardzo wolno, jest optymalizacja na telefonie z Androidemnajlepsze jest to, że możesz zoptymalizować wszystkie gry, które zainstalowałeś na swoim urządzeniu.
 2. Drugą opcją jest to, że jeśli chcesz usunąć wszystkie ślady tego, co zainstalowałeś z gry, najlepiej wykonać twardy reset urządzenia, ważne jest, aby zanim go zresetujesz, zrób kopię zapasową telefonu komórkowego, aby nie stracić ważnych rzeczy.

Po zresetowaniu możesz ponownie zainstalować grę bez pomijania żadnego kroku tego samouczka, ponieważ z tego powodu wiele razy gra nie jest poprawnie zainstalowana i możesz mieć problemy podczas uruchamiania gry.

Coś, co jest w rzeczywistości bardzo niewygodne, ponieważ kiedy instalujemy grę, jedyne, czego w tym momencie chcemy, to to, że zainstaluj zbyt szybko, aby go odtworzyć godzinami i pamiętaj, jak bawiliśmy się z rodziną lub przyjaciółmi.

Indeks()

O czym jest Crash Bandicoot?

Cóż, dla tych z was, których pamięć trochę zawodzi, powinniście to wiedzieć krach bandicoot opowiada historię torbacza, który został genetycznie zmodyfikowany przez lekarza Neo Cortexaby móc kontrolować cały świat.

Jednak nie był w stanie tego zrobić, jego asystent NitrusBrio współpracował przy tworzeniu Rozbić się. Ale plany lekarza nie potoczyły się tak, jak się spodziewał, ponieważ krach bandicoot Urodził się, aby powstrzymać wszystkie złe plany lekarza, który go stworzył.

Doktor wyrządził już wiele szkód na świecie, w dodatku Crash ma bardziej osobistą misję, którą jest uratowanie swojej dziewczyny tawna. Ona również została genetycznie zmodyfikowana przez dr. Neo Cortex i jego asystenta. Ta gra to nic innego jak klasyka, w którą zdecydowanie warto zagrać na naszych urządzeniach z Androidem.

tło zwierzęce totemy

Jak pobrać Crash Bandicoot na Androida?

Jak możesz sobie wyobrazić, nie będziesz w stanie znaleźć tej gry, jak myślisz, w sklepie z grami. google play od Android. Masz więc dwie opcje, aby w to zagrać. Pierwszym z nich jest pobranie emulatora PlayStation i pobierz ROM gry. Drugą opcją jest samodzielne wyszukanie gry i granie w nią bez emulatora.

Jeśli lubisz zagraj w emulator, powinieneś wiedzieć, że za aplikację trzeba zapłacić, aby móc ją pobrać. Natomiast ROM można pobrać za darmo z Internetu.

Kroki, aby zagrać w Crash Bandicoot z emulatorem:

 1. dobrze móc grać Crash Bandicoot na Androida z emulatorem wystarczy go tylko znaleźć w Sklep Play od Android.
 2. Teraz musisz kliknąć zielony przycisk, w którym wskazuje cenę, którą musisz zapłacić.
 3. Powinieneś zaakceptuj wszystkie informacje przedstawione w celu uzyskania dostępu do aplikacji i rozpoczęcia procesu płatności.
 4. Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, aby prawidłowo dokonać płatności.
 5. Kiedy zapłaciłeś, pobieranie się rozpocznie teraz pozostaje czekać, aż zostanie automatycznie pobrany i zainstalowany.
 6. Teraz pobierz ROM z krach bandicoot.
 7. Teraz musisz otworzyć emulator i w nim załadować ROM gry zacząć grać.

zobacz prawdziwą komórkę gry

Kroki, aby zagrać w Crash Bandicoot bez emulatora:

Ta opcja jest prostsza, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Aktywuj opcję Nieznane pochodzeniew Ustawienia/Zabezpieczenia.
 2. Teraz musisz pobrać i zainstaluj pakiety APK z Crash Bandicoot 1, Crash Bandicoot 2 i Crash Bandicoot 3.

To takie proste Pobierz Crash Bandicoot na Androida. Na co czekasz?Czas przeszkodzić lekarzowi w zrealizowaniu jego złych planów i uratowaniu tawna.

Jeśli naprawdę lubisz gry tego typu, które przypominają Ci zabawne dzieciństwo, w którym żyliśmy, możesz również pobrać grę Crash Team Racing, a najlepsze jest to, że Działa również na Androida.

Mamy nadzieję, że bardzo podobał Ci się ten samouczek i że lubisz grać z ludźmi, których chcesz.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś, abyśmy je rozwiązali, możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram