Skip to content

Jak zmienić hasło w OLX – Prosty przewodnik krok po kroku

7 de grudzień de 2021

Profil OLX pozwala kupować i sprzedawać swoje towary w dość rozległej społeczności użytkowników, którzy również chcą to robić kupno i sprzedaż usług lub towarów, które są ogłaszane za pośrednictwem tej platformy. Ten internetowy rynek jest dość popularny pod względem ogłoszeń drobnych i oferuje wszechstronność kupowania, sprzedawania i wymiany towarów i usług wśród swoich użytkowników.

W jaki sposób mogę odzyskać hasło do OLX?

Aby zmienić hasło w momencie logowania należy wejść na stronę OLX lub aplikację, wybrać opcję logowania do konta i nacisnąć „kontynuuj z Gmailem”. Teraz musisz podać swój adres e-mail, a następnie nacisnąć opcję „Nie pamiętasz hasła?”, Aby zainicjować zmianę hasła za pomocą e-mail odzyskiwania, który zostanie wysłany na Twoje konto Gmail.

Jeśli normalnie logujesz się z przeglądarki; Aby odzyskać hasło do OLX, musisz otworzyć witrynę OLX i kliknąć „Moje konto”, a następnie „Nie mogę się zalogować”; powinieneś wpisz swój adres e-mail i nowe hasłoTeraz musisz powtórzyć nowe hasło, aby potwierdzić i nacisnąć opcję „Zmień”.

Następną rzeczą jest to, że musisz uzyskać dostęp do poczty e-mail i poszukać w skrzynce odbiorczej wiadomości e-mail zawierającej link potwierdzający, który został wysłany przez witrynę, jeśli nie ma go w skrzynce odbiorczej, może znajdować się w folderze spamu lub spamu. Ta weryfikacja wzmacnia bezpieczeństwo i prywatność witryny.

Jeśli posiadasz aplikację OLX na swoim telefonie z systemem Android, aby zmienić hasło do profilu musisz wejść do aplikacji i wybrać „Zaloguj się przy użyciu konta OLX”, a następnie nacisnąć opcję „Zapomniałem hasła”; teraz musisz podać swój adres e-mail, aby odbierz link odzyskiwania hasło w Twojej skrzynce pocztowej.

Musisz uzyskać dostęp do poczty e-mail i sprawdzić skrzynkę odbiorczą pod kątem poczty OLX, jeśli nie ma jej w skrzynce odbiorczej, może znajdować się w zasobniku spamu lub spamu; po znalezieniu musisz otworzyć wiadomość e-mail i nacisnąć znajdujący się w niej link, aby uzyskać dostęp do OLX i wykonać zmiana hasła, aby zalogować się ponownie.

zapomniałem hasła

Czy konieczna jest modyfikacja e-maila OLX, aby zmienić moje hasło?

Aby dokonać zmiany hasła do konta OLX, nie musisz zmieniać swojego adresu e-mail; w rzeczywistości, kiedy zamierzasz zmienić hasło, musisz upewnić się, że adres e-mail, który podałeś, aby otrzymać link odzyskiwania, jest tym samym adresem e-mail, którego użyłeś do utworzenia konta OLX, jeśli wpiszesz obcy adres e-mail Twoje konto nie można odzyskać.

W przypadku, gdy dokonując zmiany hasła, wprowadź inny adres e-mail niż ten, którego użyłeś podczas tworzenia konta; platforma nie przyjmie poczty nie rozpozna Cię jako użytkownika. Gwarantuje to, że ktoś inny nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twojego konta OLX i dokonać zmiany hasła bez Twojej wiedzy.

Jakie są powody, dla których muszę zmienić hasło OLX?

Regularna zmiana hasła jest bardzo przydatna na wszystkich platformach. Jeśli jesteś zalogowany na innym komputerze niż Twój, dobrym zabezpieczeniem może być zmiana hasła na uniemożliwić innym osobom dostęp do Twojego konta. Możesz również dokonać zmiany hasła w przypadku, gdy kiedykolwiek udostępniłeś te dane innej osobie i chcesz uniemożliwić tej osobie dostęp do Twojego profilu.

zmiana kotrazy olx
W przypadku, gdy jesteś zalogowany w publicznej witrynie przeglądania lub na komputerze, do którego oprócz Ciebie ma dostęp kilka osób, zmiana hasła może uniemożliwić opcję „Zapisz hasła” (która jest dostępna w wielu przeglądarkach). uzurpują sobie Twoją tożsamość lub kradną dane przechowywane na Twoim koncie OLX, pamiętaj, że mogą robić informacje bankowe w ramach tej platformy.

Co się stanie, jeśli zapomniałem hasła do OLX i nie mogę go zmienić?

Jeśli zapomniałeś hasła do OLX i nie możesz go zmienić, ponieważ nie masz dostępu do adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem (jest to sposób na odzyskanie hasła), masz możliwość odzyskania wiadomości e-mail; żeby to zrobić musisz mieć aktywny numer telefonu użyte do rejestracji konta Google.

Odzyskiwanie wiadomości e-mail odbywa się poprzez wejście do Gmaila i umieszczenie e-maila (ten, którego użyłeś do swojego konta OLX), zamiast wpisywać hasło, musisz wybrać opcję „Zapomniałeś hasła?” i postępować zgodnie z krokami wskazanymi na stronie, otrzymasz wiadomość z kodem, aby móc aby umieścić nowe hasło do wiadomości e-mail i móc ponownie uzyskać do niego dostęp. Gdy to zrobisz, możesz poprosić o adres e-mail odzyskiwania OLX.

Istnieje również możliwość wpisania linku, który pokazuje zapisane hasła, wchodząc tutaj musisz zidentyfikować się ze swoim adresem e-mail i będziesz mógł zobaczyć hasła, których używasz na różnych stronach oraz adres e-mail, z którego uzyskujesz do nich dostęp. Hasła nie są widoczne gołym okiem, więc musisz naciśnij ikonę oka, aby były widoczne i odzyskaj tę, o której zapomniałeś.

zapisane hasła

Czy można zmienić hasło będąc na koncie OLX?

Istnieje możliwość zmiany hasła w swoim profilu OLX, w tym celu należy wejść do swojego profilu i nacisnąć „Moje ogłoszenia” (w prawym górnym rogu strony), nacisnąć opcję „ustawienia” i teraz wprowadzić aktualne hasło i nowe hasło, które chcesz wprowadzić, aby zakończyć, naciśnij opcję 'zapisz’ i to wszystko. Możesz uzyskać dostęp do swojego profilu OLX za pomocą Twój adres e-mail i nowe hasło.

dołącz do naszego kanału telegram