Skip to content

Jak pobrać Sklep Play na Smart TV?

15 de marzec de 2022

Sklep Play to oficjalny sklep z Androidem. Znajdziemy w nim nieskończoność całkiem użytecznych zastosowań wszelkiego rodzaju. Od aplikacji pogodowych po sieci społecznościowe, wiadomości, gry itp. Dlatego niezbędne jest posiadanie tego sklepu z aplikacjami na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Sklep jest dostępny dla wielu urządzeń, w tym Smart TV. Dzisiaj zobaczymy jak pobrać sklep Play na smart tv w prosty sposób.

Sklep Play dla Smart TV

mieć Sklep Play na telewizorze Smart TV To ogromna zaleta, ponieważ w ten sposób możesz mieć dostęp do tysięcy aplikacji. Możesz nawet mieć IPTV, aby mieć dostęp do różnych bezpłatnych kanałów telewizji cyfrowej między innymi. Czyli są to czyste zalety.

Aby móc mieć Sklep Play na naszym telewizorze to musi mieć androida. Jak już mówiłem, ten sklep jest przeznaczony wyłącznie dla urządzeń z Androidem. Dlatego jeśli Twój telewizor nie ma tego systemu operacyjnego, nie będziesz mieć sklepu Google, bez względu na to, jak bardzo będziesz próbował go pobrać z dowolnego miejsca.

Szkoda, że ​​wiele telewizorów nie ma możliwości zainstalowania Sklepu Play, ponieważ ten sklep jest bardzo przydatny i może sprawić, że korzystanie ze Smart TV będzie bardziej zabawne i uzależniające niż kiedykolwiek.

Ze sklepu Google możesz pobierz wiele gier które są doskonale przystosowane do użycia w Smart TV. Coś, co jest po prostu świetne na spędzenie wesołego popołudnia przed ekranem lub dla swoich dzieci, siostrzeńców.

Pobierz APK Sklep Play Smart TV

Inną alternatywą dla telewizorów, które nie mają dostępu do Internetu lub nie mogą zainstalować aplikacji Sklep Play, jest użycie Android TV lub Kodi. Te urządzenia potrafią zamienić każdy rodzaj telewizora w telewizor z systemem Android. Nie ma potrzeby zmiany telewizora ani niczego podobnego.

Tego typu produkt można znaleźć w sklepach takich jak Amazon czy Mercado Libre i jak widać jest znacznie tańszy niż zakup nowego Smart TV.

Na razie jest to jedyna alternatywa, która istnieje, aby móc korzystać ze wszystkich zalet, jakie Android ma do zaoferowania w zakresie telewizorów Smart TV. Ponadto to urządzenie może być używane na wszystkich telewizorach, które chcesz.

Jeśli chcesz zmienić posiadany telewizor i kupić nowy lub nawet starszy używany, możesz to zrobić również za pomocą Android TV lub Kodi możesz zamienić każdy rodzaj telewizora w Smart TV.

dołącz do naszego kanału telegram