Skip to content

Jak pobrać przeglądarkę „Baidu Browser” na mój komputer? – Szybko i łatwo

18 de grudzień de 2021

Najbardziej rozpoznawalnymi przeglądarkami internetowymi są Google Chrome, Firefox i Opera, ponieważ mają bardzo charakterystyczne cechy. Istnieje jednak przeglądarka, która obecnie podaje rozmiar, jeśli chodzi o funkcje, ta przeglądarka internetowa to „Baidu Browser” i można ją instalować z urządzeń mobilnych na komputery.

Przeglądarka Baidu posiada bardzo wydajne funkcje, które poprawiają wrażenia podczas przeglądania Internetu. Następnie pokażemy Ci, jakie dodatkowe funkcje ma Baidu Browser, gdzie możesz pobierz przeglądarkę Baidu i jak pobrać wersję beta przeglądarki.

Przeglądarka Baidu Browser jest jedną z najlepszych dzięki wszystkim dodatkowym funkcjom, których nie mają inne przeglądarki. Niektóre z tych funkcji są bardzo potrzebne do codzienne zadania podczas przeglądania internetu. Zobacz, jakie są te dodatkowe opcje:

 • Korzystanie z wielu e-maili.
 • Przechowywanie odwiedzanych witryn.
 • Dostosowywanie wyglądu przeglądarki.
 • Przyspieszenie ładowania strony.
 • Szybki dostęp do zakładek.
 • Niestandardowy zoom dla odwiedzanych stron.
 • Widżet Facebooka, aby przez cały czas widzieć sieć społecznościową.
 • Regulacja głośności nad dźwiękiem wszystkich kart.
 • Niestandardowy projekt wykonany przez Ciebie.

To tylko najbardziej znane funkcje przeglądarki Baidu. Przeglądarka ma znacznie więcej funkcji, ale te są najbardziej rozpoznawalne i najczęściej używane. Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z przeglądarki Baidu jest to, że jest bardzo podobny do Google Chrome.

Wtedy wszystkie funkcje będą łatwe do uruchomienia, jeśli masz Google Chrome jako osobista przeglądarka. Nawiasem mówiąc, w przeglądarce Baidu i innych przeglądarkach istnieje sposób na zamknięcie okna przeglądarki za pomocą klawiatury.

Zanim byłeś w stanie przeczytać, jakie są jedne z najlepszych opcji przeglądarki Baidu, na pewno teraz chcesz wiedzieć, jak zdobyć przeglądarkę. Ta przeglądarka można znaleźć w wielu miejscach, ale są tylko dwa, w których zawsze na pewno go znajdziesz.

Te dwie strony są oficjalna strona przeglądarki Baidu oraz na stronie internetowej o nazwie Softonic. W poniższych podtematach wyjaśnimy, jak pobrać przeglądarkę Baidu z obu witryn:

Wejście na oficjalną stronę Baidu

Z ekskluzywnej witryny Baidu Browser możesz pobrać wersję przeglądarki Baidu dla systemu Windows, Mac, Linux i innych systemów. Wyglądać jak pobrać przeglądarkę stamtąd i jak zainstalować:

 1. Otwórz swoją aktualną przeglądarkę internetową.
 2. Przejdź na oficjalną stronę Baidu.
 3. Pobierz plik EXE z przeglądarki zgodnej z systemem komputera.
 4. Poszukaj tego pliku EXE na swoim komputerze.
 5. Po znalezieniu kliknij prawym przyciskiem myszy i uruchom jako administrator.
 6. Na koniec przyznaj mu wszystkie uprawnienia, o które prosi, poczekaj na zakończenie instalacji i zacznij korzystać z przeglądarki.

osoba wchodząca do internetu

Od Softonic

Innym sposobem na uzyskanie przeglądarki Baidu jest strona internetowa o nazwie „Softonic”. Dobrą rzeczą w pobieraniu przeglądarki Baidu z tego miejsca jest to, że prędkość pobierania jest znacznie większa. Jednakże, zobacz, jak pobierana jest przeglądarka Baidu od Softonic i sposób instalacji:

 1. Otwórz przeglądarkę.
 2. W wyszukiwaniu wpisz słowo „Softonic”.
 3. Następnie wejdź na stronę 'Softonic’ i wpisz słowo 'Baidu Browser’ w wyszukiwarkę na stronie.
 4. Teraz pobierz program Baidu Browser.
 5. Przeszukaj pamięć komputera pod kątem pobranego pliku EXE.
 6. Kliknij go prawym przyciskiem myszy, uruchom go jako administrator i wykonaj wszystko, co powie Ci kreator instalacji programu.

Jeśli chcesz być częścią wersji beta przeglądarki Baidu, musisz poprosić o dołączenie do wersji beta przeglądarki z ustawień tego samego. Nie ma strony internetowej ani czegoś podobnego, do której można wejść, aby poprosić o dołączenie do wersji Beta przeglądarki Baidu.

Dlatego tego typu rzeczy należy żądać bezpośrednio z programu, który zainstalowałeś na swoim komputerze. Należy zauważyć, że aby poznać funkcje innych przeglądarek, możesz zobaczyć listę najlepszych przeglądarek roku 2020. Na tej liście zobaczysz najlepsze przeglądarki ostatniego roku które do tej pory są najlepsze.

pobierz logo

Jeśli chodzi o najnowsze wersje przeglądarki, nie ma się czym martwić. Ponieważ za każdym razem, gdy uruchamiasz przeglądarkę, aby coś wyszukać, sama przeglądarka Baidu poinformuje Cię, czy masz najnowsza wersja programu. Ponadto za każdym razem, gdy pojawi się nowa wersja, przeglądarka powiadomi o tym, abyś mógł ją zaktualizować.

Aby jednak rozwiać wszelkie wątpliwości wystarczy wejść na Ustawienia przeglądarki Baidu a na górze zobaczysz, czy jest zaktualizowany do najnowszej wersji.

dołącz do naszego kanału telegram