Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i aktywować Blim na moim telefonie komórkowym, tablecie lub telewizorze Smart TV z systemem Android?

16 de wrzesień de 2022

Platformy z treściami strumieniowymi stały się ostatnio niezwykle popularne i chociaż prawdą jest, że większość użytkowników prawdopodobnie pozostanie przy nich Netflix, nie możemy nie zauważyć, że istnieją bardzo dobre warianty dla tych, którzy już wyczerpali swój katalog. Rzeczywiście, musimy powiedzieć, że jedna z nowych platform filmowych online, taka jak Blim TV | Na żywo | Pokazy | Filmy | Powieści, które z mocą wdarły się na rynek i przy tej szczególnej okazji chcieliśmy przeanalizować niektóre z ich głównych problemów.

Blim działa w bardzo podobny sposób do Netflix. z Blemem, Możesz także oglądać filmy i seriale, takie jak Netflix, z telefonu komórkowego, komputera lub tabletu Indeed, ponieważ oferuje nam setki filmów i seriali w najlepszej cenie, jak sami wyjaśniają, a ponadto jest to system kompatybilny z różne platformy, wśród których oczywiście możemy wymienić Androida. Wielu czytelników pytało nas właśnie na te pytania o to, co uważają za najlepsze sposoby na zainstaluj Blim na telefonach z AndroidemPorozmawiajmy więc trochę o tym.

Prawda jest taka, że ​​w większości przypadków, jeśli masz urządzenie z Androidem zakupione w swoim kraju, wystarczy wejść do sklepu z Androidem. aplikacje sklepu Google Play, a za kilka sekund będziesz mógł zacząć cieszyć się Blimem, który można również uzyskać pod tym linkiem. Jak widać, mówimy o oficjalnym linku do pobrania aplikacji ze sklepu Google Play, więc nie ma problemu z bezpieczeństwem, który trzeba brać pod uwagę, wystarczy połączyć się z Internetem.

Że tak, jak powiedzieliśmy wcześniej, musisz wziąć pod uwagę pewne kwestie, na przykład jeśli chcesz cieszyć się Blimem, musisz pozostać połączony z siecią internetową, albo z szybka mobilna transmisja danych, takich jak 4G, a nawet WiFi, jeszcze lepiej, aby uniknąć wydatków pod koniec miesiąca. We wszystkich przypadkach nie możemy pomóc, ale zalecamy rozpoczęcie grzebania w zawartości tej aplikacji, która jest również bezpłatna przez pierwszy miesiąc.

Zainstaluj Blim na Android Smart TV

Cóż, nauczyliśmy Cię już głównych elementów, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o pobranie i instalację Blima dla Smart TV, a teraz musimy dodać, że ostatnio liczba aktywnych użytkowników tej platformy rośnie, więc tak się dzieje nie przestawaj dodawać nowych funkcji. Jak powiedzieliśmy wcześniej, trzeba pamiętać, że nie jest to system, który będzie darmowy na zawsze, ale prawdą jest, że cała jego zawartość będzie dostępna przez około miesiąc.

jeden z największych Korzyści z Blim jest to, że chociaż na początku musimy się zarejestrować, aby zacząć korzystać z ich usług, to później możemy anulować subskrypcję za pomocą karty kredytowej lub debetowej, dzięki czemu eliminujemy możliwość konieczności płacenia w pewnym momencie za ich usługę. Poza tym, jeśli później sprawdzisz, czy podobała Ci się zawartość Blima, powinieneś wiedzieć, że nie jest to zbyt drogi system przesyłania strumieniowego, więc będziesz mógł pozostawić go zainstalowany i używać go codziennie.zainstaluj aplikację mobilną blin

Blim pozwoli Ci wtedy cieszyć się ulubionymi treściami na telefon komórkowy, tablet, komputer lub Smart TV, pozostawiając aplikacje, które są fabrycznie instalowane w wielu terminalach telewizyjnych na całym świecie i faktycznie możemy najpierw sprawdzić, czy pobieranie nie nastąpiło automatycznie. Jeśli Blim nie jest zainstalowany wśród aplikacji Twojego Smart TV, wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć następujące dwie metody, których Cię nauczymy, i wykonać jedną z nich.

Cóż, pierwsza metoda dla iZainstaluj Blim na Smart TV to jest całkiem proste. Wystarczy przejść do aplikacji, kliknąć opcję Pobierz aplikacje, a następnie oczywiście wpisać w wyszukiwarkę nazwę Blim, a następnie wybrać tę, która odpowiada obrazowi w tym artykule. Zaczynasz, a instalacja powinna zająć tylko kilka minut. W drugim przypadku możesz: zainstaluj Blim na swoim Smart TV bezpośrednio z przeglądarki Twojego telewizora Smart TV, wpisując ten link, a następnie wykonując powyższe czynności.

Oczywiście, jeśli chodzi o pobierz i zainstaluj Blim, że w ten sam sposób możesz łatwo pobrać, zainstalować i oglądać Blim na PS3 lub w dowolnej innej aplikacji na smart TV, musisz pamiętać, że ważne jest, aby podłączyć telewizor do Internetu, ponieważ jest to jedyny sposób na pobieraj nowe treści na tego typu urządzenia i sprzęt nowej generacji.

czy byłeś w stanie zainstalować? Blim na swoim Androidzie z tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram